Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Büszke vagy a magyarságodra,...

Büszke vagy a magyarságodra, szereted az országod?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 10. 17:57
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
0%

"Emlékszem még arra az időkre amikor nem volt Jobbik.

Mennyivel jobb ország volt ez mint most!

Akkor még lehetett majdnem ingyen privatizálni meg tönkretenni amit csak lehet. Most meg már szinte nincs mit.

Erről is a Jobbik tehet!"

Hadd kérdezzem már meg, vajon mi a büdös francot csinált a jobbik azon kívül, hogy szakmaiatlan ,gazdasági programokat vázolt fel, hogy olyan frázisokat puffogtatott, mint előtte a fidesz 15 évig, és bevezette a cigánybűnözés fogalmát, amitől egyébként az etnikai konfliktusok nem szűntek meg, sőt tulajdonképpen még fokozta is azokat? Kisebb mértékű lett talán a korrupció mióta a jobbik bent ül a Parlamentben? Hektárszámra osztogatják a cimbiknek a földeket, az összes közbeszerzésben van valami mutyi stb... Mi a jobbik érdeme? Még csak azt se lehet mondani, hogy kimondja az igazságot, mert fogalmazzunk úgy, hogy az igazságnak azon részletét, és csak olyan színben ami a hatalmi érdekeit szolgálja. Nyilván ezt te nem tudod, mert nem vagy hajlandó a jobbikos médián kívül mást nézni/olvasni/hallgatni, de bizony a jobbik nagyon sokszor és nagyon csúnyán ferdít.

2012. máj. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
0%
Arról nem is beszélve, hogy azért helyi szinten a jobbik elég rendesen együttműködik a fidesszel...
2012. máj. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
100%

Hadd kérdezzem már meg, vajon hol vannak azok a nem „szakmaiatlan, gazdasági programok”, amiket a jobbikkal ellentétben komolyan kell venni?


A cigánybűnözés nem új fogalom, legfeljebb neked. Ugyanúgy nem fikció, mint a politikusbűnözés. Azt hogy nem szűnt meg, szerintem mondd meg Pintérnek, ő az illetékes.


„Kisebb mértékű lett talán a korrupció mióta a jobbik bent ül a Parlamentben? Hektárszámra osztogatják a cimbiknek a földeket, az összes közbeszerzésben van valami mutyi stb... Mi a jobbik érdeme?”

Én is azt kérdezem! Ők a korruptak? Ők mutyiznak?

Szerintem leginkább ők azok, akik tiltakoznak ezek ellen.


„Nyilván ezt te nem tudod, mert nem vagy hajlandó a jobbikos médián kívül mást nézni/olvasni/hallgatni”

Nyilván azt te nem tudhatod hogy mit szoktam nézni/olvasni/hallgatni.


„de bizony a jobbik nagyon sokszor és nagyon csúnyán ferdít”

Határeset. Elég nehéz úgy megszerkeszteni valamit, hogy egyszerre hívja fel az emberek figyelmét, de közben ne legyen kereskedelmi csatornákat jellemző szenzációhajhászás.

2012. máj. 14. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:

„Arról nem is beszélve, hogy azért helyi szinten a jobbik elég rendesen együttműködik a fidesszel...”


Nyilván hamarabb találják meg a közös nevezőt, mint a Demokratikus Koalícióval vagy az MSZP-vel, és amiben együtt kell, abban együttműködnek, de ez nem barátság vagy jó viszony kérdése.

2012. máj. 14. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
47%

"Ez egy rendkívül provokatív, jobbikosstílusú, kriptonáczi és kirekesztő jellegű kérdés. Nekem Izrael a hazám és szeretem, de a magyarságomra még akkor se lennék büszke ha lenne."


Ja, az látszik hogy a magyarral gondjaid vannak: inkább maradj a hébernél:P

לצטט:

"Every nation hates each other, but they all hate the Jew." /Mark Twain/

2012. máj. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:

"Emlékszem még arra az időkre amikor nem volt Jobbik.

Mennyivel jobb ország volt ez mint most!

Akkor még lehetett majdnem ingyen privatizálni meg tönkretenni amit csak lehet. Most meg már szinte nincs mit.

Erről is a Jobbik tehet!"

Olvasd vissza a saját szövegedet, és megtudod miért írtam amit írtam. "Akkor még lehetett mindent ingyen privatizálni". Most nem? xD

2012. máj. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:

„Most nem? xD”


Van még mit? Alig.

2012. máj. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:

„Ja, az látszik hogy a magyarral gondjaid vannak: inkább maradj a hébernél:P ”


Szerintem ironizált.

2012. máj. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:

"Szerintem ironizált."


Szerintem én is.

2012. máj. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
Igen!
2013. máj. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!