Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Büszke vagy a magyarságodra,...

Büszke vagy a magyarságodra, szereted az országod?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 10. 17:57
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
17%

Nincs bennem büszkeség, persze vannak olyan dolgok amire büszke az ember, de így nagy általánosságban ez nem jellemző rám.

Országgal nincs bajom, itt(Budapesten) szeretnék élni továbbra is, de ha úgy alakul nem vetem el a külföldi élet lehetőségét sem.

2012. ápr. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
86%
Nem vagyok büszke csak szeretek magyar lenni és szeretem az országot (a tájait).
2012. máj. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
0%

Igen, igen.


Sok minden más mellett a nyelvünkre vagyok a legbüszkébb, ami semmi máshoz a világon nem hasonlítható.


Még a finnugorhoz nyelvcsaládhoz sem:P

2012. máj. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
90%
Én szeretem Magyarországot és remélem, hogy egyszer majd jobb hely lesz. Viszont büszkének lenni arra, hogy magyar vagyok... Nem tudom értelmezni az effajta büszkeséget, mert szerintem arra lehet valaki büszke, amiért megdolgozott arra nem aminek született. Ráadásul véleményem szerint semmivel nem vagyunk jobbak , mint a többi nemzet. Jelenleg se gazdasági, se kulturális, se társadalmi szempontból nem vagyunk kiemelkedők, sőt inkább sereghajtók vagyunk.
2012. máj. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
23%

„Nem tudom értelmezni az effajta büszkeséget”


Én meg a meleg büszkeség napját nem tudom értelmezni.

2012. máj. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
89%
Büszke vagyok a magyarságomra. Szeretem Magyarországot, és ezért szomorít el, az hogy ilyen félőrült a miniszterelnökünk, és ekkora kárt okozhat nekünk, valamint a Jobbik is szégyent becstelenséget hoz ránk.
2012. máj. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
Én igen , de a politikusaink nem :(
2012. máj. 13. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
100%
Büszke vagyok magyarságomra?Igen ,mert nagyszerű kultúránk van,szépek a lányok,a nyelvük páratlan, és remek ételeink vannak. Magyarországot szeretem-e?Igen,mert gyönyörű táljaink vannak,tele van kincsekkel, nálunk vannak Európában a 2. legjobb geotermikus energia készleteink ,és nem kell tartanunk attól hogy bármilyen vulkán is kitörne miatta.Akkor miért tartunk még mindig itt ,és nem teszünk meg mindent azért ,hogy mi legyünk Európa egyik legjobb országa?
2012. máj. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
78%
Ez egy rendkívül provokatív, jobbikosstílusú, kriptonáczi és kirekesztő jellegű kérdés. Nekem Izrael a hazám és szeretem, de a magyarságomra még akkor se lennék büszke ha lenne.
2012. máj. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
26%

„Szeretem Magyarországot, és ezért szomorít el, az hogy ... a Jobbik is szégyent becstelenséget hoz ránk.”


Emlékszem még arra az időkre amikor nem volt Jobbik.

Mennyivel jobb ország volt ez mint most!

Akkor még lehetett majdnem ingyen privatizálni meg tönkretenni amit csak lehet. Most meg már szinte nincs mit.

Erről is a Jobbik tehet!

2012. máj. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!