Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Büszke vagy a magyarságodra,...

Büszke vagy a magyarságodra, szereted az országod?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 10. 17:57
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
69%

A magyarságomra nem vagyok büszke. Nem gondolom, hogy büszkeséggel kellene eltöltenie annak, hogy ide születtem. Inkább azt mondanám, örülök a magyarságomnak.


Az országot szeretem, mert ide kötődik minden, amit szeretek. És úgy gondolom, ez egy jó ország.

2012. ápr. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
70%

„A magyarságomra nem vagyok büszke. Nem gondolom, hogy büszkeséggel kellene eltöltenie annak, hogy ide születtem.”


A magyarság nem születési hely kérdése.

2012. ápr. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
72%

"Ausztriaban születtem es halas vagyok az istennek,hogy magyarnak születtem!Szegeny orszagunk van,de az en anyanyelvem a legnehezebb/legszebb es nekünk van a legjobb törtenelmünk az egesz vilagon!Igen büszke vagyok es nem cserelnek senkivel sem !"


Ki az aki ezt lepontozza? Hogy lehet valaki ekkora farok? Nem hogy örülne hogy valaki aki Ausztriába született nem tagadja meg nemzetét és "felejt" el magyarként élni.



Amúgy igen és igen,világon bármerre jártam, bármelyik országban büszke voltam rá.

2012. ápr. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
100%

Büszke vagyok rá, hogy magyar vagyok, és szeretem ezt a helyet, főleg az Alföldet.

Viszont bevallom, mostanában, ha ránézek pár emberre, és hallom, látom a sok sületlenséget, néha el megy az életkedvem. Viszont ennek ellenére se tagadnám le soha, hogy ide születtem.

2012. ápr. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
35%

Nem és Nem.


Büszke arra lehet az ember amit elér. Mi érdem van abban, hogy magyarnak születik valaki? Azért nem kell semmit tennie.

2012. ápr. 11. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
36%

A magyarságomat szeretem, büszke vagyok a származásomra.Külföldön élek több éve de soha nem tagadom le a származásomat.


Magát az országot viszont nem szeretem.De erről nem az ország tehet hanem sok benne élő állampolgár.

2012. ápr. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 Valaki0702 ***** válasza:
25%
Igen és igen és aki egyre is nemet mondana az mehet innen nyugodtan senkinek nem fog hiányozni.
2012. ápr. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 Valaki0702 ***** válasza:
28%
Na ez is szégyen lenyomják aki büszke az országára és a kultúrájára. Na igen erre viszont nem büszke senki, hogy egy ilyen piszkos, csapatmunkára képtelen alak az úgy nevezet "(haza)""testvérei".
2012. ápr. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
77%
Büszke vagyok a magyarságomra, de utálom az országom (Románia).
2012. ápr. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
78%

Természetesen büszke vagyok a magyarságomra és szeretem az országot.


Legyen béke, szabadság és egyetértés: Le a Fidesszel!

2012. ápr. 14. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!