Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek jobbikosok...

Mi a véleményetek jobbikosok ezekről az előadókról?

2012. júl. 8. 22:59
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:

Jó lenne tisztázni egy-két dolgot. Attól, hogy valaki a jobbikra szavazott, vagy a jobbikkal szimpatizál, nem azt jelenti, hogy mindenben egyetért a jobbikkal. A fidesz, mszp és a többi párt szavazói között is lehet rasszista, homofób, antiszemita ember.

Ahogy írták előttem, a zenének, a filmeknek nincs köze a politikához. Én nekem nincs bajom a melegekkel, csak a rózsaszín tangás emberek nem szimpatikusak. Ettől függetlenül bírom a Rendőrakadémiát, amiben van egy részlet a Kék osztriga bárból. :)

Szeretem és szeretni is fogom a Queent, pedig Freddie Mercury biszex volt.

A felsorolt előadókról pedig nem lehet véleményt írni, mert nem ismerem őket személyesen. David Bowie - Magic száma azóta tetszik, mióta láttam a Labirintus című filmet.

2012. júl. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!