Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek jobbikosok...

Mi a véleményetek jobbikosok ezekről az előadókról?

2012. júl. 8. 22:59
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:

"Vajon ha David Bowie biszxként 2 gyereke van 2 feleségétől akik közül első biszex volt, és placebo énekese biszex és neki is van gyereke, és a bassusgitárosuk meleg akkor mi van?"


Ha hiszed ha nem egyiket sem én csináltam. :)

2012. júl. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
100%

"9: Dana férfi. Így is tetszik? :D"


Visszaolvasnál?

2012. júl. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
jobbikos vagyok, sokféle zenét szeretek, de inkább a régieket, a 80-as 90-es évek zenéit, amikor még tudtak zenét csinálni, egyik kedvencem: http://www.youtube.com/watch?v=i9t6IqYtccs
2012. júl. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:

"Annyival kiegészítem, hogy a 90-es években a Depeche Mode-ot nagyon szerették a rasszisták, ami tök vicces volt, mert a DM konkrétan antirasszista szövegeket írt, csak nem értették a skinheadek."


Arról nincs információm értették -e, de ha ez megnyugtat a cigányok zenéjét is meghallgatom, pedig itt rendszerint ugye magyarul énekelnek.

Vagy ez csak a szokásos "Kössünkbeleajobbikszavazókba" kérdések egyike? Mert akkor benyeltem. :D

2012. júl. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:

"de inkább a régieket, a 80-as 90-es évek zenéit"


Én is leginkább ezeket hallgatom, függetlenül attól, hogy az előadó cigány, zsidó vagy meleg, vagy arab, vagy bantu néger. Még mindig nem tudtam a zenét azonosítani a politikával, de biztosan bennem van a hiba.

2012. júl. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
47%
70% és 49% Ti nem vagytok jobbikosok, csak rossz társaságba keveredtetek, előfordul sokakkal. Egy igazi jobbikos nem hallgat nyugati zenét, főleg nem amerikait, mert a Jobbik politikájának egyik legfontosabb eleme az Amerika-ellenesség: amerikai kultúra = liberális fertő és szenny, ami beszennyezte nemzetünket.
2012. júl. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
49 helyett 48 bocs
2012. júl. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
41%
Ha meg kiderül, hogy a jobbikosok tényleg cigány, meleg és amerikai zenét hallgatnak otthon, egy napos ünnepélyes sokkban leszek, aztán egy hétig röhögök rajtatok, hogy mekkora hipokriták vagytok.
2012. júl. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
70%

pedig jobbikosok vagyunk, az a baj hogy sok az elterjedt tévhit a jobbikról, az egyik amit nagyon nem szeretek, az a nácizás, rasszistázás, fasisztázás, jó persze van néhány jobbikos aki ilyen, ez tény, de ez is max 5%

ezenkívül a jobbik nem cigány és zsidóellenes politikát folytat hanem magyarbarát politikát, ezenkívül törekszik az egyenlőségre, mert valjuk be, ami most itt van az nem nevezhető egyenlőségnek, hála a liberálisoknak

2012. júl. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
53%

De hogy hallgathatsz zsidó zenét, mikor a parlamentben ünnepélyes megemlékezésre szólítanak fel Tiszaeszlárról?


Hogy hallgathatsz cigány zenét, mikor szegregálnák a cigányokat?


Hogy hallgathatsz nyugati zenét, mikor EU zászlót égetnek?



És a kurucinfot olvastad már? Jobbikosok szerkesztik, Novák Előd ajánlásával. Olvasgass bele, Amerikáról és Izraelről miket írnak.


Láttad esetleg a melegfelvonulásos ellentüntetésen mit művelt a jobbik (Zagyva szervezte)? Olvastad már a parlamenti előterjesztést, amiben a homoszexualitásról írnak? Hogy hallgathatsz így meleg zenét? Pontosabban: Hogy tudsz így a jobbikra szavazni?


Nem lehet különválasztani a politikát és a kultúrát.

2012. júl. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!