Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok mit tennétek ha ez...

Jobbikosok mit tennétek ha ez a program tartana előadást középiskolás gyermeketek középiskolájában?

Figyelt kérdés
[link]

2012. nov. 25. 11:14
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/274 anonim ***** válasza:
31%

Normálisan gondolkozik az az apa, aki kitagadja a meleg gyerekét.


Ezt nem te írtad, kedves 16%-os?

2012. nov. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/274 Pro Patria ***** válasza:
60%

"folyamatosan tönkre akarják tenni az életemet"


Hogyne, már készülnek a máglyák... Imádom ezt az áldozati bárány szerepet. Mondja már valaki, miben vonatkozik a melegekre más törvény, jogszabály, mint a többiekre? Ne mondja nekem senki, hogy nem szolgálják ki a boltban, mert ez ráadásul nem is szemmel látható külső tulajdonság, mint a bőrszín. Ha valaki normálisan viselkedik, beilleszkedik a társadalomba, nem tartja el a kisujját teázgatás közben, és nem veti keresztbe a lábát, mikor ül, nem tépeti ki a szemöldökét, és nem fúj magára vaníliás pacsulit, egyszóval normális, a közösség elvárásainak megfelelő emberként viselkedik, senki nem fogja kinézni.

Aki pedig rózsaszín tangában riszálja magát, az meg is érdemli, hogy megdobálják tojással.

Nekem van egy meleg ismerősöm, egy irodalomtanár, nyelveket beszélő, művelt, jó humorú, hatalmas forma. Imádom. Eszébe sem jutna "tucc-tucc"-olni egy kamionon, boával a nyakában.

A melegséggel a legtöbb embernek semmi baja nincs, amíg a négy fal között marad. Azt pedig ne várjátok el, hogy "normális dologként" tekintsünk rá, mert nem az, betegek vagytok, rendellenesen fejlődtetek mentálisan, zavaros a szexuális orientációtok, ebből kifolyólag a társadalom elfogadja, mint betegséget, de tapsolni nem fog érte, és nem tesz úgy Ádám és Béla láttán, mintha ez "oké" lenne, mert _nem_ az. Ahogyan a pedofilizmus (a valódira gondolok, nem a "könnyű préda" okán levadászott gyerekekre), a zoofília, a nekrofília is egy rendellenes szexuális viselkedés, ekképp azokat sem "normalizáljuk", és nem törvényesítjük felnőttek kiskorúakkal való házasodását.

2012. nov. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/274 anonim ***** válasza:
0%
Figyelj, nekem tiszta a lelkiismeretem és a becsületem. Itt rólad vagyis a "magadfajtákról" folyik a vita. Miért pont mindig a melegek vannak a középpontban? Az is nyilvánvaló hogy képtelen vagy elfogulatlanul hozzászólni a témához nem tudod felfogni az ész érveket és erre értelmetlen rágalmazásokat, zagyvaságokat vágsz a másik fejéhez. Te hirdettél háborút és nem én de az is biztos hogy én többet nem engedek az elveimből és az értékrendemből.
2012. nov. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/274 anonim ***** válasza:
31%

17:31

Felőlem olyanok az "elveid" amilyenek, csak szépen kérlek ne uszítsd az embereket ellenünk.

2012. nov. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/274 anonim ***** válasza:
84%
tisztára molyan az egész, mintha egy szlovák nacionalistával veszekednék a határon túli magyarokról. Ők is tudják titkolni azt, amik. A többség azt akarja, hogy viselkedjenek, beszéljenek szlovákul.
2012. nov. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/274 anonim ***** válasza:
14%

17:31


Pont az a probléma, hogy rólam, az én életem felett vitázol. Az én sorsomat akarod befolyásolni. Nem vagy az apám. Egyikünk apja sem vagy. mi jogon akarsz te itt ítélkezni fölöttünk, dönteni az életünkről?

Mi közöd a "magamfajtához"?

Szakadj le rólunk. Minden meleg témájú kérdésnél nekiállsz provokálni és veszekedni. Ez már beteges.

2012. nov. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/274 anonim ***** válasza:
91%

A kérdésről pedig csak annyit, hogy szerintem a melegeknek kéne előadást tartani, hogyan tudják eltávolítani, kirúgatni az iskolából azokat a diákokat, akik bántják őket.

Önvédelmi eszközöket is osztogatnék nekik.

Ha már a toleranciát segítő előadást nem lehet megtartani, mert itt mindenki tiltakozik, akkor azzal kell foglalkozni, hogy a melegek hogyan tudják megvédeni magukat, kiiktatni azokat, akik ártani akarnak nekik.

2012. nov. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/274 Pro Patria ***** válasza:
79%
Azért remélem tejért még le mersz menni az utcára...
2012. nov. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/274 anonim ***** válasza:
26%

Az emberek anélkül is undorodnak tőletek hogy én bármit és mondanék vagy "uszítanék". Egy magyar nem titkolhatja hogy magyar sőt büszke is rá nem úgy mint egy meleg. Erre nem lehet büszkének lenni. Az a normális ilyenkor ha szégyenli magát.


ma 17:54


Csak is a ti döntésetek hogy hogyan éltek de bizonyos dolgok után ne várjatok tiszteletet hanem inkább megvetést. És ezt nem tudjátok befolyásolni. Ez az emberek szívéből jön. Az meg az adott állam dolga hogy milyen törvényeket alkot. Én sem tartom helyesnek hogy büntetik a melegeket de amit ti képviseltek az a másik szélsőség. Az arany középutat kell megtalálni.


"A kérdésről pedig csak annyit, hogy szerintem a melegeknek kéne előadást tartani, hogyan tudják eltávolítani, kirúgatni az iskolából azokat a diákokat, akik bántják őket.

Önvédelmi eszközöket is osztogatnék nekik. "


Ez a heteroszexuális gyerekek ellen diszkrimináció. Inkább mindenki számára kellene megfelelő körülményeket biztosítani az iskolákban. Hidd el az iskolai zaklatások nagy része inkább meleg agresszió mint melegek elleni agresszió és hol vannak még a cigányok zaklatásai. A heteró gyerekek sokkal nagyobb veszélyben vannak. A melegek a népesség 1%-át sem alkotják főleg egy iskolában nem. Én még soha nem hallottam arról hogy egy meleget bántottak volna az iskolában(az más amikor le b*ziznak valakit amikor nem az ezek csak diák viccelődések). Szóval az ilyen nagyon ritka. Az a legjobb megoldás ha melegek inkább titkolják hogy melegek és ne keressék a bajt.

2012. nov. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/274 anonim ***** válasza:
9%
nahát, a jó öreg 16%-os homofób.. hogy vagyunk, hogy vagyunk? tiszta szívből kívánom neked, hogy a gyereked meleg /leszbikus legyen. majd akkor tanulsz toleranciát.
2012. nov. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!