Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok mit tennétek ha ez...

Jobbikosok mit tennétek ha ez a program tartana előadást középiskolás gyermeketek középiskolájában?

Figyelt kérdés
[link]

2012. nov. 25. 11:14
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/274 anonim ***** válasza:
94%

"Hidd el az iskolai zaklatások nagy része inkább meleg agresszió mint melegek elleni agresszió"


Mi van? Ne persze a melegek bántják a heterokat a szexualitásuk miatt. te mégis hol élsz?

Egyébként a melegek aránya a társadalomban 10%, csak a nagy része hazudik, titkolja.

ha egy diákról kiderül, hogy meleg, tönkre teszik az életét. Halálba szekálják.

2012. nov. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/274 anonim ***** válasza:
76%

"Ez a heteroszexuális gyerekek ellen diszkrimináció."



Mi? Az önvédelem?

2012. nov. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/274 anonim ***** válasza:
70%

"Inkább mindenki számára kellene megfelelő körülményeket biztosítani az iskolákban."


Erről szól ma kérdés. ezek szerint egyet értesz a programmal?

2012. nov. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/274 anonim ***** válasza:
26%

18:21



jaj ne!


nem kell egy gyerekgyilkos.

2012. nov. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/274 anonim ***** válasza:
69%

Persze azt is le kell írni, hogy a diákoknak ma már csak egy része szekálja csak a meleg diákokat, nem a többség. A többséget nem érdekli, tolerálja. Ugye, kedves 16%-os?

csak hát az a fránya kisebbség nem tud viselkedni. velük kell valamit kezdeni. Persze azt utálnak, akit csak akarnak, de ez nem hatalmazza fel őket, hogy bántsanak másokat.

2012. nov. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/274 anonim ***** válasza:
100%

megszakítva a komoly eszmecserét kicsit offolnék, és a melegekhez intézném a kérdésem


off:

(anno az egyetemen egy szemináriumon ült előttem egy srác, mellette egy lány, akivel néha beszélgetett. Sráccal én is beszélgettem, éppen tanult egy könyvből, ami össze volt firkálva, többek között egy hatalmas szívvel. Könyvből egy mondatot mutatott nekem, de megakadt a szemem a szíven. Azt hittem, ő rajzolta a lánynak, meg is kérdeztem tőle: ti jártok? Kiderült, hogy a könyv nem az övé és nem jár a lánnyal. Mégis annyira elvörösödött, mint egy rák.

Gondolkodtam, vajon miért vörösödött el?

1, tetszik neki a lány, de még nem meri megmondani

2, meleg, csak nem merte közölni, hogy amúgy közömbös a lány/lányok iránt

Az utóbbit onnan veszem, hogy - visszagondolva - az öltözködése, magatartása melegre illik.

pl. bal kezén, középső ujján vastag gyűrűt viselt. Láttam már több melegen (középső ujjon gyűrű) hasonlót, jóval többön, mint heterón, ezért gondoltam, hogy jelenthet valamit a meleg közösségben, talán valami jelzés.


Melegek olvasók! Lehet, hogy szegényt önkéntelenül is

megbántottam?

A kari újságban írt akkortájt egy hallgató név nélkül egy cikket, hogy az egyetemen is vannak meleg hallgatók szép számmal, csak erről nem tud senki, mert nem vállalják fel.)



bocs az offért, a topicot olvasva beugrott ez a történet

2012. nov. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/274 anonim ***** válasza:
100%

"Lehet, hogy szegényt önkéntelenül is megbántottam? "


nem bántottad meg, csak zavarba hoztad. a barátnős kérdések elég kellemetlenek tudnak lenni. az embereknek azt felejtik, el, hogy az illető meleg is lehet, ezért a van barátnőd? kérdés tévesen feltételezi, hogy az illető hetero. ez olyan mintha megkérdeznéd tőled: te mikor jártál Hawaiin? pedig nem is biztos, hogy jártál ott.


ezért én javasolnám a van valakid? kérdést preferálni, mert ez nem tételezi fel, hogy a másik milyen orientáltságú.

2012. nov. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/274 anonim ***** válasza:
0%

Látom már vergődsz. Most nem reagálok a szokásos képzelgéseidre csak egy dolog. Miért baj ha valaki homofób kinek árt vele?


"Mi van? Ne persze a melegek bántják a heterokat a szexualitásuk miatt. te mégis hol élsz?

Egyébként a melegek aránya a társadalomban 10%, csak a nagy része hazudik, titkolja. "


Azok nem melegek. Az a meleg aki nyíltan vállalja aberráltságát és gyakorolja beteges perverzióját. Az aki titkolja vagy elfojtja az csak homoszexuális hajlammal rendelkezik de nem meleg. A kettő között óriási a különbség etikailag és erkölcsileg is. És a melegek aránya legfeljebb 1%-ék ez is elég magas és nagy szerepe van ebben a médiának. Ha népesség 10%-a lenne meleg azt jelentené hogy egy 1000 fős faluban átlagosan 100 leszbikus, b*zi és transznemű élne. Ami abszurd és nem is ezt látjuk.

2012. nov. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/274 anonim ***** válasza:
100%

16:44


10% a melegek aránya, csak ahogy írtad a nagy részük titkolja, vagy elfojtja magában. Én még a legádázabb ellenségemnek se kívánnám azt az életet.

Ahogyan te írtad, azok "homoszexuális hajlammal rendelkeznek". Heteroszexuális hajlam nincs bennük, így vagy aszexuálisként élnek, vagy erőt vesznek magukon és hetero kapcsolatban kínozzák magukat.

Ne kívánd ezt másoknak, mert pokoli egy kín.


Természetesen a szexualitásuk egy idő után kitör belőlük és titkolva, vadidegenekkel kezdenek szexelni nyilvános WC-kben.

2012. nov. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/274 anonim ***** válasza:
100%

"Az a meleg aki nyíltan vállalja aberráltságát és gyakorolja beteges perverzióját"


Mért kell így ócsárolni minket? Nincsenek szüleid, akik megneveljenek?

2012. nov. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!