Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok mit tennétek ha ez...

Jobbikosok mit tennétek ha ez a program tartana előadást középiskolás gyermeketek középiskolájában?

Figyelt kérdés
[link]

2012. nov. 25. 11:14
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/274 anonim ***** válasza:
0%

Szóval mégis melegek hulláján akarsz táncolni.

Ezt akarod. A gyilkolás, pusztítás az életed, minden vágyad. Ez számodra az "érték". A követendő keresztény állam.

2012. nov. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/274 Pro Patria ***** válasza:
90%

Bennem egyébként felvetődött most az a gyanú, hogy itt Don Giovanni (mert azt tudjuk, hogy ő a kérdés kiírója, akárhogy is rejti le időközönként a nevét, felismerni), saját maga válaszolja meg a maga által kiírt kérdést, és bonyolódik vitába "kívülről" a válaszolókkal.


Hiszen legalább két felhasználónévvel rendelkezik, ez kiderült akkor, mikor az alábbi kérdésnél "sima válaszolóként" írt, mert elfelejtett visszajelentkezni a "kérdező felhasználójába":

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__367..

(Méghozzá a 20-as és a 22-es válaszoknál.)

2012. nov. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/274 anonim ***** válasza:
27%
Nem tudom a moderátorok meddig hagynak még tevékenykedni de ideje lenne már hogy töröljenek. Nincs időm nekem foglalkozni veled és az ostobaságaiddal. Én tartom amiket írtam de arról nem tehetek hogy neked nehézséged az értőolvasás és agyilag is közelebb állsz a békához mint egy emberhez. Szerintem gondolkodj el szavaid súlyosságán mert ami az internetre felkerült az egy darabig ott is marad...
2012. nov. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/274 anonim ***** válasza:
83%

"Te gondolom egész jól el vagy, ha az a legnagyobb gondod, hogy kicsi a melled."


Örülök, hogy eldöntötted, hogy mi a legnagyobb problémám. Ez csak egy példa volt, amit írtam. De mostmár kezdem azt gondolni, hogy nem a szexuális orientáció a legnagyobb probléma Veled kapcsolatban.

2012. nov. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/274 anonim ***** válasza:
100%
53%-os. Mi van, Ha rám gondolsz, nem én tettem fel a kérdést, de én is meleg vagyok, ahogy a kérdés kiírója. Persze a problémánk ugyan az. A homofóbia. Mindketten megéljük.
2012. nov. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/274 anonim ***** válasza:
20%
Unatkozó kisgyerek aki figyelmet akar. Ráadásul olyan témában utazik ami sérthetetlenné teszi és oly sokak szemében még mártír is lesz. Aljas ember az biztos.
2012. nov. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/274 anonim ***** válasza:
76%

"Szerintem gondolkodj el szavaid súlyosságán mert ami az internetre felkerült az egy darabig ott is marad"


Bagoly mondja verébnek, hogy nagyfejű. Mindenki ledöbben a fröcsögéseden.

Ne tagadd, hogy azt írtad, hogy a melegek olyanok, mint a gyilkosok meg a pedofilok. Így a büntetésnek is ugyan annak kell lennie.

2012. nov. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/274 anonim ***** válasza:
31%

16%-os.

A gyűlölködésed és uszításod megdöbbentő. A gyűlöletbeszéd amúgy is bűncselekmény.

Én csak megvédem magam.

Nem tűröm, hogy gyilkosokhoz és pedofilokhoz hasonlítsanak, a szabadságomat és az élethez való jogomat pedig el akarják venni tőlem.

2012. nov. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/274 anonim ***** válasza:
20%

Nem. Azt mondtam hogy mindhárom olyan dolog amit a társadalom nem tolerál. Nem toleráljuk az öldöklést, a pedofilokat és azt sem ha melegek vonulgatnak az utcán. Az már más kategória ha egy meleg visszavonultan él azzal nincs semmi baj. De senki se szeretné ha fia meleg lenne. Miért ilyen rossz a felfogásod? Hányas voltál nyelvtanból?


Egy gyűlölködő szavam sem volt. Néha durván fejeztem ki magam de ti választottátok ezt a stílust a másik kérdésnél.

2012. nov. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/274 anonim ***** válasza:
15%

16:11


Ugyan már. Gerinctelen vagy.

Uszítasz itt mindenkit a melegek ellen, utána meg visszakozol.

persze így egyszerűbb. nem bántasz senkit, amíg ki nem derül valakiről, hogy meleg. Utána viszont pokollá teszed az életét és azt akarod, hogy mindenki más tegyen így, sőt rabosítsák, vagy gyilkolják meg az illetőt, mint a gyilkosokat meg a pedofilokat.

Így könnyű. hogyan tudnál bántani melegeket, ha nem is tudod róluk, hogy azok-e.

Nagyon aljas.

2012. nov. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!