Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok mit tennétek ha ez...

Jobbikosok mit tennétek ha ez a program tartana előadást középiskolás gyermeketek középiskolájában?

Figyelt kérdés
[link]

2012. nov. 25. 11:14
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/274 anonim ***** válasza:
15%

15:21


Persze megértem, hogy el se tudod képzelni, mivel nem vagy meleg.

Hozzá vagy szokva egy életminőséghez. Nem tudod, hogy mekkora szerencse kell ahhoz, hogy egy meleg úgy élhessen, mint te úgy, hogy nem bántják azért, ami. Persze ez lehetetlen, csak meg kell nézni a híreket az interneten. Vagy az egyház, vagy valamilyen szervezet, vagy a politika támad, megbánt, megaláz.

2012. nov. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/274 anonim ***** válasza:
12%

15:21


Persze megértem, hogy el se tudod képzelni, mivel nem vagy meleg.

Hozzá vagy szokva egy életminőséghez. Nem tudod, hogy mekkora szerencse kell ahhoz, hogy egy meleg úgy élhessen, mint te úgy, hogy nem bántják azért, ami. Persze ez lehetetlen, csak meg kell nézni a

2012. nov. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/274 anonim ***** válasza:
39%

Ez a 83%-os egy aljas ravasz mártír gyerek. Egyből felismertem a hasonlóságot egy másik kérdésnél is ezt játssza el. http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Undorító, aljadék ember. Felakarja magára hívni a figyelmet. Itt is


"Gondolom akiről valahogy kiderül, az pár hónap múlva akaszthatja is fel magát, mert tönkre teszitek.

Emberek vagytok ti?"


El vagy tévedve de nagyon. Én nem az a fajta vagyok aki bántana másokat ok nélkül főleg hogy ártanék-e egy melegnek? Nem megvan a maga szégyene. Rajtam kívül még egy fiú osztálytársam van ő is elítéli a melegeket mint én. Ja és mostmár elég ebből a mártír dumából. Ismerek olyat akit erőszakoltak már meg és tudok róla hogy valakit fiatalkorában molesztáltak. Nektek itt már lassan arany életetek lesz.

2012. nov. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/274 Pro Patria ***** válasza:
73%
Don Giovanni, már megint rosszalkodsz?:)
2012. nov. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/274 anonim ***** válasza:
31%

15:37


Kis 16%-os. Te fröcsögsz a melegek ellen mindenhol.

Mindenki szörnyülködik, hogy lehetsz ennyire aljas embertérsaiddal szemben.

2012. nov. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/274 anonim ***** válasza:
28%
Valami hulladék ez az ember. Ha azt mondod hogy a melegek nem normálisak a szemébe már azt mondtad öljük meg a melegeket. Ha azt mondod hogy egy meleg ne hirdesse folyton hogy meleg máris megkínoztad a melegeket. Szerencsétlen aljadék ember pár atyai pofont megérdemelne.
2012. nov. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/274 anonim ***** válasza:
15%

Kis 16%-os.


Mért fröcsögsz ennyire? Minden meleg témához odaírogatsz. Megdöbbentő a frusztrációd a melegekkel szemben. Ez valami vallási dolog?

2012. nov. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/274 anonim ***** válasza:
53%

15:46


Te ilyesmit nem írtál. Nem véletlenül vagy 16%-on. Te vért akarsz.

2012. nov. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/274 anonim ***** válasza:
15%

15:50


A gyilkosokat sok helyen kivégzik. Nálunk sok év börtönt kapnak. A pedofilokat szintén.

Szóval mégis ezt akarod.

A melegeket csukják börtönbe, vagy gyilkolják meg. Ez vagy te.

Indul a vonat Auschwitzba. Ugye?

2012. nov. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/274 anonim ***** válasza:
53%
Ez érték? Melegek meggyilkolása, rabosítása?
2012. nov. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!