Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Itt fogod hagyni az országot?

Itt fogod hagyni az országot?

Figyelt kérdés

Ismerőseim, családom körében egyre gyakoribb téma, hogy külföldre kellene költözni, ott kellene munkát vállalni, ott kellene letelepedni. Ennek a kapcsán válaszolnátok légyszi néhány kérdésre?


1. Külföldön élsz? Ha nem, tervezed a külföldre költözést? Melyik országba mentél/mennél?

2. Miért költöztél külföldre? Miért szeretnél külföldre költözni?

3. Az ismerőseid/családod/volt osztálytársaid/jelenlegi osztálytársaid közül mennyien költöztek már el, és mennyien tervezik a kivándorlást?

4. Hány éves vagy, és milyen nemű?



2012. dec. 16. 09:09
 61/114 anonim ***** válasza:
73%

"Ha az Együtt 2014, akkor maradok."

Szánalmas ez a hozzáállás.

2013. febr. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/114 anonim ***** válasza:
36%

#60-as igen fel van háborodva,mert bezzeg a ,,norvég" bodzaszedőktől ezt nem kérdeznétek meg,hogy akkor fizesse vissza rendesen a segílyt,és menjen dolgozni.

Nem az orvoshallgató tehet róla,hogy a pénz amit kapna az éhend_glésre se elég.

2013. febr. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/114 anonim ***** válasza:
74%

"Nem az orvoshallgató tehet róla,hogy a pénz amit kapna az éhend_glésre se elég."

Akkor miért nem tanul ott, ahol dolgozni szeretne?

2013. febr. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/114 anonim ***** válasza:
26%
Mert kint az orvosi képzés kb. alsó hangon 20milla,és nem fizeti az állam.
2013. febr. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/114 anonim ***** válasza:
60%

"Mert kint az orvosi képzés kb. alsó hangon 20milla,és nem fizeti az állam."

Ja, kérem, akkor csak fizessenek a birka magyarok, de dögöljenek meg, mert nem fogom őket gyógyítani. Szép.

2013. febr. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/114 anonim ***** válasza:
82%

"Jobbik vagy a koalíciójuk nyeri, biztos, hogy külföldre megyek. Ha az MSZP egymagában, akkor még meggondolom. Ha az Együtt 2014, akkor maradok."


Akármelyik is nyer te mehetsz ezzel a felfogással!

2013. febr. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/114 anonim ***** válasza:
60%

#65-ös ez nem ilyen egyszerű,te komolyan dolgoznál nettó 90-ért?Most komolyan?Tedd a szívedre a kezedet és úgy mond,na ugye,hogy nem?

Ráadásul nálunk kiváló az orvosi képzés.

Én nem sajnálom,hogy kiképezzük ezen hallgatókat,és igazuk is van,minek elégedjen meg csak a kenyérrel,amikor kint nagypályás élete lehet,megbecsüléssel,céges kocsival,lakással(igen,jól írtam).


Ne tőlük sajnáljuk pénzt,hanem az idióta deviáns bodzaszedő orkoktól.

2013. febr. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/114 anonim ***** válasza:
61%

"#65-ös ez nem ilyen egyszerű,te komolyan dolgoznál nettó 90-ért?Most komolyan?Tedd a szívedre a kezedet és úgy mond,na ugye,hogy nem?"

1. Ha engem itt gyógyítottak és itt tanultam meg én is gyógyítani, akkor igen. Ezt úgy hívják, hogy becsület. Ha mégis elmennék, akkor pedig nem hisztiznék, hogy vissza kell fizetnem a költségeket.

2. Ennél azért többet keresnek az orvosok.

2013. febr. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/114 anonim ***** válasza:
38%

"#65-ös ez nem ilyen egyszerű,te komolyan dolgoznál nettó 90-ért?Most komolyan?Tedd a szívedre a kezedet és úgy mond,na ugye,hogy nem?"


Ott kezdődik, hogy én nem is mennék orvosira, éppen ezért.

2013. febr. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/114 anonim ***** válasza:
100%

Tavalyi közlemény: "30 milliárd forintból havi bruttó 65 ezer forinttal többet kapnak januárig visszamenőleg azok az orvosok, akik 350 ezer forintot, vagy annál kevesebbet kaptak eddig. Az egészségügyi szakdolgozók pedig 15-20 ezer forintos emelésre számíthatnak."

Hol keres már 90 ezret egy orvos? A minimálbér annyi.

2013. febr. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!