Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ennyire naivak az emberek?

Ennyire naivak az emberek?

Figyelt kérdés

Először is, nem provokáció, nem uszítás. Nem vagyok fasiszta, trappista, neonáci, emberevő, csak egy jobbik szavazó.

Mondjátok már meg nekem, miért van az, hogy itt marjátok egymást? Minek tesztek fel olyan kérdéseket, amik más pártokat járatnak le? Mit akartok elérni vele? Hátha megváltozik a másik véleménye, és másra fog szavazni? Nem édes mindegy ki mire szavaz? Komolyan nem értem az embereket... imádtok balhézni? marakodni? Ahelyett hogy elfogadnátok, a másik véleményét! Az mszp-sek, a liberálisok, viszolyognak a jobbikosoktól, ha barikádot linkelnek be, a jobbikosok viszolyognak a többitől ha indexet linkelnek be...


MSZP-sek, Jobbikosok, Fideszesek, Liberálisok (a kreténebb fajtából) miért nem bírjátok elviselni más véleményét? Miért nem hagyjátok a fröcsögőkre rá a véleményüket? Nem bírjátok megváltoztatni a másik embert érvekkel! Annyira nehéz megérteni?



Nem kellenek ezek a hülye dumák, hogy "Mert Jobbikosok így, Jobbikosok úgy", jobbikosok között is vannak kretén állatok, mint ahogy a többi párt között is, találkoztam már itt vadbarom jobbikossal, kretén mszp-sel, elmebeteg liberálissal. Aki provokatív, másik pártot lejárató kérdéseket tesz fel, annak mi a célja vele? De komolyan.


Kíváncsi vagyok, tudni fog-e valaki érdemben, értelmesen válaszolni erre az egyszerű kis kérdésre.


2010. ápr. 1. 09:54
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:

"Mit akartok elérni vele? Hátha megváltozik a másik véleménye, és másra fog szavazni?"

Vannak bizonytalanok akik még nem tudják kire szavaznak és egyik pártnak sincsenek el kötelezve.

Ha találsz egy olyan véleményt ami a te véleményeddel egyezik megnyugtat, hogy nem csak egyedül gondolkodsz így szerintem ilyen egyszerű ezért kell vad, véleményeket is megjeleníteni. És így Y megerősíti X-et abban, hogy nemcsak én gondolkodok így ha nem sokan mások is. Tehát érdemes Z pártra szavaznom aki ezt a véleményt képviseli!

2010. ápr. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:

persze, hogy nem kell félteni őket. előszeretettel szövegelnek, hogy "jobbikosokkal nem lehet vitázni" meg hasonlók. hányszor kaptam már ilyet, pedig normálisan kérdeztem, nem zsidóztam soha senkit le vagy hasonló.


Olyan is volt jó sokszor, hogy a kérdező addig provokálta a jobbikosokat amíg egy primitívebb lezsidózta. Ezek után kijelentette, hogy minden jobbikos antiszemita és rasszista és EZÉRT nem fog szavazni rájuk, stb... szánalom kategória.

2010. ápr. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:

Miért ilyenek az emberek? Mert néhányan elég ostobák ahhoz, hogy elhiggyék a média népbutító kijelentéseit...

A retekklub azt mondja, szavazz az mszp-re, a hírtv azt mondja, szavazz a fideszre mert az lesz a jó...

Egyiknek sincs annyira átfogó és részletes programja mint a Jobbiké. Csak a tv mást sugall...

Én azért bizakodó vagyok!

Szebb Jövőt!

2010. ápr. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 A kérdező kommentje:

Ez már rég nem erről szól, ezt te is tudod 37%. Én csak annyit látok, hogyha van egy kérdés tegyük fel a Jobbikról, akkor jön egy mocskolódó és beírja teszem azt, hogy:


"Szopjátok a Vonákok fa.szát"


"Hisztikrisztike megint megmondta"


"Nem akarok fasiszta szélsőséges pártra szavazni"


Erre a jobbik szimpatizánsoknak persze hogy rosszul esik, és elkezdenek visszavágni (melyik ember nem tenné), és ebből jó kis veszekedés alakul ki.


Ugyanez, ha mszp/fidesz kérdés van, jönnek a Jobbikosok és nem a kérdésre válaszolnak, hanem "Loptak 8 évig", "A fidesz a Likud testvérpártja", erre a fidesz/mszp szavazók visszavágnak (ami érthető). Én ezt nem értem, hogy miért nem a kérdésre válaszolnak, ha válaszolnak, miért egyből szitkozódnak és a saját dumájukat kezdik el lökni. Nem kell félteni egyik tábort sem.

2010. ápr. 1. 10:24
 15/53 anonim ***** válasza:
22%
Kérdező oké, de meg is értetted, mit írok? Nem az a bajom, hogy _velem_ nem értettek egyet, és _engem_ lepontoztak, ( azt már megszoktam, ha, ha, ha, )hanem hogy az OVB adatait, amik tényadatok. Milyen lelkivilága van annak, aki dokumentált tényeket nem ismer el, mert unszimpatikus neki, aki belinkelte? Ilyen emberekkel hogy lehet érdemben beszélgetni?
2010. ápr. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 A kérdező kommentje:
30% (én a 70% vagyok amúgy) én rengetegszer elismertem az igazadat, a forradalmi gárdás, a 67%-os választási részvételes kérdésnél is, hiába nem értek egyet a liberális elveiddel. Persze hogy megértettem amit írsz. Az ilyen emberekkel sehogy nem lehet vitázni, SEHOGY. Mert csak a saját hülyeségüket fogják ontani, úgysem fogják elhinni, akármit linkelsz te vagy akárki.
2010. ápr. 1. 10:27
 17/53 anonim ***** válasza:
Akkor fogják elhinni ha a kuruczról vagy a barikádról linkeled, az összes többi hiteltelen oldal.
2010. ápr. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 A kérdező kommentje:

Na ezen kéne változtatni... ez csőlátás!


Én Jobbikosként olvasom a Kurucot, Origo-t, Figyelőnetet, Indexet, CNN-t. És mindegyik közöl valós híreket.

2010. ápr. 1. 10:31
 19/53 anonim ***** válasza:
másik kérdésnél teljes korrekt részletes véleményt írtam normálisan, azt megkaptam, hogy pártpropagandát nyomatok. nah most erre mit lehet válaszolni szerinted? erre már semmit, annyit sem ér meg, h elküldjem az anyjába...
2010. ápr. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 A kérdező kommentje:
73% pontosan ennyit. Szépen magyarul szólva: sz@rd le. Én is sokszor azt teszem, ha látom, hogy valaki teljesen csőlátású, és csak a saját igazát ismeri el.
2010. ápr. 1. 10:38
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!