Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ennyire naivak az emberek?

Ennyire naivak az emberek?

Figyelt kérdés

Először is, nem provokáció, nem uszítás. Nem vagyok fasiszta, trappista, neonáci, emberevő, csak egy jobbik szavazó.

Mondjátok már meg nekem, miért van az, hogy itt marjátok egymást? Minek tesztek fel olyan kérdéseket, amik más pártokat járatnak le? Mit akartok elérni vele? Hátha megváltozik a másik véleménye, és másra fog szavazni? Nem édes mindegy ki mire szavaz? Komolyan nem értem az embereket... imádtok balhézni? marakodni? Ahelyett hogy elfogadnátok, a másik véleményét! Az mszp-sek, a liberálisok, viszolyognak a jobbikosoktól, ha barikádot linkelnek be, a jobbikosok viszolyognak a többitől ha indexet linkelnek be...


MSZP-sek, Jobbikosok, Fideszesek, Liberálisok (a kreténebb fajtából) miért nem bírjátok elviselni más véleményét? Miért nem hagyjátok a fröcsögőkre rá a véleményüket? Nem bírjátok megváltoztatni a másik embert érvekkel! Annyira nehéz megérteni?



Nem kellenek ezek a hülye dumák, hogy "Mert Jobbikosok így, Jobbikosok úgy", jobbikosok között is vannak kretén állatok, mint ahogy a többi párt között is, találkoztam már itt vadbarom jobbikossal, kretén mszp-sel, elmebeteg liberálissal. Aki provokatív, másik pártot lejárató kérdéseket tesz fel, annak mi a célja vele? De komolyan.


Kíváncsi vagyok, tudni fog-e valaki érdemben, értelmesen válaszolni erre az egyszerű kis kérdésre.


2010. ápr. 1. 09:54
1 2 3 4 5 6
 41/53 A kérdező kommentje:

Ez már csak így megy a világban...


Ha egy nagytőkés kizsákmányolós zsidó >> rohadt zsidók


Ha egy rendőr megver egy ártatlant >> rohadt zsaruk


Ha egy fekete srác megfolyt egy fehér nőt >> rohadt n.iggerek


Ez mindenhol így van sajnálatos módon. De aki érti az érti, hogy hogy gondolja az ember. Nekem sincs bajom a zsidókkal, csak a cionizmussal, mégis ha elfog az indulat, akkor zsidózom. De pl. a zsidó haverom nem veszi zokon, mert ismer. A cigány barátomat aki éjjel nappal dolgozik hogy eltartsa a családját tisztelem, mégis ha valakit bántanak a cigányok akkor cigányozom. De ilyenkor nem rá értem, és nem a rendes cigányokra. Ilyen az ember...

2010. ápr. 1. 11:16
 42/53 A kérdező kommentje:
Meg tényleg az vesse a másikra az első követ, aki még életében nem románozott, zsidózott, cigányozott. Az már más kérdés ha valaki mindenféle ok nélkül, tudás nélkül, a másik ismerete nélkül teszi. Pl. undorító lezsidózni azt aki nem ért velünk egyet.
2010. ápr. 1. 11:19
 43/53 anonim ***** válasza:

pedig ezek az emberek hány embert le-náciztak, le-fasisztáztak, le-rasszistáztak, le-antiszemitáztak aki szerint van cigánybűnözés, vagy aki nem szereti izraelt, vagy aki szerint a holokausztot pénzszerzésre használják és esetleg kifogásolja, hogy bizonyítás helyett törvénnyel akarják az igazukat.


ezek az emberek bort isznak és vizet prédikálnak.

2010. ápr. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
bocs, lemaradt a le-kommunistáznak.
2010. ápr. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:

Magam részéről eddig igyekeztem teljesen elkerülni a politika és a vallás részleget. Az előbbi sosem érdekelt korábban, utóbbira annyit, hogy megrögzött ateista vagyok. Így az előbbi részben elküldtek, hogy a hazaáruló prostituált anyámat, teperjek szépen vissza Izraelbe a többi szeméthez. Oké mondom, ez a fórum nem nekem való. A másik fórumon egy féloldalas érvelésre az volt a reakció, hogy egy aljas hazug vagyok, akit mellesleg a Sátán küldött. Ezen már csak nevettem egyet.


Mondom oké, most választások vannak, megnézem mit gondolnak az emberek, pláne, hogy a magam részéről olyan alapon vagyok még mindig, hogy MSZP-t ne, de akkor mit. Annyit egy hét idejárás után már tudok, hogy Jobbikra se. Akárhányszor beírtam valamit, ami nem felelt meg teljesen a jobbikosoknak, azonnal le lettem pontozva a halálba, megfenyegetve, hogy majd, ha a Jobbik kisöpörte a Parlamentet, meg amúgy is a zsidó k.urva anyámat. Kivétel nélkül mindig ugyanez volt a séma. Persze a többi pártnál is vannak hülyék szó se róla (Éljen az MSZP egy jobbikosokat kérdező topikban, meg az a kretén,aki mindenhova beírja, hogy "Csak a FIDESZ!!!"), de nézd meg: aki rendszeresen jár ide és a Jobbik felé nemtetszését fejezi ki, az 30-40% felé jár általában. A jobbikos válaszolók jó része 50-60%-os átlaggal futkos. Meg hasonlítsd össze hány "nehézéletű liberálisok", "hazaárulók", "mocsok zsidók", stb. komment van és hány egyértelműen más oldalt képviselő bunkózás. Az előbbi kiütéses győzelmet fog elérni azt hiszem. És pont ez az, ami eltántorított a Jobbiktól egyszer és mindenkorra. Ugyanis a személyes környezetemben, akiket ismerek Jobbik szimpatizáns, azok hasonlóan "jófejek". Egyiket kidobták az egyetemről, mert mindenből megbukott, amire a reakciója: politikai összeesküvés áldozata lett, de majd ha a Jobbik hatalmon lesz, akkor kisöprik a rohadt komcsikat az egyetemi vezetésből. A másik kéretlenül félórás szónoklatot tart néha szünetben, hogy szavazzunk a Jobbikra. A harmadik meg egy naplopó fazon, aki mellesleg füvet termeszt és a papa vagyonából él. Persze lehet mondani, hogy miért róluk ítélek, miért nem a programjukat nézem. Jelentem, megnéztem (nem olvastam 100%-ig végig, ezt elismerem) és egyrészt jelentős részét nehezen megvalósíthatónak, mostani válságban teljesen lehetetlennek tartom. Emellett ígéretekkel tele van a padlás, így nem tudom és nem is fogom készpénznek enni a Jobbik programját. Így állok a Jobbikkal momentán. És komolyan pozitívan csalódnék, ha ez a megszólalásom nem menne 50% alá egy órán belül. De úgyis oda fog...

2010. ápr. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
Unatkoznak. Ennyi.
2010. ápr. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
A Jobbik a mediara nem szamithat. Sok FideszMszp szavazo azt sem tudja kire vagy mire szavaz csak azt tudjak, hogy a Jobbikra ne, mert azt mondtak a TV-be.
2010. ápr. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:

"Színház az egész világ..."

Ez a ma is aktuális mondat sajnos komolyabb elemzést igényelne a szendergésre ítélt társadalmak körében. Mindazt, amit a médiában fröcsögnek, csak egyetlen célra hozták létre; mégpedig a valóság elferdítésére és a tények palástolására. Ma már nem az a fontos, hogy kire szavazzunk, hanem hogy a csipkerózsika álmából felébredjenek a nemzetek és kimondják azt, amit egyáltalán nem akarnak hallani a mostani fertőzött, velejéig aljas képviselői, hogy ez a nagy liberalizmus, a nemzeti öntudatot és az élethez való jogot teljesen a mocsár legmélyére sodorta és ebből egyetlen kiút létezik, mégpedig a teljes társadalmi átalakulás, megtagadva mindazt, amit a Trianoni szerződés és a második világháború győztesei, a világ népeinek a nyakába tett. Mert kedves barátaim, sajnos nem csak mi szenvedünk a Bilderberg-csoport világuralmi céljától, hanem más országok is, lásd Argentína és Görögország esete, csak hogy a közelmúltat emlegessem.

A legnagyobb sajnálat az, hogy ma Mo.-on nincs egyetlen egy olyan erő sem, aki a jelenlegi pártokrácia mindenható cionista hatalmát megdönteni képes lenne. A jobbik gyenge előretörése csupán a társadalom lecsúszott (sajnos, pedig egy társadalmakat ez a réteg tart életben) középrétegének egy hiú ábrándja marad és marad is, mert ebben a nagy "liberalizmusban" csak azokat engedik érvényesülni és parlamenti frakciót alakítani, akik elismerik a bűnös pénz által diktált feltételeket. Mindenki legyen most biztos abban, hogy a választás csupán a kisembereknek szól, hogy megnyugodjanak és azt higgyék, hogy a világ úgy alakul, ahogyan szavaz és ha netán nem úgy alakulnak a dolgok, akkor pedig a felelősséget simán rá lehet hárítani a társadalomra, mert hogy ugye Te választottad.

A magyar alkotmány választásokról alkotott törvényeiben a "szabad mandátum elve" oly módon van meghatározva, hogy a képviselőink akár mit megtehetnek anélkül, hogy bármilyen jogi és egyéb következményei lennének (ha rosszul végzi a dolgát, vagy netán nem a választási ígéretek szerint jár el, akkor nem hívható vissza).

A választások már le vannak játszva, a háttérben a lapok le vannak leosztva, legfeljebb mi már csak a végeredményt szívhatjuk, de szó szerint!!!!!

2010. ápr. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
Én tudok!Te sem vagy különb a kérdésedben emlegetett egyéneknél:)))A naiv szó, valami olyat jelent, hogy hiszékeny.Én nem hiszem hogy bárkit meggyőznék hogy nem jóban gondolkodik és nem is akarok.Te meg azt ecseteled, hogy nem lehet meggyőzni érvekkel sem a szerelmeddel kapcsolatban!Hát kit érdekel mi a nyomorod?Szavazz akire csak akarsz, aztán nyugodj békében!Ámen!
2010. ápr. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
Tegnap 22.28! Az első betűdtől az utolsóig : DETTÓ!!!
2010. ápr. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!