Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ennyire naivak az emberek?

Ennyire naivak az emberek?

Figyelt kérdés

Először is, nem provokáció, nem uszítás. Nem vagyok fasiszta, trappista, neonáci, emberevő, csak egy jobbik szavazó.

Mondjátok már meg nekem, miért van az, hogy itt marjátok egymást? Minek tesztek fel olyan kérdéseket, amik más pártokat járatnak le? Mit akartok elérni vele? Hátha megváltozik a másik véleménye, és másra fog szavazni? Nem édes mindegy ki mire szavaz? Komolyan nem értem az embereket... imádtok balhézni? marakodni? Ahelyett hogy elfogadnátok, a másik véleményét! Az mszp-sek, a liberálisok, viszolyognak a jobbikosoktól, ha barikádot linkelnek be, a jobbikosok viszolyognak a többitől ha indexet linkelnek be...


MSZP-sek, Jobbikosok, Fideszesek, Liberálisok (a kreténebb fajtából) miért nem bírjátok elviselni más véleményét? Miért nem hagyjátok a fröcsögőkre rá a véleményüket? Nem bírjátok megváltoztatni a másik embert érvekkel! Annyira nehéz megérteni?



Nem kellenek ezek a hülye dumák, hogy "Mert Jobbikosok így, Jobbikosok úgy", jobbikosok között is vannak kretén állatok, mint ahogy a többi párt között is, találkoztam már itt vadbarom jobbikossal, kretén mszp-sel, elmebeteg liberálissal. Aki provokatív, másik pártot lejárató kérdéseket tesz fel, annak mi a célja vele? De komolyan.


Kíváncsi vagyok, tudni fog-e valaki érdemben, értelmesen válaszolni erre az egyszerű kis kérdésre.


2010. ápr. 1. 09:54
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:

tudod k.szott szar és elkeserítő érzés látni, hogy az emberek többsége ilyen itthon. Más országokban ez miért mehet normálisan?


Tudod mennyire szar érzés az, hogy ez a sok csőlátású ember el.ssza a többi köztük talán az én jövőmet is?


Szar érzés, hogy azt érzem, menekülnöm kell majd egyszer külföldre, hogy nyugodt életem lehessen.

2010. ápr. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 A kérdező kommentje:

Igen én is így érzem.


Komolyan néha úgy érzem, hogy viselkedésre nem vagyunk különbek néhány afrikai államnál, ahol nem tudják rájuk erőszakolni a nyugati demokráciát. Ha összetartóak lennénk mint eleinte, akkor jobb lehetne az életünk, de itt mindenki a saját igazában hisz csak, a saját pártja az Isten, a többi sz@r, és azok az emberek is sz@rok akik más pártra szavaznak. Ez annyira elszomorító...

Magyarok vagyunk, az 1000 éves Magyarok, akik fél Európát befolyásolták, akiket nem tört meg a 150 év török uralom, a tatárjárás, a 45 év szovjet megszállás... erősek lehetnénk, büszkék, de ehelyett széthúzunk:(

2010. ápr. 1. 10:48
 23/53 anonim ***** válasza:

haverral dumáltunk sokat erről.


nem érett meg a magyar nép a demokráciára.

Ha azt követelnénk a politikusoktól, hogy az igazat mondják, és nem arra harapnánk rá, hogy "jéé ez farokpumpázott", "jé ez szájoncsókolt egy idős nőt" és ez alapján választunk, akkor más lenne minden.


a politikusoknak arról kellene beszélni, hogy ők miért jók az országnak és nem arról, hogy miért rossz a másik, és nem gyerekes baromságokon, hogy ő azért rossz mert fingott egyet egyszer.


de tudod, a népnek kell a műsor. nem veszik komolyan.

2010. ápr. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 A kérdező kommentje:
Mikor voltam Jobbik fórumon, Vona annyira lelkesítő volt, kirázott a hideg a beszédétől. (Ha Gyufa vagy Bajnai mondana ilyesmiket, megemelném a kalapom). Ő azt mondta, hogy a gyerekeknek libabőrösen kéne kijönniük a történelemórákról, ahol azt tanítják, hogy mennyire büszke és jó nép a magyar, hogy mindig fellázadt az őket elnyomó nagyhatalmak ellen, hogy nem hajtott fejet idegen uralomnak. Lehetne tanítani a "kalandozások korából" (ami valójában a dicső győzelmek kora) sok sok győztes csatát amit Árpád vitt véghez, amikor az egész környéket megadóztattuk, megfélemlítettük, leigáztuk. Ehelyett azt a két (igen 2) vesztes csatát tanítják meg a gyerekekkel ami akkoriban történt Árpáddal. Így mit lát a kisgyerek? Elvertek minket, megaláztak, leigáztak... vesztesek vagyunk, rosszak vagyunk, semmit nem érünk, nem is jó magyarnak lenni. Ez is borzasztó dolog, és tényleg így van, én is voltam iskolás.
2010. ápr. 1. 10:53
 25/53 A kérdező kommentje:
73% teljesen igazad van.
2010. ápr. 1. 10:54
 26/53 anonim ***** válasza:

73

Ha őszintén kéne beszélni, - azzal együtt, hogy nem szeretem őket - az mdf nyerne, mert ők egy percig nem tagadták, hogy rossz lesz. Nem ígértek egymillió munkahelyet, versenyképes mezőgazdaságot, tizeharmadik havi nyugdíjat - asszem egyedüliként nem szavazták meg - és most nem fognak bejutni a parlamentbe.

Ezzel együtt, ne mondjunk olyat, hogy nem érett meg az ország a demokráciára. Megérett, csak van egy nemzedék, akinek "ki kell halnia" meg szegények a mai napig keresik az mszmp-t a szavazócédulán.

2010. ápr. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:

nekem nagyon sok emlékem van iskolából, így ahogy mondod. Mindig azon kínlódtam, hogy tele vagyunk igazságtalansággal és mennyivel jobban alakulhattak volna a dolgok.


amúgy megfigyeltem, lehet,hogy ez egy összeesküvés elmélet, de mintha alapból arra nevelnének minket, hogy legyünk pesszimisták.


nézd meg a TV-t, abban is folyamatosan csak a negatívumokat sugározzák többségében. Már maga a híradó is többségében a balesetekről katasztrófákról szól.

2010. ápr. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
Kérdező: és mátyás után mit tanítsanak, hogy libabőrös legyen a gyerek? Most asszem a 48-as események, amik után kampó volt az országnak, valami 4-5 órán át vannak tanítva, a kiegyezés pedig egybe van mesélve a bach-korszakkal. Ennyit erről.
2010. ápr. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:

30-as te meg nem fogod fel miről beszéltem. az igazmondás nem azt jelenti, hogy azt mondjuk, hogy szar lesz és semmit nem ígérünk. hanem azt, hogy azzal törődünk amivel kell.


a fidesz nem sorolható ide. hisz nem beszél semmiről csak a másikról és nem mond semmit.


a jobbiknak vannak tervei bőven. hogy pár szavazó szerint megvalósíthatatlan az más kérdés, szerintem nem az. de ők megmondják mit akarnak. ezt kellene tennie minden pártnak. megmondani, hogy mit akarnak tenni. és ez alapján dönteni. nem pedig az alapján, hogy ki fingott nagyobbat egy megemlékezésen. ez a demokrácia k.szott elferdítése kigúnyolása.

2010. ápr. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 A kérdező kommentje:
73! pont mintha Vona mondta volna, ő is ezt mondta mint Te. Tudatosan 60 éve ölik ki belőlünk a magyarságtudatunkat. Nézd meg a 70-80 éves néniket/bácsikat, ők nagy többségben jobbik szimpatizánsok, mert tudják még milyen volt a 30-40-es években hazaszeretetben felnőni, amikor kimondták hogy trianon milyen rossz az országnak, még akár meg is könnyezték. Most meg aki hazafi az náci, szélsőséges, fasiszta... :(
2010. ápr. 1. 11:00
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!