Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ennyire naivak az emberek?

Ennyire naivak az emberek?

Figyelt kérdés

Először is, nem provokáció, nem uszítás. Nem vagyok fasiszta, trappista, neonáci, emberevő, csak egy jobbik szavazó.

Mondjátok már meg nekem, miért van az, hogy itt marjátok egymást? Minek tesztek fel olyan kérdéseket, amik más pártokat járatnak le? Mit akartok elérni vele? Hátha megváltozik a másik véleménye, és másra fog szavazni? Nem édes mindegy ki mire szavaz? Komolyan nem értem az embereket... imádtok balhézni? marakodni? Ahelyett hogy elfogadnátok, a másik véleményét! Az mszp-sek, a liberálisok, viszolyognak a jobbikosoktól, ha barikádot linkelnek be, a jobbikosok viszolyognak a többitől ha indexet linkelnek be...


MSZP-sek, Jobbikosok, Fideszesek, Liberálisok (a kreténebb fajtából) miért nem bírjátok elviselni más véleményét? Miért nem hagyjátok a fröcsögőkre rá a véleményüket? Nem bírjátok megváltoztatni a másik embert érvekkel! Annyira nehéz megérteni?



Nem kellenek ezek a hülye dumák, hogy "Mert Jobbikosok így, Jobbikosok úgy", jobbikosok között is vannak kretén állatok, mint ahogy a többi párt között is, találkoztam már itt vadbarom jobbikossal, kretén mszp-sel, elmebeteg liberálissal. Aki provokatív, másik pártot lejárató kérdéseket tesz fel, annak mi a célja vele? De komolyan.


Kíváncsi vagyok, tudni fog-e valaki érdemben, értelmesen válaszolni erre az egyszerű kis kérdésre.


2010. ápr. 1. 09:54
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:

Hajrá Jobbik!

Szebb jövőt!

2010. ápr. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:

"Mert fél mindenki fél"

Így könnyebbnek látják a dolgokat.

Hajrá Jobbik!!!!!

2010. ápr. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
ez a desu egy s.ggfej.
2010. ápr. 6. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!