Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért gondolja a sok zsidózást...

Miért gondolja a sok zsidózástól, cigányozástól és niggerezéstől habzó szájú jobbikos, hogy nem rasszista és antiszemita?

Figyelt kérdés
Nem, nem általánosítok. Igen, csak a zsidózó, cigányozó, niggerezőre gondolok. Köszönöm
2010. jan. 12. 13:57
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/120 A kérdező kommentje:

Nem mondtam, hogy csak jobbikosok rasszisták, de csak jobbikos kommentekből láttam olyat, hogy "én nem vagyok rasszista, te mocskos cigány". PErsze a példa kitalált, de a lényeg ugyanez.

Utolsó kommentelő, értem azokat amiket írsz, de nem csak zsidók vannak hatalom közelben, és nem csak zsidók tettek rosszat.

2010. jan. 12. 14:23
 12/120 anonim válasza:
50%
Én nem is mondtam ilyet.
2010. jan. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/120 anonim ***** válasza:
61%

"Nem mondtam, hogy csak jobbikosok rasszisták, de csak jobbikos kommentekből láttam olyat, hogy "én nem vagyok rasszista, te mocskos cigány""

ezzel most két ellentétes kijelentést tettél.


mellesleg tudod az a rasszista aki egy embert a származása, faja, bőrszíne miatt nem szeret. A cigányokat az emberek a viselkedésük miatt nem kedveli. És erre bőven volt példa már az oldalon és máshol is.


nekem nincs bajom a zsidókkal, kínaiakkal, négerekkel, indiaiakkal, stb egyikkel se aki itt az országban él. Nem tartom magam rasszistának, nem azért fogok előítélettel tekinteni egy cigányra ha meglátom valahol, mert fújj sötét a bőre meg ilyenek, hanem mert rosszak a tapasztalataim. Erről pedig a bűnöző cigányok tehetnek, akik állítólag nincsenek sokan arányokban, de valahogy az ember mégis többet találkozik velük piti bűneseteknél mint másokkal, persze kivételek mindig lesznek.


Amúgy meg ha munkáltató lennék, és egy cigány jelentkezne nálam interjúra, akkor ha lenne is bennem előítélet, megadnám neki ugyanazt az esélyt mint másnak, ami szar, hogy ha fel is venném, akkor jobban figyelnék rá, de ha bizonyít, akkor nem lenne semmi gond.


Ezt nekik el kell fogadni, hogy hátránnyal indulnak, amit nem a gonosz magyaroknak kell köszönni. De akiben van egy csöpp kitartás is, az eléri, hogy elfogadják. Aki nem fogad el engem azt én sem fogom.

2010. jan. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/120 anonim ***** válasza:
61%

elnézést, elcsúszott egy mondatom:

"És erre bőven volt példa már az oldalon és máshol is." arra gondoltam, hogy nem csak a jobbikosok zsidóznak cigányoznak négereznek, erre volt példa.

2010. jan. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/120 anonim ***** válasza:
73%

Jobbikos vagyok és rasszista. De ez még nem jelenti azt hogy minden Jobbikos rasszista, és lehet nem Jobbikos rasszista is.

A párt programjában, alapelveiben egy rasszista megnyilvánulás sincs, innentől kezdve ez a véletlen műve.


A rasszizmusnak meg meg van az oka, mert persze csak úgy ok nélkül kitalálta valaki hogy holnaptól rasszista leszek és akkor ezért lett világméretű mozgalommá szinte.


Jah és szerintem be lehet az ilyen hülye kérdéseknek a feltételét fejezni, menj ásd fel a kertet vagy valami.

2010. jan. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/120 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelő te sem értettél meg engem. leszögeztem az elején, hogy nem minden jobbikosra vonatkozik a kérdésem.
2010. jan. 12. 14:55
 17/120 A kérdező kommentje:

Nem állítom továbbra sem, hogy csak egyik oldalon vannak rasszisták.

Miért kéne befejezni a kérdésfeltevést? Bánt téged? Mert ezek szerint rád, sem vonatkozott a kérdés, mivel te bevallottan rasszista vagy.

Oka volt a kialakulásának? Nem hiszem, hogy oka volt. Nem tagadom, hogy nagyon sok a cigány származású bűnöző. Nem eggyel találkoztam én is. Kötekedőkkel is. Viszont normális cigányokkal is találkoztam. Szintén többel. Ezért úgy gondolom, hogy nem lehet mindet elítélni, azért mert x százalékuk nem végez semmi hasznosat, sőt...

2010. jan. 12. 14:59
 18/120 anonim ***** válasza:
61%

Én is jobbikos vagyok, de nem vagyok rasszista. Ugyanazt hirdetem mint a jobbik: egyenlőség! - olyan segélyt kapjanak csak a cigányok amit mi is, olyan plusz állami támogatást nyújtsunk nekik mint a magyaroknak, ne legyenek kivételek! (elvégre ők is ezt akarják, egyenlőséget)


Mellesleg nem szeretem őket, gyűlölöm, hogy akár 5 gyereket is vállalnak a segélyért és közömbösen nevelik fel őket, undorodom attól hogy nem fürdenek és ha van pénzük 6kg aranynyakláncot vesznek, nem pedig létfontosságú dolgokat. Elítélem őket a viselkedésük miatt és mert terrorizálják a magyar társaikat.. kérdem én hány verekedést lehet látni/hallani amiben részt vettek és hány bűnőzést amit ők követtek el?? Arányaiban többet hallunk róluk mint a magyarokról rosszat és mégis őket támogatjuk ill. támogatja az állam jobban!


Ezért szavazok a jobbikra, egyenlően kezeljenek minket, én semmit nem akarok megvonni onnantól kezdve tőlük,hogy ugyanolyan feltételekkel élünk egymás mellett.

2010. jan. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/120 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelő! Te konkrétan a cigányságot utálod, vagy azokat akiket jellemeztél, gyerekgyártással, aranyláncokkal. Mert a második az első része és rajtuk kívül van még rendes is. Ha a cigányságra érted, akkor rólad szól a kérdés, mert állítod, hogy nem vagy rasszista, de a cigányokat utálod. Viszont ha csak azt a részt amelyik rosszat tesz, akkor nem rólad szól.
2010. jan. 12. 15:15
 20/120 anonim ***** válasza:
35%

"Miért gondolja a sok zsidózástól, cigányozástól és niggerezéstől habzó szájú jobbikos, hogy nem rasszista és antiszemita?"


Mert tudják, hogy rasszistának/antiszemitának lenni nem menő, nem szalonképes, jobb helyeken titkolandó. Nyilván onnan tudják, hogy agymosta őket a liberális média :))))

Ezért tagadják magukról a rasszizmust még akkor is, ha rasszisták.

2010. jan. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!