Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Félek a JOBBIKtól miért ne...

Félek a JOBBIKtól miért ne féljek tőlük?

Figyelt kérdés
Nem hiszek egyik pártnak sem, de a JOBBIKtól még félek is. Magyar vagyok tudtommal, magyarnak is érzem magam, szeretem ezt az országot minden csúnyaságával együtt, de úgy érzem a JOBBIK csak ronthat a helyzeten.
2010. febr. 8. 18:03
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
62%

A komment megírásának időpontja: ma 18:31

Ez hol történt? Illetve mikor? Azonnal fel kellett volna írni az azonosítójukat, ha valóban megtörtént.

2010. febr. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet hogy ez egy lejárató kérdés, és full kitaláció a sztorid. Az is lehet hogy nem gárdisták voltak, hanem mondjuk skinheadek. De az is lehet h gárdisták voltak, de szerinted ezek ha gárdista ruhában vernek meg az más mintha civilként? Gondolkozz már. NEm tök mindegy hogy gárdista ruhában vannak vagy egy szimpla utcai ruhában? Nem ettől függ.
2010. febr. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
100%
ne haragudj, kedves kérdező, de itt álurltad el magad számomra... ez a kérdés csak egy újabb lejáratás és képes vagy ezért hazugságokat kitalálni... a gárdisták soha nem tennének ilyet, és fel is esküdtek rá, és tudod, én is voltam már gádásokkal, és én odavittem a nem csak hogy cigánynak tűnő, de cigány barátomat minden félelem nélkül, aki be akart lépni a gárdába, és ők készséggel fogadták...nem mellesleg fel is esküdnek a becsületre és a tisztaságra, NŐT sosem ütnének meg, és mást sem ok nélkül.... de tudod, mit? ha ilyen hazugságokat találsz ki, kívánom neked, hogy minden, amit kitaláltál és hazudtál a gárdáról, váljon valóra veled szemben, csak cigányok kövessék el azt (hidd el, jobban fogsz félni, mint a gárdától, hacsak nem vagy magad is az)
2010. febr. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:

A hazaárulás, ahogy a mai alkotmányban is le van írva, az adott állam biztonsága ellen elkövetett bűncselekmény. Ezt már számos alkalommal elkövették a politikusaink, elég csak a lisszaboni szerződés aláírására gondolni, vagy a magyar föld kiárusítására, ami 2011-ben fog bekövetkezni, vagy elég csak a nemzeti vagyon eladására, vagy a polgárháborús helyzet előteremtésére gondolni. Na akik ezeketet ilyen szépen megcsinálták, azokat kell megbüntetni, rajtuk kell példát statuálni, legyen az fideszes, emeszpés, szdszes vagy bárki más.


Aki meg azt mondja, hogy a Jobbik is olyan lesz, mint a többi, annak csak azt tudom mondani, hogy most szavazzon a Jobbikra, adja meg neki is az esélyt, ahogyan megkapta a többi párt is. Veszíteni nem veszíthet, annál többet nyerhet vele, ha beválik.

2010. febr. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
Én is hirtelen csak valami skinheadre vagy ehhez hasonló egyénekre tudok gondolni. Csak alaptalanul nem szeretnék feltételezgetni. Személyesen 3 Gárdista ismerősöm van a városban, 2 pedig a szomszédos községben. Semmi gond nincsen velük. Mivel eléggé elfoglalt emberek mindannyian, szimplán csak a Jobbikos rendezvényeken szoktak részt venni Gárda egyenruhában. (velem együtt)
2010. febr. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:

Én nem félek tőlük.Szüleim becsületesen dolgoznak, a férjemmel becsületesen dolgozunk, kevés pénzért,nem pedig a segélyt várjuk.Nem bántunk senkit, senkitől semmit el nem veszünk, nem vagyunk adócsalók stb./romák sem/

Szóval miért féljek tőlük?Én nem ijedek meg a gárdától, inkább megnyugtat, h vannak.Sajnos a rendőrség egy nagy sz@r.

És nagyon szeretném, ha azokat, akik nem így élnek, rászoktatnák a munkára és a becsületességre.ÉBRESZTŐ!!!!Hosszú távon 2 millió nem tud eltartani 6 milliót!

2010. febr. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
A kérdező története biztos, hogy nem törént meg már csak azért sem, mert ha tényleg így lett volna, akkor már régen ettől zengene a sajtó Yew Yorktól egészen Tel Avivig. :)
2010. febr. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 A kérdező kommentje:

Még sok ilyet tudnék mesélni. sok barátom van aki nem magyar, ill. nem magyarnak néz ki gyakran kerülök ilyen szitukba.

És ők is gyakran élnek át ilyeneket. Nem hiszem, hogy nekem hazudniuk kéne, mégsem szerepelnek mindennap a Híradóba.


Én azt kiemeltem, hogy magukat gárdistáknak tituláló, tehát elképzelhető, hogy nem voltak azok. Sőt! Inkább voltak skinhead-ek. De sztem a történetből kiderül, hogy sokan hogy értelmezik a JOBBIK eszményeit. És én valószínüleg nem Vonával vagy Morvaival vagy a becsületes, egyenruhás gárdistákkal fogok találkozni, csak az ilyenekkel. Szépek az eszméik, ahogy minden pártnak, de minden eszmét máshogy tesz magáévá egy-egy egyén.


Hogy a történet igaz-e? Igaz. És itt nem írhatok mást, csak azt, hogy aki nem hiszi járjon utána, mint a mesében. :P

2010. febr. 8. 19:00
 29/43 anonim ***** válasza:
Ma minden 8 év alatti hazai fiatal fele cigány. Ha a születési tendencia nem változik 15-20 éven belül az országban többségben lesznek a cigányok, és 2100-ben fog megszületni az összes magyar!!! ÉN INKÁBB ETTŐL FÉLEK! Az utolsó utáni órában vagyunk!! Válassz milyen országot szeretnél...
2010. febr. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
56%
L jól beszél.
2010. febr. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!