Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Félek a JOBBIKtól miért ne...

Félek a JOBBIKtól miért ne féljek tőlük?

Figyelt kérdés
Nem hiszek egyik pártnak sem, de a JOBBIKtól még félek is. Magyar vagyok tudtommal, magyarnak is érzem magam, szeretem ezt az országot minden csúnyaságával együtt, de úgy érzem a JOBBIK csak ronthat a helyzeten.
2010. febr. 8. 18:03
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
100%
Ők támogatnák a magyar családokat hogy vállaljanak gyereket, a segélyt meg elvennék így nem tudnának a gyerekekből megélni, lopni meg azért nem járnának, mert tervbe van véve h 2000 ft lopás után letöltendő börtön járna.Ki lehet őket demokratikus úton is csinálni higgyétek el, de jajj ez a sok tudatlan tapló barom... muszáj nyernie a Jobbiknak tényleg az utolsó órában vagyunk :(
2010. febr. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
100%
attól, hogy jobbikos egyének hogyan viselkednek, még nem minősíti magát a pártot, vagy a többi párttagot...ilyen agresszív emberekkel bármelyik párt tagjai között találkozhatsz, ennyi erővel mindegyiktől félned kell... és gárdista biztosan nem csinált ilyet, amilyet leírtál, akkor ezek éppenhogy jobbikellenes emberek voltak, akik így akarták lejáratni a gárdát... én is mondhatom magamról, h mszps-s vagyok, és akkor behúzok egyet valakinek (persze nem teszem, már csak azért sem, mert nő vagyok és azt hiszem, én járnék rosszabbul)
2010. febr. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
66%

Te jó Ég, egyáltalán miről beszélünk? A végén odáig lyukadunk ki, hogy nincs is cigánybűnözés. Persze vannak esetek fordítva is, ami főként az elkeseredettségből és a tenniakarásból adódik, de még is inkább a cigányokra jellemző az, hogy embereket támadnak meg az utcákon, törnek be a lakásokba és lopnak el mindent, ami mozdítható. Engem is már támadtak meg öten úgy, hogy mi csak ketten voltunk, és elég rendesen elbántak velünk. És nem eszkimók voltak a támadóink. :) Pár pofon ehhez képest semmiség.

Egyébként a Jobbik azért sem fog hasraütésszerűen bebörtönözni embereket, mivel szigorú törvények, jogszabályok lesznek a bünözők ellen, amit következetesen, kompromisszumok nélkül fog betartani és betartatni.

2010. febr. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:

Ha jól értelmezem, most már a Jobbikkal ill. a Gárdával szimpatizáló skinheadekről beszélünk.

Szerintem innentől nincs értelme a beszélgetésnek...

2010. febr. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim válasza:
Rosszul tetted fel a kérdést, mert félni megítélésem szerint senkitől sem kell, de azt érdemes lenne megvizsgálni, hogy mi az oka annak, hogy a szoclib sajtó igazából nem támadja őket, pedig a programjukban benne van ilyen, hogy a nyugdíjakat 100000.- Ft-ban maximalizálják, és akinek magasabb attól elveszik.Tegnap lakossági fórumot tartottak Mezőhegyesen, s a jelenlevő mintegy 40-50 főből 20 a helyi szocik "nagyjaiból" állt.Ez volna az igazi kérdés, hogy miért? A felszólalók közül egyedül az 56-os Murányi nem a Fideszben látta a fő ellenséget.W
2010. febr. 9. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
61%

Kedves kérdező!

Mivel idősebb vagyok Vona Gábornál,meg Morvai Krisztinánál,meg a többieknél is,elárulom,hogy bizony ezek az emberek még meg sem születtek,amikor skinheadek,részegek,hülyegyerekek simán megvertek bárkit bármiért.Vagy mert sötétebb a bőre,hosszú a haja,piros a nadrágja stb...

Tehát ez bizony nem kormányfüggő,az már igen,hogy az éppen aktuális rendzer miért nem tett ellenük szinte semmit...

2010. febr. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
Szived - jogod attól félni, akit akarsz.Egyébkéntént én az mszp- től, és a fidesztől félek, az elmúlt tizenpár év miatt, aki nem fél tőlük, azok bizonyára jól éltek benne.
2010. febr. 10. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 A kérdező kommentje:

Igazat adok azoknak, akik arról beszélnek, hogy jó a programjuk, meg hasonló. Mert tényleg jó.

De az a rémisztő, hogy olyan ideológiájuk van, aminek a félreértelmezése sokkal nagyobb károkat okozhat, mint bármelyik másik pártté.

Amúgy én se adnám a voksomat egyik "nagy" pártra sem, a fidesznek is volt pár dobása, ők sem megbízhatók, az mszpről és az szdszről meg ne is beszéljünk. ... A JOBBIK nálam kilőve. Marad az LMP vagy az MDF, az LMP szintén elég humbug társaságnak tűnik, az MDF olyan, amilyen hol erre, hol arra kacsintanak. ... Elég tanácstalan vagyok, de mindenesetre leadom a szavazatom, hátha kevesebb JOBBIK-os jut be.

Ismétlem nem a programjukkal van bajom, hanem az eszméikkel, és azzal, hogy a magyar társadalom még nem nőtt fel ahhoz, hogy helyesen értelmezzék a "nemzeti öntudat" fogalmát.

2010. febr. 10. 12:49
 39/43 anonim ***** válasza:

Szeretem ezt a szöveget, hogy a 'magyar társadalom nem nőtt fel még erre meg arra', a kommunisták is mindig ezzel jönnek, ha szidják a rendszerüket, hogy mi, magyarok, a nép hülye ahhoz, hogy benne éljünk, pedig igazából nagyon jó dolog az egész. Szerintem mindig csak az nem válik be, ami elutasításra talál, de az akkor zsigerből elutasításra kerül. Így ha egy nemzettudaton alapuló társadalmi gondolkodás jelenne meg a magyarságon belül, és az tartósan meg is tudna maradni, akkor valószínűleg nem kellene attól rettegnünk, hogy a dolog rossz felé indul el, ha meg igen, mindig lesz valaki, aki megállítja a folyamatot.

Szóval szavazz nyugodtan a Jobbikra, ha mégsem jó irányba indul el, akkor úgy is elbukik, csakúgy, mint az mszp és a fidesz is fog hamarosan. Más választásod nincs is nagyon, az lmp=szds=mdf trióra épeszű ember úgysem szavaz, az mszp-fidesz duó munkásságát már mindannyian ismerjük, viszont a Jobbikban még senki nem csalódott, és nem is fog csalódni, ha megmarad azon az úton, amin elindult. Ha a programja is tetszik, akkor meg tényleg nem értem, hogy hol itt a kérdés?

2010. febr. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 A kérdező kommentje:

Pff. Nem fogom leírni még egyszer hol itt a kérdés.

Amúgy arról, hogy a magyar társadalom infantilis, annak pont hogy a szocializmus az oka. De ebben az országban valahogy minden későn és lassan történik, szóval még egy 50esnek el kell telnie, hogy az emberek öntudatukra ébredjenek, felnőjjenek.

Olvass társadalom ismeretet és pszichológiát, belehalni nem fogsz, de sok mindenre kinyílik majd a szemed.

Az olyan elvetemült barmok fognak "trióra" szavazni, akik olyanok, mint én. Tehát a JOBBIKtól tartanak a másik két pártban csalódtak. És ilyenből szerencsére nem kevés van.

2010. febr. 10. 16:52
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!