Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Félek a JOBBIKtól miért ne...

Félek a JOBBIKtól miért ne féljek tőlük?

Figyelt kérdés
Nem hiszek egyik pártnak sem, de a JOBBIKtól még félek is. Magyar vagyok tudtommal, magyarnak is érzem magam, szeretem ezt az országot minden csúnyaságával együtt, de úgy érzem a JOBBIK csak ronthat a helyzeten.
2010. febr. 8. 18:03
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
51%

"Még mindig csak azt tudom mondani, hogy nézzétek meg a kampánynyitójukat."

Én meg még mindig csak azt tudom mondani, hogy pár üres szótól semmi nem lesz jobb. A félkatonai szervezetekben fel-alá masírozó félelemkeltő alakulatoktól, a gyűlöletkeltéstől és a Jobbik egész fellépésétől viszont minden épeszű embert kiráz a hideg.

Nem az elvekkel van a baj, nem is a célokkal, hanem az eszközökkel.

Én nem akarok egy olyan országban élni, ahol olyasmiért vernek meg, amit nem is követtem el.

Nem vagyok cigány. Ne értsetek félre! De én akkor is így gondolom.


L

2010. febr. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
44%

Vona Gábornak hívják az illetőt.

Látszik, hogy mennyire tájékozódsz.

Mellesleg Vona Gábor sem habzó szájjal született nyilas-kereszttel a karján...

2010. febr. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
48%

18:14

Mit értesz az alatt hogy hazaáruló?

Milyen bűncselekmény minősül hazaárulásnak?

2010. febr. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
Mitől félsz?
2010. febr. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
94%

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:19


Láttad már valahol a városotokban vagy akárhol "masírozni" a Magyar Gárdát? Rohadtul de nem ismered se a Gárdát, se a Gárdistákat.


"Az Új Magyar Gárda Mozgalom dunaújvárosi gárdistái ismét tanúbizonyságot tettek arról, hogy a Gárda nem hagy magára egyetlen segítségre szoruló magyar embert sem. Az alábbiakban egy idős néni levelét tolmácsoljuk, melyben köszönetet mond a segítségért.


Ezúton szeretnék köszönetet mondani az Új Magyar Gárda Mozgalom dunaújvárosi tagjai segítőkészségéért.


Négy kiváló, igen szimpatikus fiatalembert ismertem meg személyükben: Györök Tamást, Szekér Józsefet, Szeleczky Balázst, Várszegi Gábort.


Mozgássérültként élek, és dolgozom Dunaújvárosban egy orvosi rendelőben asszisztensként. Állapotom és lakókörnyezetem igen kemény feladat elé állít nap, mint nap, mivel a fűtés, a hóeltakarítás meghaladja az erőmet. Egy kedves barátnőm hívta fel figyelmem a fiúkra, hogy szívesen segítenének, majd egy alkalommal bemutatta Őket.


Azóta több alkalommal álltak azonnal rendelkezésre és segítettek, hogy el- illetve hazajuthassak a munkahelyemre, s onnan haza a rendkívüli időjárási körülmény miatt, s hogy a tüzelőm a megfelelő helyre kerüljön. Ez annál is értékesebb számomra, mert akiknek ez inkább feladatuk lenne, azok nem segítenek, mondván nincs fogyatékossági támogatásom. (hiába igénylem, nem jár). Ezek a fiatalemberek nem várnak és nem kérnek semmit. Ezt a néhány köszönő szót méltán megérdemlik. Bárkinek tudom ajánlani Őket, aki segítségre szorul.


Köszönettel:

Éri Márta"


És még több száz ehhez hasonló rasszista fasiszta trappista újnyilas tettük van.

2010. febr. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
100%
a határozott fellépésük mellettem, mint magyar ember mellett inkább nyugalommal tölt el, mint félelemmel, és nem lehet üres ígéretnek nevezni valamit, aminek még nem volt alkalom a betartására... ha majd kapnak bizonyítási lehetőséget, és kiderül,hogy hazudtak, na akkor mondhatok, h üres ígéret volt, és abban az esetben én fogok bocsánatot kérni tőled
2010. febr. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
100%

18:16 Szerintem nem olyan nehéz egy közösségből kiszűrni csak a bűnöző egyéneket, csak akarni kell. Aki bűnöz, az bűnhődjön, ennyi az egész. A Jobbik nem faji alapon, kollektíven fog ítélkezni, de szem előtt tartja azt is, hogy például a cigányok körében sokkal gyakoribbak bizonyos bűnözési formák, illetve a politikai bűnözés is egy bizonyos fajra jellemző, de nem fognak ez miatt haláltáborokat létesíteni.

Az meg elég nagy baj, ha gázkamrák jutnak az eszedbe a bűnüldözésről.

2010. febr. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 18:20

A magyar föld áruba bocsájtása.

A magyar gazdák ellehetetlenítése.

Közpénzek eltapsolása, ellopása. (törvénybe ütközik, mégis megszavazták a parlamentben 2/3al)

stb...

2010. febr. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 A kérdező kommentje:

Például attól félek, hogy nekem van egy teljesen cigánynak tűnő barátnőm. Hogy az e nem tudom, nem beszéltünk róla. De egy ilyen Gárda felvonuláskor a belvárosban sétáltunk, és ilyen önmagukat gárdásnak tituláló emberek csoportja mellett haladtunk el, amikor meglett férfiak már messziről kiabáltak nekünk (ill. csak a bnőmnek), hogy hogy van képe itt sétálgatni, takarodjon, mert összeverik.

Próbáltunk elmenni mellettük, nem figyelni rájuk, de 4-5en odajöttek hozzánk, egyikük felpofozta a bnőmet, én mindennek elmondtam őket, hát én is kaptam. Erre már persze futásnak eredtünk és kergettek minket, kiáltoztak utánunk, meg röhögtek.

A JOBBIK támogatja az ilyeneket, mégha nyíltan nem is áll ki mellettük. Ezek meg vérszemet fognak kapni.

Szóval ettől félek, ha kiállok egyik másik roma, vagy zsidó vagy akármilyen barátom ellen, akkor én is kapok? Akkor már nem vagyok magyar? Akkor már hazaáruló vagyok?

2010. febr. 8. 18:31
 20/43 anonim ***** válasza:

Közpénzek eltapsolása, ellopása. (törvénybe ütközik a titkosításuk*, mégis megszavazták a parlamentben 2/3al)

stb...


Korrigálva, elnézést a hibáért.

2010. febr. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!