Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Félek a JOBBIKtól miért ne...

Félek a JOBBIKtól miért ne féljek tőlük?

Figyelt kérdés
Nem hiszek egyik pártnak sem, de a JOBBIKtól még félek is. Magyar vagyok tudtommal, magyarnak is érzem magam, szeretem ezt az országot minden csúnyaságával együtt, de úgy érzem a JOBBIK csak ronthat a helyzeten.
2010. febr. 8. 18:03
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:

a kérdezőnek:

Hány éves vagy? Kettő?

NEKEM NINCS 50 ÉVEM!

Lehet, hogy neked van, de én most akarok változtatni, te meg gondolkozhatsz, ameddig akarsz.Kívánom neked , hogy sokáig gondolkodj, amíg elviszik a házad a fejed fölül, a gyereked meg a kissebbségnek fog csicskázni(:::::

2010. febr. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
Hidd el egyedül a Jobbik az akitől nem kell félned,ez a valóvilágban is így van.Rólam aztán senki sem mondhatja el,hogy egy félelemkeltő ember,anya,nagymama lennék,de szeretem az igazságot,nem szeretem a hazugokat.Családpárti vagyok és nagyon fontos számomra a haza.Nálunk (pedig nem vagyunk kevesen)szinte mindenki a Jobbikra szavaz,talán páran a Fideszre.Soha sem attólj félj akivel ijjsztgetnek,hanem aki ezt teszi.
2010. febr. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
A JOBBIKTÓL félsz akkor ajánlani tudok neked jó elmeorvost! Jelenleg mi vagyunk az egyetlen olyan párt aki ennek az országnak jót akar. Az hogy nem foglalkozol a politikával az meg azért baj hogy akkor ne panaszkodj hogy így szar neked meg úgy szar. Kíváncsi leszek ha nem mi majd a zsidó és kommunista barátaitok megoldják az ország problémáját! természetes eladnak elcigányosítanak és az utcán sorra lelőnek minket!!
2010. febr. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!