Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért ez a nagy magabiztosság...

Miért ez a nagy magabiztosság Jobbikosok?

Figyelt kérdés

Olvasva a jobbikosok hozzászólásait, nagyon magabiztosnak tűnnek. Itt most nem a választásokon elért "szép" eredményre gondolok, az biztosan meglesz.


Nem tartotok attól, hogy csalódtok? Miért hiszitek azt, hogy ez a egyetlen járható út? Nem féltek attól, hogy egy esetleges hatalomra kerülés esetén, nem várt dolgok történnének? Nem gondoljátok, hogy hatalomra jutáskor nagyot szelídülne a Jobbik?


2010. márc. 13. 19:40
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 A kérdező kommentje:
Kérnék mindenkit, hogy ne kezdjünk már lepontozgatni!! Ez most itt ne erről szóljon:-)) Akinek nem inge....
2010. márc. 13. 20:16
 12/67 anonim ***** válasza:
Nem butáztam a lányaid, csak arra utaltam mert ők ketten nem tudják az nem jelenti hogy ez országos szinten így van. Én konkrétan a multik visszarorításáért küzdök, a romáknak munkát nem segélyt programért és a mg fellendítéséért. Ezeket találtam a Jobbikban ami közös nevezőre hozott.
2010. márc. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/67 anonim ***** válasza:
52%

A kerdezo miert nem segiti a gimnazista lanyait es beszelget el veluk a dologrol?A kerdezo miert nem buzditja a lanyait {ha mar nem tudtak valaszolni}arra hogy olvassak el a Jobbik programot.Egyszeruen csak jot akanak de nem tudjak megfogalmazni.Tessek a joszandekot segiteni!


[link]


De ha nem vevok a dologra akkor legalabb a Jobbik.hu-n lehet keresgelni,informalodni.Lehet legkozelebb tudnak valaszolni.

2010. márc. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/67 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 20:10


20-25% még igazán kevés! Te lehet, de a nép azzal nem lesz megelégedve.

2010. márc. 13. 20:19
 15/67 anonim ***** válasza:
52%
Hogy helyes -e rábeszélni? Épp ti most és itt bizonygatjátok hogy ilyen korban semmit sem tudnak a politikáról, tehát a ti szemszögetekből helyes. Hisz maguktól lehet hogy helytelenül döntenének. :)
2010. márc. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/67 A kérdező kommentje:
De mi van akkor, ha én a rossz oldalra segítem Őket?! Pont erről beszéltem. Ki dönti el, hogy melyik a legjobb út? Tájékozódjanak, és majd eldöntik.
2010. márc. 13. 20:21
 17/67 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 20:17


Én is találtam jó dolgokat a programban, de több elriasztott. Te két dolog miatt választottál.

2010. márc. 13. 20:23
 18/67 anonim ***** válasza:

Látom ismételnem kell, hármat írtam azzal a címszóval hogy ezekért küzdök évek óta:


1. multik visszarorításáért

2. a romáknak munkát nem segélyt program

3. mg fellendítése


A többivel csak egyetértek.

Olyan pontot nem találtam a programban amivel nem értenék egyet, félreértettél.

2010. márc. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/67 anonim ***** válasza:

Eppen ezt mondtam en is.Biztasd oket arra {ne tunjenek forro feju Jobbik szimpatizansoknak}hogy tajekozodjanak.


[link]


Nem kell belemerulni a politikaba nyakig,de a videokat meglehet nezegetni,le lehet szurni a kovetkeztetest.

2010. márc. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/67 anonim ***** válasza:
Az elmúlt húsz év tapasztalait figyelembevéve, itt már igen sok mindenben nem lehet dönteni. Egy út van..
2010. márc. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!