Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért ez a nagy magabiztosság...

Miért ez a nagy magabiztosság Jobbikosok?

Figyelt kérdés

Olvasva a jobbikosok hozzászólásait, nagyon magabiztosnak tűnnek. Itt most nem a választásokon elért "szép" eredményre gondolok, az biztosan meglesz.


Nem tartotok attól, hogy csalódtok? Miért hiszitek azt, hogy ez a egyetlen járható út? Nem féltek attól, hogy egy esetleges hatalomra kerülés esetén, nem várt dolgok történnének? Nem gondoljátok, hogy hatalomra jutáskor nagyot szelídülne a Jobbik?


2010. márc. 13. 19:40
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 anonim ***** válasza:

"Miért hiszitek azt, hogy ez a egyetlen járható út?"


Mért, te mit hiszel mi a járható út? Mutass kérlek egy másik járható utat, képzeld azt, hogy én egy buta gimnazista vagyok akit meg kell győzni. Tessék.


Mert kritizálni azt tudtok ám: "hogy nem értek egyet a stílusukkal", meg hogy "a Jobbik csak egy lufi", meg hogy "nincsenek is szakembereik", meg "úgyse engedi majd a nyugat", de igazán értelmes alternatívát és kiutat a válságból egyikőtök sem tud mondani.


És nehogy azt mondd, hogy LMP, mert esküszöm leesek a székről! :)

2010. márc. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/67 anonim ***** válasza:

Nem a programokat kell csak elolvasni,hanem arra koncentrálni,hogy mi van bennük,amiről eltudod hinni,hogy megvalósítható?

A Jobbik programja pedig többségében jó,de nem valósítható meg,mert nem egy magányos szigeten élünk és már nem ősközösségben.

Ezen az oldalon már néhányan részletesen megmagyarázták,hogy miért nem valósíthatók meg a gazdasággal kapcsolatos elképzelések.

Aki kíváncsi rá,visstakeresheti.

Egyébként pedig az elkövetkező idők befogják bizonyítani,hogy igazam van.

2010. márc. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/67 anonim ***** válasza:

Te meg mi a jo feszkes fenerol beszelsz itt?Ki bizonyitott be es mit?En eddig meg egy ilyennel sem talalkoztam.

A Jobbiknak van egyedul eletkepes gazdasagi programja.

2010. márc. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/67 A kérdező kommentje:

20:48-as

Én most és itt semmit nem is akarok felhozni, bizonyítani pláne nem, a jobbik-kal kapcsolatban. Nem terelek, nem vagyok én juhászkutya.:) Csupán nem a lányaimat szeretném itt kibeszélni, hanem pár kérdésre voltam kíváncsi.

2010. márc. 13. 21:05
 35/67 anonim ***** válasza:

Ez nem nagy magabiztosság, de valamiben hinni kell. Életet pedig úgy alapból nem lehet élni, hogy a csalódásoktól rettegek.

Én nem látok más járható utat, ha van akkor oszd meg velem.

Nem félek attól, hogy nem várt dolgok történnek. Személyesen ismerek több pozícióban lévő Jobbikost, becsületes, tisztességes, jó emberek, akiknek lehet adni a szavára.

Szelídülni nem fog, EPben is minket kéviselnek, az ígéreteik szerint. Illetve lehete még rengeteg szavazót szerezniük, ha beszálnának pl ebbe az undorító "nyugdíjas háborúba", de ez persze szemben áll az elveikkel.

Remélem mindenre válaszoltam. Szép estét

2010. márc. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/67 A kérdező kommentje:

"A Jobbiknak van egyedul eletkepes gazdasagi programja."


Erről beszélek, ezt kérdezem!! Én nem vagyok elkötelezett híve egyik pártnak sem, de Te miért vagy ilyen magabiztos? Miért?? Vagy talán szakember vagy?

2010. márc. 13. 21:09
 37/67 anonim ***** válasza:
65%
Egyedül a jobbik programja megvasólítható. A többi párté, mint az elmúlt húsz év bizonyítja nagyfokú gazdasági analfabétizmus. Hozzáértők és szakemberek nélküli kapálózás.
2010. márc. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/67 A kérdező kommentje:

21:06

Igen kielégítő volt a a válaszod, amit köszönök. De azt Te sem mondhatod komolyan, hogy míg az egy oldal csak és kizárólag becsületes, tisztességes, jó emberekből áll, addig a másik korrupt bűnözőkből?

2010. márc. 13. 21:14
 39/67 anonim ***** válasza:
Ha egy pártnak csak 92% a bűnöző akkor már mondjuk rá hogy becsületes?
2010. márc. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/67 anonim ***** válasza:
Miert vagyok ilyen magabiztos?Mert elolvastam a Jobbik programjat es nyomon kovetem a tevekenysegeiket.Nekem mar bizonyitottak.Talan ha korulneznel akkor te is valaszt kapnal hogy miert ilyen magabiztosak a jobbikosok.Tudod az igazsag oldalan nem nehez magabiztosnak lenni.
2010. márc. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!