Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért ez a nagy magabiztosság...

Miért ez a nagy magabiztosság Jobbikosok?

Figyelt kérdés

Olvasva a jobbikosok hozzászólásait, nagyon magabiztosnak tűnnek. Itt most nem a választásokon elért "szép" eredményre gondolok, az biztosan meglesz.


Nem tartotok attól, hogy csalódtok? Miért hiszitek azt, hogy ez a egyetlen járható út? Nem féltek attól, hogy egy esetleges hatalomra kerülés esetén, nem várt dolgok történnének? Nem gondoljátok, hogy hatalomra jutáskor nagyot szelídülne a Jobbik?


2010. márc. 13. 19:40
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 A kérdező kommentje:

"Egyedül a jobbik programja megvasólítható."


A program nagy része szimpatikus, de ez az arány más pártok programjához viszonyítva, nem nagyobb. Melyik párt az amelyik negatív kampánnyal próbál választást nyerni. Igen a jobbik mellett az szól, hogy ők még nem bizonyítottak. De itt egyikünk sem gazdasági szakember, és bizony azok véleménye egész más. Mindegyik párté, de leginkább a jobbik-é a költekezésről szól. De miből??

2010. márc. 13. 21:20
 42/67 anonim ***** válasza:
A cigányok adójából.
2010. márc. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/67 A kérdező kommentje:
Helyes a cigányokat már kezdtem hiányolni. Így van ideje lenne a cigóknak is adózni, nem pedig ingyenélni. De előbb a munka kéne! Nehéz lesz annyi munkahelyet előteremteni.
2010. márc. 13. 21:28
 44/67 anonim ***** válasza:
67%

De itt egyikünk sem gazdasági szakember, és bizony azok véleménye egész más.


Itt a idezet:"A Jobbiké az egyetlen életképes gazdasági program"

http://www.youtube.com/watch?v=Mr6-KcY1Gvw


1.Allamadosag felulvizsgalasa.

2.A korrupcioval valo leszamolas

3.Videk feltamasztasa


Nekem ez az egyetlen jarhato ut!

2010. márc. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/67 anonim ***** válasza:
73%

azzal is marha sokat megspórolna ám az ország, ha nem a cigányok zsebét tömné éjjel-nappal segélyekkel!

ha azokat segítené, akik hozzátesznek az országhoz, és nem szétlopják, akkor az egy jó befektetés lenne a kormány részéről.

2010. márc. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/67 anonim ***** válasza:
Ember te hol élsz??? Melyik országban? Vagy sohasem volt még munkahelyed? Minden cégnél létszámhiány vagy. Bevan fojtva a vállalkozó az adórendszerrel. Fele annyi emberrel dolgoztat mint amire szükség lenne. Sok helyen 12-16órás műszakok vannak. Annyi munkahely lenne az adóterhek csökkenésével hogy még az óvodások is dolgozhatnának. Márpedig ha a cigányok adóznának csökkenne az egy főre / vállalkozásra jutó teher.
2010. márc. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/67 anonim ***** válasza:

A komment megírásának időpontja: ma 20:11

Ez a "gyerekek" dolga. Úgy döntenek ahogy akarnak.

2010. márc. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/67 anonim ***** válasza:
Próbáljátok már felfogni, hogy a Jobbik programjánál célravezetőbbet nem írt senki. Most ha nem kerülnének sehová, eltűnnének a süllyesztőben ahogy sokan írják, szerinted a hatalomra kerülő kormány milyen programot használna?
2010. márc. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/67 anonim ***** válasza:
69%

na mi van kérdező és társai be vagyunk ijedve?


csak a Jobbiknak van programja

csak a Jobbik az egyetlen párt

csak a Jobbik!


szebb jövőt!

2010. márc. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/67 A kérdező kommentje:

"na mi van kérdező és társai be vagyunk ijedve?


csak a Jobbiknak van programja

csak a Jobbik az egyetlen párt

csak a Jobbik!


szebb jövőt!"



Beijedveeee? Eddig olyan értelmes emberek írtak a kérdéshez, erre jöttél Te! Miért már nekem is félnem kellene? Pedig nem vagyok cigány, tisztességesen dolgozom, adózok, és így tovább. Akkor miért, és kitől is ijedtem volna meg? Az ilyen jobbikosokat nem szeretem csak!!:(

2010. márc. 13. 21:51
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!