Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért ez a nagy magabiztosság...

Miért ez a nagy magabiztosság Jobbikosok?

Figyelt kérdés

Olvasva a jobbikosok hozzászólásait, nagyon magabiztosnak tűnnek. Itt most nem a választásokon elért "szép" eredményre gondolok, az biztosan meglesz.


Nem tartotok attól, hogy csalódtok? Miért hiszitek azt, hogy ez a egyetlen járható út? Nem féltek attól, hogy egy esetleges hatalomra kerülés esetén, nem várt dolgok történnének? Nem gondoljátok, hogy hatalomra jutáskor nagyot szelídülne a Jobbik?


2010. márc. 13. 19:40
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 A kérdező kommentje:
Már megbocsájts, de egyik irányba sem terelgetném szívesen. (ez így korrekt) A jobbik felé pedig még kevésbé:)
2010. márc. 13. 20:31
 22/67 anonim ***** válasza:
0%
Ám nekem most itt nagyon úgy tűnik mintha nem 15-16 éves hazaffyak írkálnának. Tévedek? :)
2010. márc. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/67 anonim ***** válasza:
Nem mondtam hogy terelgesd. :)
2010. márc. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/67 anonim ***** válasza:

Ki mondta hogy tereld oket?En azt mondtam hogy ha mar ugy dontottek hogy Jobbik szimpatizansok akkor miert nem buzditod oket arra hogy olvassak el a programot?

De ha igy jobban tetszik neked,mond nekik hogy olvassak el a Fidesz programot vagy az Mszp-t is.Ezt neked is tudnam javasolni.

Mellesleg mi a bajod a Jobbik-kal?

2010. márc. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/67 anonim ***** válasza:
Mert hogy ok nem tudtak fiatal gimnazista letukre valaszolni hogy miert is szavaznak oda,azert neked kene tudni valaszolni arra hogy mi a problema a jobbik-kal.
2010. márc. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/67 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel. Ha azt akarod hogy tudjanak válaszolni a mért rájuk szavazol kérdésre, olvastasd el velük mindhárom programot. Ez nem terelgetés hisz egyenlő esélyt kap náluk mindhárom párt, simán csak ismeretterjesztés. :)
2010. márc. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/67 A kérdező kommentje:

"Ki mondta hogy tereld oket?En azt mondtam hogy ha mar ugy dontottek hogy Jobbik szimpatizansok akkor miert nem buzditod oket arra hogy olvassak el a programot?

De ha igy jobban tetszik neked,mond nekik hogy olvassak el a Fidesz programot vagy az Mszp-t is.Ezt neked is tudnam javasolni.

Mellesleg mi a bajod a Jobbik-kal?"


De hisz nem jobbik szimpatizánsok, csak hallották,hogy arra kell szavazni.(nem ugyanaz) Természetesen tájékozódásra buzdítottam őket. Mi a bajom a jobbik-kal? Itt most én kérdeztem, de egy-két válaszolón kívül nem nagyon jött vélemény. Ne az én lányaim legyenek porondon, ez unalmas lesz így a fórumozóknak.

2010. márc. 13. 20:41
 28/67 anonim ***** válasza:
Jó. Azért mert a jobbiknak a legmagasabb a támogatottsága itt helyben. Hogy országos szinten milyen meg majd kiderül.
2010. márc. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/67 anonim ***** válasza:
Ha az ígéreteik 20-25 %-át csinálják meg az édes kevés a népnek?Neharagudj de jobb az,hogy nemrtörténik semmi,csak néha hallunk egy-két szép önkritikát évvégén...És persze mindenki csak a sok szépre,jóra emlékezik...A jopbbik tesz is vmit az ügyben,járnak kellnek mindenfelé,a többi párt meg 100 milliókat dobott már ki most is...Persze teljesen feleslegesen,csak arra jók,h 10 év múlva vki leszedje őket..Az hogy a lányaid kit "szimpatizálnak" az legyen az ő dolguk szerintem,de mond el a véleményed finomín,biztos meghallgatják.
2010. márc. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/67 anonim ***** válasza:
40%

Koszonjuk kommented.Ezzel is bizonyitottad,mint minden mas "jobbikellenes",hogy az eg vilagon semmit sem tudtok felhozni es bizonyitani a Jobbik-kal kapcsolatban.Tereled a szot.Ez eleg kellemetlen.Miert varod el akkor a tizeneves lanyaidtol hogy valaszoljanak?


Szebb Jovot!


Ui:Olvasd el a programokat:)

2010. márc. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!