Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért ez a nagy magabiztosság...

Miért ez a nagy magabiztosság Jobbikosok?

Figyelt kérdés

Olvasva a jobbikosok hozzászólásait, nagyon magabiztosnak tűnnek. Itt most nem a választásokon elért "szép" eredményre gondolok, az biztosan meglesz.


Nem tartotok attól, hogy csalódtok? Miért hiszitek azt, hogy ez a egyetlen járható út? Nem féltek attól, hogy egy esetleges hatalomra kerülés esetén, nem várt dolgok történnének? Nem gondoljátok, hogy hatalomra jutáskor nagyot szelídülne a Jobbik?


2010. márc. 13. 19:40
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 A kérdező kommentje:
Pl. Reggel is megyek dolgozni, 4-kor kelek, és ezért lassultam le egy kicsit.
2010. márc. 13. 21:52
 52/67 anonim ***** válasza:
67%
Szebb jövőt!17/L
2010. márc. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/67 A kérdező kommentje:
A cigánykérdés nem olyan egyszerű, hogy azt egy csettintéssel meg lehetne oldani. Tegyük a szívünkre a kezünket! Ha lenne egy céged, és két ember közül választhatnál, hogy kivel dolgoztatsz. Egyik egy magyar ember lenne, másik egy cigány, (becsületes) melyiket választanád? Az előítéletet nehéz lesz megszüntetni, ami hozzáteszem. Dolgoztam egy cégnél, ahol dolgozott két cigány is. Mind kettő becsületes, és annál a cégnél dolgoztak rég. Amikor tulajdonosváltás történt, a cégvezető aki nem ismerte őket, de még csak nem is látta, azt mondta mit keresnek ezek itt. Akkor nincs Magyarországon előítélet? Hozzáteszem sokszor jogosan.
2010. márc. 13. 21:59
 54/67 A kérdező kommentje:
Örülök Neked 17 éves Leányzó, de egy pár sort tudnál írni?:)
2010. márc. 13. 22:01
 55/67 anonim ***** válasza:
Ki mondta hogy egyszeru?Nem,nem az.De valahol el kell kezdeni,nem igaz?
2010. márc. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/67 anonim ***** válasza:
A Jobbiknak életképes, tartalmas programja van, ezenkívül figyelemmel kísérem a tevékenységüket, én ez alapján döntök. Nem félek semmilyen szelídüléstől.
2010. márc. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/67 anonim ***** válasza:

"Beijedveeee? Eddig olyan értelmes emberek írtak a kérdéshez, erre jöttél Te! Miért már nekem is félnem kellene? Pedig nem vagyok cigány, tisztességesen dolgozom, adózok, és így tovább. Akkor miért, és kitől is ijedtem volna meg? Az ilyen jobbikosokat nem szeretem csak!!:("


ironizáltam -.-'


de hogy lehet ilyen kérdést fel tenni


ennyi erővel mszp nagy magabiztosság?


ha elolvasod a programot meghallgatod a jobbikos politikusokat

hogy mit akarnak mit szeretnének

nem létezik hogy ne értenél vele egyet


de hát ezek szerint még is létezik nem értem

2010. márc. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/67 anonim ***** válasza:
ennyi erővel mszp *mire ez a* nagy magabiztosság?
2010. márc. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/67 anonim ***** válasza:
Szánalmas kérdező.Inkább követnéd lányaid példáját.
2010. márc. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/67 anonim ***** válasza:
[link] :)
2010. márc. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!