Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrség foglalkozik 3 és...

A rendőrség foglalkozik 3 és fél hete történt koccal bizonyíték hiányában? SOS!!! Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Már 2 kérdést is kiírtam az ügyemmel kapcsolatban, légyszi legalább azokat a kommenteket olvassátok el, amiket én írtam. Íme:


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__rendorseg__11304316..


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__rendorseg__11295069..


Azóta annyi történt, hogy ma reggel voltam bent a munkahelyemen és azt mondta a főnököm, hogyha nem rendezem a kárt akkor a srác csütörtökön feljelent. Az eset 2021.08.09.-én délelőtt történt tehát csütörtökön már 3 és fél hetes lesz. Segítsetek légyszi mert nagyon fontos!!! A 2 kérdésben az én kommenteim mindent elmondanak, de főleg az első kérdés!



2021. aug. 31. 11:18
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/158 anonim ***** válasza:

Teveled tenyleg a rendornek kell elbeszelgetni? Megusztad volna egy kék-sárgával de eszed annyi van mint egy molylepkének.

Mostmajd megy vele a birság is. Megérdemled. KÖVETÉSI TÁVOLSÁG

2021. szept. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/158 A kérdező kommentje:
DE FOGD MÁR FEL, HOGY NEM AKART BETÉTLAPOZNI AZ AUDIS!!! Akkor mégis hogyan úsztam volna meg 1 kéksárgával?🤔
2021. szept. 21. 19:59
 93/158 anonim ***** válasza:
90) már többször hozzászóltam csak tojtál rá, csakúgy mint a többi válaszra.
2021. szept. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/158 A kérdező kommentje:
Nem igaz! Nem tudom melyik vagy te. Honnan tudnám?
2021. szept. 21. 21:17
 95/158 A kérdező kommentje:
Azóta sem történt semmi az ügyben. Kezdhetek megnyugodni?🤔
2021. okt. 10. 13:01
 96/158 anonim ***** válasza:
Ha nem rendezed a kárt akkor foglalkozik.
2021. okt. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/158 A kérdező kommentje:
Milyen kárt?🤔😂🤣😅😄😆
2021. okt. 14. 17:46
 98/158 anonim ***** válasza:

1. Ha nem te voltal a hibas de a masik fel nem akar betetlapot kitolteni. Ki kell hivni a rendorseget. Nyilvan szaros kis koccra nem jon ki, de legalabb nyoma lesz hogy felhivtad oket.

2. Neked is videozni, fotozni kellett volna.

3. Ha esetleg megis te vagy a hibas, jobb ha utolag kitoltitek a betetlapot. Neki fizet a biztosito, Te meg javittatod a sajatod. Han jol olvastam nem egy egetvero koltseg.

De ha nem sok a kara, meg kell egyezni es kifizetni, lepapirozni.

4. Ha semmi bizonyitek nincs, es szakerto sem tud a ket auto serulese alapjan igazsagot tenni. Akkor egy allitas egy tagadas. Valszeg a rendorseg bizonyitek hianyaban lezarja a nyomozast. A biztosito ezesetben 50-50% ban fog kihozni hibasnak mindkettotoket.

5. Ettol meg polgari eljarasban karteritesi eljarast barmelyikotok indithat a masok ellen.

6. De augy altalaban ilyenkor rafutasos balesetkent ertekelik, ahol te leszel a hibas a kovetesi tavolsag miatt. De ha nem tetszik fellebbezhetsz.

7. Az anyagi karral jaro baleset is baleset. Nem feltetele a szemelyi serules.

8. A kozeruleti terfigyelo kamerak felveteleit (ha keresre nem "fagyasztjak" be) 5 nap mulva torlik. Asszen...

9. De ha rendorseg keri akkor a privat biztonsagi kamerak (pl epuleteken elhelyezett) felvetelei is beszerezheto. Ott altalaban hosszab a megorzesi ido... mar ha van olyan kamera ami latta.

10. Ja buszokon is van elore nezo kamera bar az meg gyorsabban felulirodik... Mar ha ment busz mogottetek/mellettetek.


Jobb lenne ha megegyeznetek. Mert ilyen kis koccbol tobb lesz a jarulekos koltseg, a sok elbszott ido, a rendorsegre jarkalas, stb... mint a kar maga.

2021. dec. 5. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/158 A kérdező kommentje:
Szóval akkor kezdhetek megnyugodni?
2021. dec. 5. 15:47
 100/158 anonim ***** válasza:

Ha feljelentenek, és ha úgy van ahogy írod hogy nincs bizonyíték, akkor le fogjék zárni bizonyíték hiányába.


Csak hát abba nem lehetsz biztos hogy nincs bizonyíték. Te ezt gondolhatod, de nem biztos hogy ez így is van. És nem fognak neked előte szólni hogy találtak... Csak behívnak első körben tanúnak. Ahol ráadásul igazmondási kötelezettséged van. Aztán mindketten mondotok valamit és összevetik ha van bizonyíték. Kamera felvétel, szakértői vélemények, szemtanúk, bármi lehet.


A másik autójában mi van ha volt kamera? Még ha előre is néz, akkor is szépen ki lehet találni mit csinálsz Te hátul. Ő stau féket nyom-e vagy sem. Eseteleg csak állt és Te belekoccoltál.


De ha ennyire biztos vagy benne hogy nem Te voltál... akkor nem mindegy hogy van-e vagy nincs bizonyíték? Sőt ha lenne... neked az lenne a legjobb ebben az esetben! Azt bizonyítaná, hogy nem Te vagy a hibás.


Érted ugye, hogy nekem kicsit miért paradox, hogy szerinted nem Te voltál a hibás, de azon töprengsz hogy van-e bizonyíték arra hogy Te voltál a hibás...

2021. dec. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!