Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrség foglalkozik 3 és...

A rendőrség foglalkozik 3 és fél hete történt koccal bizonyíték hiányában? SOS!!! Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Már 2 kérdést is kiírtam az ügyemmel kapcsolatban, légyszi legalább azokat a kommenteket olvassátok el, amiket én írtam. Íme:


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__rendorseg__11304316..


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__rendorseg__11295069..


Azóta annyi történt, hogy ma reggel voltam bent a munkahelyemen és azt mondta a főnököm, hogyha nem rendezem a kárt akkor a srác csütörtökön feljelent. Az eset 2021.08.09.-én délelőtt történt tehát csütörtökön már 3 és fél hetes lesz. Segítsetek légyszi mert nagyon fontos!!! A 2 kérdésben az én kommenteim mindent elmondanak, de főleg az első kérdés!



2021. aug. 31. 11:18
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/158 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Gondolom azért, hogy fizessek neki. De ha feljelent, mi lehet az ügyből? Nekem mi bajom származhat belőle? 3 és fél hete történt az eset.
2021. szept. 1. 11:46
 62/158 A kérdező kommentje:
Direkt ez a kérdésem, hogyha holnap be fog menni a rendőrségre a srác akkor mire számíthatok az ügyből 3 és fél hét után? Az a baj ahány válaszoló, annyiféle válasz...
2021. szept. 1. 11:52
 63/158 anonim ***** válasza:
63%
Hát ha lefényképezett akkor van bizonyítéka, más kérdés, hogy tudja-e bizonyítani, hogy ott és abban az időben fényképezte és te okoztad e. A fényképből nem derül ki, szerintem nem lesz belőle bajod.
2021. szept. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/158 A kérdező kommentje:
Hát olyan fényképe van maximum, amin látszik a futár suzuki ugye amivel én voltam és benne ülök, vagy éppen ülök befelé. De mivel napszemüvegben voltam, nem látszódhat teljesen az arcom akkor sem, ha a képen teljesen látszódok. Szerintem az a fotó nem bizonyít semmit, mert mondjuk én azért álltam meg ott, mert akkor és ott adtam át valakinek a kaját és szálltam vissza az autóba. Akkor nem lesz belőle bajom biztosan?😗
2021. szept. 1. 12:05
 65/158 A kérdező kommentje:
🤔*
2021. szept. 1. 12:06
 66/158 A kérdező kommentje:
De azt tudja bizonyítani, hogy mikor készült a fotó, ugyanis a fénykép készítésének dátumát meg lehet nézni.
2021. szept. 1. 12:07
 67/158 A kérdező kommentje:
Ugye ma van csütörtök, elvileg ma megy a srác a rendőrségre és ma jelent fel. Persze lehet, hogy nem is megy és csak blöffölnek, lehet az egész csak fenyegetés és rám akarnak ijeszteni. Az is lehet, hogy máé régen volt a rendőrségen csak bizonyíték hiányában nem tudott feljelenteni. De ha mégis megtenné akkor fel tud jelenteni kézzel fogható bizonyíték hiányában? És ha fel, akkor nekem mi bajom származhat az ügyből? Én nem a városban lakok, ahol történt a szitu és ahol az étterem is van, aminek az autójával akkor voltam.
2021. szept. 2. 09:28
 68/158 anonim ***** válasza:
77%
Fel tud te szerencsétlen!
2021. szept. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/158 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy fel tud te szerencsétlen... Nem az a kérdés, hogy fel tud-e!
2021. szept. 3. 08:46
 70/158 A kérdező kommentje:

Szóval?🤔 És légyszíves erre a kérdésemre is válaszoljatok:

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__rendorseg__11304316..

2021. szept. 3. 08:57
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!