Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrség foglalkozik 3 és...

A rendőrség foglalkozik 3 és fél hete történt koccal bizonyíték hiányában? SOS!!! Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Már 2 kérdést is kiírtam az ügyemmel kapcsolatban, légyszi legalább azokat a kommenteket olvassátok el, amiket én írtam. Íme:


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__rendorseg__11304316..


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__rendorseg__11295069..


Azóta annyi történt, hogy ma reggel voltam bent a munkahelyemen és azt mondta a főnököm, hogyha nem rendezem a kárt akkor a srác csütörtökön feljelent. Az eset 2021.08.09.-én délelőtt történt tehát csütörtökön már 3 és fél hetes lesz. Segítsetek légyszi mert nagyon fontos!!! A 2 kérdésben az én kommenteim mindent elmondanak, de főleg az első kérdés!



2021. aug. 31. 11:18
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/158 anonim ***** válasza:
100%
45: ezen logika alapján ha én elviszek fizetés nélkül egy kiflit a boltból az nem lopás, mivel kis értékű, de ha mondjuk egy telefont viszek el, az már az?
2021. szept. 1. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/158 A kérdező kommentje:
A kérdésemre válaszoljatok légyszíves! Mindenféle bizonyíték és minden további nélkül mi bajom származhat ebből az egészből 3 és fél hét után?🤔
2021. szept. 1. 08:55
 53/158 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudod hogy nincs bizonyíték se tanú?

Persze, az egész utca üres volt se egy autó se egy gyalogos de te mégis neki tudtál menni az Audinak

2021. szept. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/158 A kérdező kommentje:
#51 ha nincs bizonyíték a kifli lopására vagyis nem látta senki és kamerafelvétel sincs akkor nem bizonyítható, hogy abból a boltból lopták a kiflit. Egyébként "árokpart" miért beszélne hülyeségeket?🤔
2021. szept. 1. 09:01
 55/158 A kérdező kommentje:
#48 a balesethez nem kell személyi sérülés. De amit ti itt össze próbáltok hordani az én megfélemlítésemre - cserbenhagyás - na ahhoz már kellene személyi sérülés. DE AZ NEM TÖRTÉNT!!! Nincs itt semmilyen féle cserbenhagyás, lelépés, stb mivel az Audis hamarabb hagyta el még a félreállás helyszínét is és én mentem el utána.
2021. szept. 1. 09:04
 56/158 A kérdező kommentje:
#53 onnan, hogy ott voltam. Egyedül.1 simson motoros bácsi volt mögöttem, de amint mi összeértünk ő kikerült minket és tovább hajtott. Azt szerintem az Audis srac nem is látta. És azt meg honnan tudná az Audis srác, hogy akkor éppen kik sétáltak a környéken, vagy kik vezettek azokat az autókat, amik a magasabb rendű úton haladtak, azaz amire mi is fordultunk rá? Elárulom: senkit sem tudunk.
2021. szept. 1. 09:22
 57/158 anonim ***** válasza:
63%
Nem tudnak vele mit kezdeni, én sajnos a károsult voltam. Ha ott helyben nem áll meg és nem hív rendőrt felvenni a jegyzőkönyvet akkor olyan mintha meg se történt volna. Hogy tudja bizonyítani, hogy te voltál és nem 2 perccel később valaki más? sehogy. Nálam a pali aki okozta a kárt annyit mondott, igen szemtanú? Na akkor mi meg 4-en voltunk a kocsiba, hívok 3 embert...De ha rendőrt hívott, ahogy azt kell akkor lehet belőle bajod.
2021. szept. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/158 A kérdező kommentje:
Na így van #57 énis ugyanígy látom és ugyanígy gondolom ezt az egészet, mint te! Köszönöm szépen a válaszod! És azzal meg mi a helyzet hogy lefotózta az autóm orrát és talán énis látszódok a képen?🤔
2021. szept. 1. 11:07
 59/158 A kérdező kommentje:
Nem hívott rendőrt mint leírtam már sokszor!!! Olvasd el ez a kérdés és a másik 2 kérdés alatt legalább az én komnentjeimet!
2021. szept. 1. 11:08
 60/158 anonim ***** válasza:
60%
Ha nem hívott rendőrt, akkor utólag minek akarna feljelenteni? 🤷🤷
2021. szept. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!