Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A Tolvajkergetők csoport...

A Tolvajkergetők csoport tényleg ezért oszlott fel?

Figyelt kérdés

Tudom, régi história, de nekem nem áll össze a kép.


A csoport megszűnése kapcsán az a hír terjeng Tom-ról (egyik alapító tag), hogy a rendőrségen erőszakos cselekmények elkövetéséért tartják számon és állítólag csak azért nincsen itthon büntetőügye, mert külföldre menekült a hatóság elől. És hogy ezek a cselekmények már a Tolvajkergetők is előtt megvoltak, a csoport megalapítása állítólag csak ürügyet szolgált arra, hogy "önkényesen igazságot osszon" és igazolja az erőszakos hajlamait.


Viszont nem teljesen értem az egészet, mert...:


1. A Rendőrség kezdetben teljesen együttműködő volt velük kapcsolatban, még meg is köszönték a munkáikat.


2. Hatásos volt az akció, tucatnyi tolvajt kaptak el rövid idő leforgása alatt.


3. Ha Tom már a Tolvajkergetők előtt is erőszakos cselekményeket hajtott végre, akkor arról a Rendőrség hogyhogy csak évekkel a csoport megalakulása után értesült?


És egyébként mi igaz abból, hogy itthon csak azért nem lett büntetőügye, mert megszűntette a Tolvajkergetőket és külföldre költözött a hatóság elől (amit nyilván tagad a videóiban)?



2022. aug. 13. 17:19
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
0%

#20-nak (kérdezőnek):


Bár ennekiszonyúan kicsi az esélye, mert a zsaruk is próbálják kikerülni ezt a verziót, de nem kizárható.


Tehát ott tartanál hogy egy RENDŐR állítaná te üresen adtad le, te pedig azt állítanád, hogy te leadtad a pénzt.


Vagyis a rendőrséget vádolnád hivatallal való visszaéléssel, és lopással?


Szerinted mennyi lenne az esélyed?


Megsúgom: SEMMI!

2022. aug. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
0%

És csak úgy megkérdezem:


Miért nem készült tételes jegyzőkönyv a tárcában talált iratokról és pénzről, címlet szerint részletezve?


Hogy ne tudja senki elszámoltatni őket.

2022. aug. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
81%

Dk-s

#9vagyok

Egy pályaudvar közelében éltem BP-n.

Egy vastag, régi bukszát találtam, igazolványokkal, vidéki lakcím el, forinttal, és valutával.

Az volt az első gondolatom, hogy ez az ember utazik, MOST van szüksége a tárcájára.

Eszembe se jutott ellopni.

Ennél többre tartom magam.

Elmentem az információhoz, és kértem, hogy mondják be a nevét a hangosbemondóban.

Nem tették meg.

Úgyhogy igen, elmentem a rendőrségre.

A pénznek a sorozatszámát egyenként felírták, és adtak róla egy bizonylatot.

Ezt leírtam, most már te is tudod, hogy ez így történik.

Teljesen kizartnak tartom, hogy azt a pénzt bárki ellopta.

Az pedig, hogy SZERINTED mi történt a pénzzel, nem érdekel.

Csak azért hiszed ezt, mert azt reméled, hogy mindenki olyan gennyes ajjadék, mint te.

De azt se hitted jól, hogy mindenki eltenné a pénzt, szóval ez mindegy is.


A világ nem csak Levikékből áll.

2022. aug. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
0%

#23-nak:


Most nagylelkűen átsiklok a sértegetésed felett, és nem kezdek el qrva anyázni, jó? (Oops, bocsi)


A kérdező által leírtakból világos, hogy nála ez nem történt meg.

2022. aug. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 A kérdező kommentje:
#21 Ezért mondtam, hogy beb.na, mert minden esélyem meglenne rá, hogy érvényesítsem az igazamat. A jegyzőkönyvbe ugyanis felvették, hogy mi volt a talált tálcában!
2022. aug. 14. 19:12
 26/52 anonim ***** válasza:
0%

#25-nek:


Akkor viszont miért vetted fel azt az eshetőséget, hogy rád foghatják?

2022. aug. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 A kérdező kommentje:
Na, én itt befejeztem, kanyarodjunk vissza a kérdéshez. Ha valaki még szeretne hozzátenni valamit, akkor kérem írja meg, másra nem válaszolok. Megjegyzem kedves DK-s, te tételeztél fel minden rosszat a rendőrről, nem én. Ezt most meguntam, hogy mindent rám próbálsz kenni. Köszi a megértést.
2022. aug. 14. 19:22
 28/52 anonim ***** válasza:
37%

Mivel te kezdted (szokásod szerint) magas lóról, leereszkedő módon, nem értem mért vagy meglepve.

Részemről semmi gond.

Annál durvább sértést úgy sem tuda nekem senki mondani, mint hogy valaki a gerinctelen, aljadék Dk-hoz tartozzon.

Azt meg vállalod.

Nincs gond.

2022. aug. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
0%

#28-nak:


Most váltsunk kicsit komolyra.


Fogalmam sincs, hogy te mit értékelsz a stílusomban leereszkedőnek?


Mert valamit teljesen félreértesz benne és ok nélkül támadsz, amire én természetesen legalább annyira durván válaszolok. És kérlek hogy ne vitasd hogy félreértesz, mert én csak jobban tudom, hogy mit-miért mondok!

2022. aug. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 qkker1 ***** válasza:
77%

"A világ nem csak Levikékből áll."


Ez nem Levike, ez egy sittes idióta, aki még büszke is arra , hogy ült!

2022. aug. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!