Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A Tolvajkergetők csoport...

A Tolvajkergetők csoport tényleg ezért oszlott fel?

Figyelt kérdés

Tudom, régi história, de nekem nem áll össze a kép.


A csoport megszűnése kapcsán az a hír terjeng Tom-ról (egyik alapító tag), hogy a rendőrségen erőszakos cselekmények elkövetéséért tartják számon és állítólag csak azért nincsen itthon büntetőügye, mert külföldre menekült a hatóság elől. És hogy ezek a cselekmények már a Tolvajkergetők is előtt megvoltak, a csoport megalapítása állítólag csak ürügyet szolgált arra, hogy "önkényesen igazságot osszon" és igazolja az erőszakos hajlamait.


Viszont nem teljesen értem az egészet, mert...:


1. A Rendőrség kezdetben teljesen együttműködő volt velük kapcsolatban, még meg is köszönték a munkáikat.


2. Hatásos volt az akció, tucatnyi tolvajt kaptak el rövid idő leforgása alatt.


3. Ha Tom már a Tolvajkergetők előtt is erőszakos cselekményeket hajtott végre, akkor arról a Rendőrség hogyhogy csak évekkel a csoport megalakulása után értesült?


És egyébként mi igaz abból, hogy itthon csak azért nem lett büntetőügye, mert megszűntette a Tolvajkergetőket és külföldre költözött a hatóság elől (amit nyilván tagad a videóiban)?



2022. aug. 13. 17:19
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
15%

#50-nek:


Az mulattat a legjobban hogy nem vetted/vettétek észre, hogy szándékosan válaszoltam újra és újra, hogy a 0 százalékos lepontozasra lehetőséget kapjatok.


És azzal hogy ezt ki is használtátok, saját magatokról állítottatok ki szegénységi bizonyítványt. Ennyire pitiáner, gyerekes bagázssal is régen találkoztam utoljára.


Ha koldulnátok, dobnak egy százast.

Kb ez a szint vagytok. 😀

2022. aug. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:
0%
*dobnék
2022. aug. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!