Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A Tolvajkergetők csoport...

A Tolvajkergetők csoport tényleg ezért oszlott fel?

Figyelt kérdés

Tudom, régi história, de nekem nem áll össze a kép.


A csoport megszűnése kapcsán az a hír terjeng Tom-ról (egyik alapító tag), hogy a rendőrségen erőszakos cselekmények elkövetéséért tartják számon és állítólag csak azért nincsen itthon büntetőügye, mert külföldre menekült a hatóság elől. És hogy ezek a cselekmények már a Tolvajkergetők is előtt megvoltak, a csoport megalapítása állítólag csak ürügyet szolgált arra, hogy "önkényesen igazságot osszon" és igazolja az erőszakos hajlamait.


Viszont nem teljesen értem az egészet, mert...:


1. A Rendőrség kezdetben teljesen együttműködő volt velük kapcsolatban, még meg is köszönték a munkáikat.


2. Hatásos volt az akció, tucatnyi tolvajt kaptak el rövid idő leforgása alatt.


3. Ha Tom már a Tolvajkergetők előtt is erőszakos cselekményeket hajtott végre, akkor arról a Rendőrség hogyhogy csak évekkel a csoport megalakulása után értesült?


És egyébként mi igaz abból, hogy itthon csak azért nem lett büntetőügye, mert megszűntette a Tolvajkergetőket és külföldre költözött a hatóság elől (amit nyilván tagad a videóiban)?



2022. aug. 13. 17:19
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
77%

#30

Igaz. Büszke rá, és azt hiszi okosabb a rendőröknél, mintha nem lehetne elkapni, noha háromszor ült.

A Levikés célzást arra írtam, hogy nem mindenki tenné el a talált pénztárcát.

Ez a csávó még ha úgy is osztja az észt, mint akinek, ez csak a sittes/Dk-s nevelés.

Levike is lesz ilyen tapasztalt, mire szabadul.

2022. aug. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
0%

#31-nek:


Mivel ezt a választ nem nekem cimezted, ezért kiválóan mutatja, hogy melyikünk a "leereszkedő".


Szerencsétlen. 😆

2022. aug. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
71%

#32

Mivel az összes válaszod leereszkedő, nem éreztem úgy, hogy ezt külön részletezni kéne.

Gondolom az alapszemélyiséged miatt észre sem veszed.

Egyébként közutálatnak örvendesz itt, nem vetted észre?

2022. aug. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
9%

#33-nak:


Tőlem, a lekezelő modort, szinte kiharcolod magadnak!

Tudsz még ennél is szánalmasabb lenni? Mert már tényleg kezdelek sajnálni.


Egy 4-es szintű felhasználónak akarod az önbizalmát rombolni azzal, hogy azt állítod, hogy közutálatnak örvend?


Szerintem ez már a padló volt. Nincs lejjebb. (Bár lehet hogy még rácáfolsz)

2022. aug. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
71%

Eh.

Még nem is velem beszélgettél, és már lekezelő voltál, tehát ez itt megbukott.

Az wlmult

2022. aug. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
71%

Bocs, véletlenül küldtem el.

Tehát az elmúlt pár hónapban láttam már, hogy pár emberrel összekapsz.

Amit tudok rólad:

Többször ültél, és valamiért büszke vagy rá.

Csupa olyan tanácsot adsz, hogy hogyan lehet adót, tb-t csalni, direkt nem jelented be magad, feketén dolgozol, futárkodsz.

4-es szint?

A pipáid szépen fogynak, rosszul látom? Sorra értékelnek LE az emberek. Nem csak itt, kB. mindenütt.

Elég régen vagyok a gyikon, még a szintek előttről. Könnyű szintet lepni, én ettől nem estem hanyatt.

Elég gagyi, ha ezzel érvelsz.

2022. aug. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
0%

Nos látom, hogy tudsz te értelmesen is kommunikálni!


Többször ültem, ez stimmel.


De nem büszke vagyok rá. Nálam ez semleges kérdés. Miért kellene, hogy bármiféle, közösségi elvárásnak megfelelő magatartást tanúsítsak? Vagyis szégyelljem magam? Legyek képmutató, gátlásos?


Sajnos egyik sem vagyok.


Adó-Tb csalásra adok tanácsot? Általában ezt megelőzi egy, a témához tartozó kérdés is, igaz?


Direkt nemjelentetem be magam. Ezt viszont nem tudom honnan szedted. Engem a bejelentés hidegen hagy mint munkavállalót. Attól hogy a vállalkozó adót, Tb-t, és miegyebet fizet, nekem és a családomnak még nem lesz kenyér az asztalon. Tehát lexarom. Az én kezembe rakja le a pénzt, és hogy "állam-bácsi" felé mit művel, az az ő dolga. A problémák mindig akkor kezdődnek ha valaki nem a saját dolgával foglalkozik, hanem a máséval. Én a vállalkozóval állapodok meg, nem Orbánnal.


Futárkodok. WTF? Itt összekevertél valakivel.


4-es szint. "Sorra értékelnek LE az emberek. Nem csak itt, kB. mindenütt."


És ismét belefutottunk egy logikai bukfencbe. Azt próbálod bizonygatni, hogy egy "mindenütt" lepontozott valaki lehet 4-es?


Ereszd el ezt a kérdést. Bár pontosan tudom hogy mi zajlik le a fejedben ezzel kapcsolatban, de hiába voltam folyamatosan lepontozva. A #34-es válaszomra kapott 9% azt mutatja, hogy még a téged párolók soraiban is akadt valaki, aki nem csak automatikusan nyomta a dislike-ot, hanem el is olvasta, és meg is értette amit írtam. Ezután pedig ha nem is like-ot, de egy semlegest adott. És én tudok örülni bármiféle apróságnak! Ez is eredmény!

2022. aug. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
0%
Természetesen nem a téged "párolók" (XD) hanem pártolók.
2022. aug. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
0%

Még egy-két megjegyzés #36-nak:


Meggondoltam magam. Ezt a "mélyütést" nem hagyom ki még akkor sem, ha ismét dislike-ok sorozatát kapom is!


Tudod mi az alapvető különbség a te 4-es szinted, és az enyém közt?


Az, hogy én a saját 4-esemet úgy értem el, hogy BE VAN KAPCSOLVA A NICK-NEVEM!


MINDIG!


Majd ha ezt utánam csinálod mint állítólag "közutálat"-nak (XD) örvendő ember, akkor folytathatod az összemérésünket!

2022. aug. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 qkker1 ***** válasza:

"Tudod mi az alapvető különbség a te 4-es szinted, és az enyém közt?"


És te tudod, mi a különbség a 4-es szinted, és az én 5-ös szintem között?

2022. aug. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!