Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ma éppen miért akartak nyafogn...

Ma éppen miért akartak nyafogni (tüntetni) a rendőrök, ami végül elmaradt?

Figyelt kérdés

Vegyék el tőlük az előrehozott nyugdíjat: IGEN!

Vegyék el az irodai rendőr alkalmazottaktól a veszélyességi pótlékot, meg amúgy szinte mindtől: IGEN! (én is veszélyben vagyok munkában menet még se fizet senki!)

Őrmesteri fizetés napi 8, havi 160 óráért: netto 85e Ft max! és egy százados se keressen netto 100-nál többet: IGEN!

Szűrjék ki közülük és szigorúan büntessék a bűnöző, erkölcstelen magatartású, beteges szexuális beállítottságú egyéneket: IGEN!

Ha ezek megvannak és nem tetszik valami, majd azután tüntethettek!!!


2010. okt. 2. 10:31
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
71%

Tudod, öreg, ha ennyire sok juttatást kapnak a rendőrök érdemtelenül, nos miért nem mégy el rendőrnek te is? Ja, nem akarsz érdemtelen előnyöket szerezni, igaz? :-)


A rendőrök ezekért az előnyökért vállalnak olyan dolgokat, amelyeket te mint civil mereven elutasítanál, magaddal szemben jogtalannak tartanál, és kikérnél magadnak. (Csak egy példa: ha esztergályos létedre éjjel felhív a főnököd, hogy most azonnal gyere be, mert van egy kis esztergálni való - vajon hova is küldenéd el???)


Szóval nem ártana egyrészt előbb MEGISMERNI a körülményeket és utána véleményt mondani, másrészt meg szakítani végre a "dögöljön meg a szomszéd lova is" típusú hozzáállással...


Pedro

2010. okt. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim ***** válasza:
18%
Nem pedro. Csak nem mindenki szereti az undorkeltő foglalkozásokat. Én például ha ilyet akarnék inkább hullamosónak mennék, és kevesebben is hánynának tőlem.
2010. okt. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 anonim ***** válasza:
11%

"A rendőrök ezekért az előnyökért vállalnak olyan dolgokat, amelyeket te mint civil mereven elutasítanál, magaddal szemben jogtalannak tartanál, és kikérnél magadnak. (Csak egy példa: ha esztergályos létedre éjjel felhív a főnököd, hogy most azonnal gyere be, mert van egy kis esztergálni való - vajon hova is küldenéd el???) "


Már bocs de ez mindennapos dolog. Meg hogy ha négykor keltél este nyolckor még pakold arrébb a lemezeket mert igaz hogy ott útban lesz, de ráérsz nem? Aztán másnap este majd pakolod vissza, nehogy egyszer éjfél előtt menj haza. Látszik, perdro hogy életedben nem volt főnököd.

2010. okt. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 anonim ***** válasza:
Ja és rendszerint a hétvégéd is elveszik, amit aztán nem kapsz ki szabadnapban, mint a kedvenc nyalt s*ggű rendőreid, sőt rendszerint ki sem fizetik, ha mégis akkor is csak szimplán hétköznapi bérrel.
2010. okt. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 A kérdező kommentje:

Pedro:)

pszichológiailag nem vagyok alkalmas rendőrnek. Nekem úgymond attraktívabb az Önképem, mintsem bármiféle hierarchiát rámeröltessenek. ha akarok tisztlek valakit valamiért, de ha valakit utálok, azt nem fogom tisztelni.

Meg már megint ez berendelnek mindenkit este. Nem tudlak titeket sajnálni....én meg volt olyan hogy a 90e-es fizuból 25000-et buszbérletre költöttem, csak azért, hogy dolgozzak. titeket meg ingyen furikáznak (bocs szerződés alapján közpénzen szállítanak a volánok) felfordul a gyomrom!

Másik hozzászoló!: Egy gárdista használná a fegyverét (ha lehetne), nem csak egy nyálfolyós trafis hülyegyerek lenne, aki az első cgnytól felmászik a fára! Ezért is utáljátok őket, mert tökösebbek és tevékenyebbek fegyver nélkül is mint TI a számtalan jogotokkal.

2010. okt. 2. 11:19
 6/70 anonim ***** válasza:
78%

"Már bocs de ez mindennapos dolog"


- Igen??? Szám szerint hányszor hívtak be téged az utóbbi egy évben pihenőidődben dolgozni? Hányszor rendeltek vissza szabadságod alatt? Konkrét adatokat szeretnék, meg persze azt is, hogy vajon feljelentetted-e a törvénytelen dologért?


"Ja és rendszerint a hétvégéd is elveszik, amit aztán nem kapsz ki szabadnapban, mint a kedvenc nyalt s*ggű rendőreid, sőt rendszerint ki sem fizetik, ha mégis akkor is csak szimplán hétköznapi bérrel."


- Ismét mondom, el lehet menni rendőrnek... Akkor majd a tiedet nyalogatják.


Mellesleg: VAN főnököm, s az csak az én egyéni szerencsém, hogy nem olyan vadbarom, mint a tiéd... De ez nem az én érdemem, hanem az övé.


"Egy gárdista használná a fegyverét (ha lehetne),"


- Igen. Utána meg ülne 20 évet. Gratulálok. (Mellesleg van úgy, hogy a rendőr is szívesen lőne, csak nem akar 20 évet ülni.)


"nem mindenki szereti az undorkeltő foglalkozásokat." - Ja. Persze. De ha éppen valami bajod van, akkor azért védjenek meg, ugye? Kapják el aki betört hozzád, aki ellopta a terményedet, vagy a biciklidet, kerítsék elő a szomszéd elkóborolt kislányát, stb.


" attraktívabb az Önképem, mintsem bármiféle hierarchiát rámeröltessenek."


- Gratulálok az attrativitásodhoz. Veled se dolgoznék egy munkahelyen. Kifejezetten összeférhetetlen alak lehetsz.


"pszichológiailag nem vagyok alkalmas rendőrnek"


- Igen, valóban van előtte elmeszakértői vizsgálat is. :-D



Mellesleg: nem vagyok rendőr. Viszont szorultam már többször is rendőr segítségére, és az itt felszólaló habzó szájú egyénekkel ellentétben elismerem a munkájukat, jónak, és szükségesnek tartom.


És persze azt is tudom, hogy ők is csak emberek, köztük is van olyan, aki nem oda való, vagy aki esetleg bűnt követ el. Ezeket felelősségre kell vonni, de ettől még a többség becsületesen teszi a dolgát, amire felesküdött.


Pedro

2010. okt. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 A kérdező kommentje:

Jelentkeztem rendőrnek 1x, amikor nagy szar helyzetben voltam. Bementem és 30 perc múlva ki is küldött a pszichológus, már a sima beszélgetés alatt összevesztünk.

Rendőrnek az menjen, aki csak jogokat akar magának. nem a közt akarják szolgálni, csak dözsőlni az előrehozott nyugdíjban. Minden nap min 2 órát dolgozok többet és dz 5-kor szabdulok nem 3-kor, amikor lejár a munkaidőm. És szabadságot se ajánlatos kivennem ha szeretem a munkám 2 éve nem voltam 1 hetet se.

Nem utállak titeket, csak azt nem értem, ha olyan sz*ar rendőrnek menni akkor minek mentek?? kitalálom: mert akkor a pisis felfújt hülyegyerek még kap egy szép egyenruhát és most már nyugodtabb szívvel bas*zogathat.

terményt sose találjátok meg! biciklit sose találjátok meg! kislánykereséshez meg minek rendőr elég egy zseblámpa is.

mondom: nem utálom a rendőröket, de oda mint fentebb íródott a hierarchiát tűrő szolgalelkű szegény!!! fiatalok kellenek akik máshova egyszerűen nem elég jók. és ilyen alacsony osztályba tartozók, nem érdemlik meg az előrehozott nyugdíjat, az ingyen utazást (buszon) és a vesszélyességi pótlékot. Ha a megyei RFK-n valami csóringer hadnagyot sikerül egyszer valakinek megkenni és az pozítívan bírálja el a lakossági önvédelmi célra tartott markőfegyver kérelmeket, akkor rendőrre igazából nem is lesz szükség, pláne ilyen nyafogós fajtára mint TE.

2010. okt. 2. 12:05
 8/70 anonim ***** válasza:
70%

már bocs de a rendőrség is úgy működik mint bármi más: pénz,paripa,fegyver kell hozzá (fegyverhez sorolom a jogszabályokat is)

ha egy rendőr fizetése nem éri el a létminimum 2.2 szeresét (el tudom mondani miért pont ennyit) akkor sztem nincsenek megfizetve. ez statisztikai tény amit lehet azzal leszólni hogy mások is keveset keresnek, csak ostobaság

fegyver: ha a törvény lehetetlenné teszi hogy a rendőr használja a fegyverét, ő meg esküt tett a törvényre akkor miért a rendőr a hibás? a rendőr napi 24 órában rendőr, nekem meg 11.5 óra el kell teljen két műszak között a munka törvénykönyve alapján

nyugdíj: majd a 60 éves izületi bántalmas rendőrtől megijedjen a megélhetési bűnöző ha tudja hogy nem tud utána futni lőnie meg nem szabad?

azért mert neked sz@r a melód ne végezd már ki az egész országot okoska

2010. okt. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 A kérdező kommentje:

barik vagy mi:)

még van is valami abban amit mondassz! Jó akkor hadják ott a rendőrséget és 40 évesen dolgozzanak +22 évet pld eszergályosként, vagy buszvezetőként, vagy legyenek munkanélküliek.

én örülök, hogy van munkám és most hogy ennyi embernek nincs is munkája a rendőrök mit pattgnak? örüljenek, hogy fölényeskedhetnek.

A fizikumról pedig. Nagyon jó fizikukmunak kell lennie egy rendőrnek, aztán egész nap néz ki a 20 éves szűz hülyegyerek a FOCUSból és játsza az eszét, hogy szemez az emberrel, hátha magunk alá csinálunk. Menjenek a tudod hova...oda.......

2010. okt. 2. 13:32
 10/70 A kérdező kommentje:

Az meg, hogy a minap bevittek7+7 rendőrt mert zsebre ment a bírságolás. Úgy örültem,, azt nehéz lenne leírni. Számolják fel, sitteljék le ezt a mocskos réteget!

Láttam egyik másik szép magas sukár csávó....majd most megtudja milyen a börtön és aztán a hosszú munkanélküliség.

Annak a 14-nek az élete egy kalap f*os. De megérdemlik!!

Rend lesz itt kérem....

majd nemsoká kiszűrik a melegeket, a többi korruptokat és a csáva fejlefordítós csicskákat is.

Azután lehet tisztelni a rendőröket!

2010. okt. 2. 13:42
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!