Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ma éppen miért akartak nyafogn...

Ma éppen miért akartak nyafogni (tüntetni) a rendőrök, ami végül elmaradt?

Figyelt kérdés

Vegyék el tőlük az előrehozott nyugdíjat: IGEN!

Vegyék el az irodai rendőr alkalmazottaktól a veszélyességi pótlékot, meg amúgy szinte mindtől: IGEN! (én is veszélyben vagyok munkában menet még se fizet senki!)

Őrmesteri fizetés napi 8, havi 160 óráért: netto 85e Ft max! és egy százados se keressen netto 100-nál többet: IGEN!

Szűrjék ki közülük és szigorúan büntessék a bűnöző, erkölcstelen magatartású, beteges szexuális beállítottságú egyéneket: IGEN!

Ha ezek megvannak és nem tetszik valami, majd azután tüntethettek!!!


2010. okt. 2. 10:31
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 anonim ***** válasza:
6%

"És nem mondanám, hogy nyafognak, amikor például meghal egy szemét drogos miatt egy családapa! Szóval ne itt éld ki magad, menj el rendőrnek és "nyafogj" te is!!!!!!"



Megmondtam, ha undot akarok kelteni az emberekben hullamosónak megyek el, attól legalább én magam nem hánynék be.

2010. okt. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/70 anonim ***** válasza:
66%
Látom az értelmiség ismét bemutatkozott ezen az oldalon 17:27, 17:29, 17:31 rendkívül kulturált emberek vagytok! Gratulálok nektek! Az ilyen emberek, mint ti szánalmasak és nevetségesek, hogy névtelenül itt mertek harcolni egy nővel. Nem "dugatom magam patkánnyal", a férjemmel szoktam képzeld el, te viszont egy ócska ember vagy. Egy nagy büdös senki! CSÁ
2010. okt. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/70 anonim ***** válasza:
24%
17:26-os erről lehetne vitázni, mert nem a rendőrökről lehet hallani, hogy balesetet okozott részegen. Szerintem saját magadról beszélsz. Mert valószínű, akit éjszaka berángatnak dolgozni, első útja a kocsmába vezet, jól beiszik utána elmegy dolgozni, hátha kivágják őt s
2010. okt. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/70 A kérdező kommentje:

ezt amúgy én se szeretem, amikor a rendőri makulátlanságot hangoztatják.

Sok az ittasan vezető rendőr, mert nem különbek mint más.

A 17.31 válasz, abban meg azért van valami, mert jó: tüntető a rendőrök közé vágta a nagy oszlopot, sok megsérült stb. De valakinek szándékosan!!! kilőni a szemét az is bűn!!!! valakit kínozni a börtön udvarban az is bűn!!!

Pont az ellenkezőjét érik el vele a rendőrök, nem bef0sik a civil, hanem bosszút forral....

töröltetem ezt a kérdést sztem:) igazából rendőrökkel szeretnék csak beszélgetni, de manapság nem lehet.

2010. okt. 5. 18:52
 35/70 anonim ***** válasza:
0%

"Látom az értelmiség ismét bemutatkozott ezen az oldalon 17:27, 17:29, 17:31 rendkívül kulturált emberek vagytok! Gratulálok nektek! Az ilyen emberek, mint ti szánalmasak és nevetségesek, hogy névtelenül itt mertek harcolni egy nővel. Nem "dugatom magam patkánnyal", a férjemmel szoktam képzeld el, te viszont egy ócska ember vagy. Egy nagy büdös senki! CSÁ"



Viszlát kedves K. :)

2010. okt. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/70 anonim ***** válasza:
15%

"17:26-os erről lehetne vitázni, mert nem a rendőrökről lehet hallani, hogy balesetet okozott részegen. Szerintem saját magadról beszélsz. Mert valószínű, akit éjszaka berángatnak dolgozni, első útja a kocsmába vezet, jól beiszik utána elmegy dolgozni, hátha kivágják őt s"


Nem hinném, hogy igazad lenne én például sosem mentem kocsmába ha éjjel dolgoznom kellett de gondolom magadból indultál most ki. Az hogy te nem hallasz róla az ismét csak a te tájékozatlanságod. Érdekesmód elég sokan hallották mikor rendőr okozott részegen halálos gázolást, azt is mikor nőket erőszakoltak meg rendőrök csoportosan, azért írom hogy nőket mert én pl kettő ilyen esetről is hallottam. De te gondolom arról sem mikor kiállt az úriember hétvégén fegyvertelenül bírságolni külföldi autósokat saját zsebre szolgálati időn kívül. Vagy arról sem mikor drogot csempésztek. Ma Magyarországon legnagyobb bűnözők a rendőrök, és elég szomorú hogy épp a legalantasabb bűncselekményeket követik el haszonszerzés, nemi erőszak...

2010. okt. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/70 anonim ***** válasza:
25%
Van olyan ismerősöm akit azért szereltek le mert eljárás során gyanúsítottat bántalmazott. Ezt is elítélem még mindig többre tartom mint az ilyen köztörvényes bűnözőket akik nemi erőszakolnak, haszonszerzési céllal útonállóskodnak, lopnak vagy rabolnak.
2010. okt. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/70 anonim ***** válasza:
29%

Ja és mégegy:


Helyi eset, nem hiszem hogy szerepelt a médiákban. Volt egy illető aki a kollégájára lőtt P9-el. Utólag annyival indokolta, kíváncsi volt kibírja e a mellény..


Na ennyit a kedves rendőreitekről.

2010. okt. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/70 anonim ***** válasza:
29%

És aki még nem látott részeg autózó és törő zúzó vagy balesetet okozó magyar rendőrt az megnézheti ezt a videót:


http://www.youtube.com/watch?v=SzjYebET6gM

2010. okt. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/70 anonim ***** válasza:
29%

Hopp, találtam egy közelebbi felvételt azok kedvéért akik nem látják jól hogy a falba csapódik be az autó. :D


http://www.youtube.com/watch?v=P2GuVBlGlV4

2010. okt. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!