Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ma éppen miért akartak nyafogn...

Ma éppen miért akartak nyafogni (tüntetni) a rendőrök, ami végül elmaradt?

Figyelt kérdés

Vegyék el tőlük az előrehozott nyugdíjat: IGEN!

Vegyék el az irodai rendőr alkalmazottaktól a veszélyességi pótlékot, meg amúgy szinte mindtől: IGEN! (én is veszélyben vagyok munkában menet még se fizet senki!)

Őrmesteri fizetés napi 8, havi 160 óráért: netto 85e Ft max! és egy százados se keressen netto 100-nál többet: IGEN!

Szűrjék ki közülük és szigorúan büntessék a bűnöző, erkölcstelen magatartású, beteges szexuális beállítottságú egyéneket: IGEN!

Ha ezek megvannak és nem tetszik valami, majd azután tüntethettek!!!


2010. okt. 2. 10:31
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 anonim ***** válasza:
65%
Igen, lehet általánosítani. Akkor minden tanár veri a gyereket, minden gyerek anyja, apja veri a tanárt, minden színész, énekes, ismert ember részegen balesetet okoz, minden vállalkozó szemét csaló, és még sorolhatnám. Mint minden foglalkozásnál a rendőrségen is lehetnek ilyen-olyan emberek. Én azt mondom nem kellene általánosítani. Minden rendőr ilyen-olyan. De nem érdemes vitatkozni olyanokkal, akik begyepesedett elmével rendelkeznek. De majd ha kirabolnak, megvernek, stb... ne a rendőrségre menjenek, mert ott csak korrupt, iszákos semmirekellő emberek vannak. Ez igen emberek! Ez Magyarország!!!
2010. okt. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/70 anonim ***** válasza:
76%
Ja igen bocsi nem akarom megnevezni azt a "hölgyet", aki kitálalt, hogy szegényt hogy megerőszakolták. Hullottak a könnyeim érte. Nagyon jó színész lenne. De szerintem váltsunk témát. Hagyjuk a rendőröket én tanár vagyok most szidjuk azokat. Illetve ti szidjátok majd én védem őket. Jó móka lesz!:-)) Már alig várom! Utána jöjjenek a földmérők, az is van a családban, majd a könyvelők. Utána a nyugdíjasok, van az is 3. Sőt elárulom az egyik nyugdíjas rendőr 43 éves :-)). De elárulom nektek, hogy mellékesen építési vállalkozó vagyok.
2010. okt. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/70 anonim ***** válasza:
29%

A cikk a részegen halálos gázolást elkövető rendőrről akit felfüggesztettek:


[link]

2010. okt. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/70 bumbi02 ***** válasza:
94%

hát kérdező sajnálom a lelki világod...


alapból meg akadtam a cimednél.. nyaffogni.. ha a rendörök tüntetnek az nyaffogás, ha egy csöcselék dühöng a városba az meg tüntetés? elég sz>r világképed lehet.. na mind1


egyedül az utolsó pontoddal értek egyet.. a többivel nem..egyedülsajnálni tudlak...

amugy meg mér nem mész el rendőrnek? ha ennyirejó szakma szerinted? hátha meg tudnád mért vannak ezek a szabályok, juttatások..

2010. okt. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/70 anonim ***** válasza:
15%

" Ja igen bocsi nem akarom megnevezni azt a "hölgyet", aki kitálalt, hogy szegényt hogy megerőszakolták. Hullottak a könnyeim érte."


Igen hihető, hogy mindent csak kitalálnak szegény ártatlan rendőrökről. Amúgy ne zavarjon csöppet sem hogy videófelvételek támasztják alá a bűncselekményeiket, vagy többet saját szememmel láttam élőben. De mondhatni meggyőztél. :D

2010. okt. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/70 anonim ***** válasza:
7%

"Igen, lehet általánosítani. Akkor minden tanár veri a gyereket, minden gyerek anyja, apja veri a tanárt, minden színész, énekes, ismert ember részegen balesetet okoz, minden vállalkozó szemét csaló, és még sorolhatnám. Mint minden foglalkozásnál a rendőrségen is lehetnek ilyen-olyan emberek. Én azt mondom nem kellene általánosítani. Minden rendőr ilyen-olyan. De nem érdemes vitatkozni olyanokkal, akik begyepesedett elmével rendelkeznek. De majd ha kirabolnak, megvernek, stb... ne a rendőrségre menjenek, mert ott csak korrupt, iszákos semmirekellő emberek vannak. Ez igen emberek! Ez Magyarország!!!"



Rendben ne általánosítsunk. A rendőrök 83%-a bűnöző a többi csak szabálysértő. Így már elfogadod?

2010. okt. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/70 bumbi02 ***** válasza:
76%
és akkor apám mi? mer egyik kategoriádba se esik bele...lehet h csak hazudik itthon és nem is rendőr?
2010. okt. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 anonim ***** válasza:
29%
Olyat már láttam saját szemmel is mikor rendőr malacot lopott. Később aztán börtönbe került, no nem emiatt hanem jövedéki termékkel való visszaélés (-nek mondta el). Saját elmondása szerint cigarettát pakolt. Mivel nem voltam ott a tárgyaláson kénytelen vagyok elfogadni az ő verzióját, ám mindenki más szerint droggal bukott.
2010. okt. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/70 anonim ***** válasza:
20%

"és akkor apám mi? mer egyik kategoriádba se esik bele...lehet h csak hazudik itthon és nem is rendőr?"


A szabálysértőbe biztos, hogy belefér, az a legbecsületesebb állampolgárral is megesik. Majd kérdezd csak meg őt magát.

2010. okt. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/70 anonim ***** válasza:
94%
Nem fogadom el, és nem is azt mondtam, hogy minden rendőr egy angyal, vannak köztük biztosan korrupt emberek, vagy akik elkövettek valamit. Én nem ismerek a környezetünkben ilyet. De azért azt is el kell fogadni, hogy vannak olyanok is - és itt főleg az "öreg" rendőrökre gondolok, akik a hivatásuknak élnek. És én itt már nem akarok védeni senkit, mindenki mond, gondol, amit akar. A legjobb az lenne, ha törölnék a kérdést, mert ez már nagyon eldurvult! Még utoljára minden jót mindenkinek! Ne szidjátok egymást, így nem jutunk soha előrébb!
2010. okt. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!