Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ma éppen miért akartak nyafogn...

Ma éppen miért akartak nyafogni (tüntetni) a rendőrök, ami végül elmaradt?

Figyelt kérdés

Vegyék el tőlük az előrehozott nyugdíjat: IGEN!

Vegyék el az irodai rendőr alkalmazottaktól a veszélyességi pótlékot, meg amúgy szinte mindtől: IGEN! (én is veszélyben vagyok munkában menet még se fizet senki!)

Őrmesteri fizetés napi 8, havi 160 óráért: netto 85e Ft max! és egy százados se keressen netto 100-nál többet: IGEN!

Szűrjék ki közülük és szigorúan büntessék a bűnöző, erkölcstelen magatartású, beteges szexuális beállítottságú egyéneket: IGEN!

Ha ezek megvannak és nem tetszik valami, majd azután tüntethettek!!!


2010. okt. 2. 10:31
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 anonim ***** válasza:
És ha már a témánál vagyunk szerintem szabálysértésnél nagyobb vétséget egy rendőrnek nem is lenne szabad elkövetnie. No nem mintha másnak igen, és most nem jogi, erkölcsi értelemben mondom. Nekik kellene példát mutatni a törvények betartásával.
2010. okt. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 anonim ***** válasza:
48%
21:16-os te miért ismétled folyamatosan más leírt gondolatát? Itt éled ki magad? Otthon nem hallgatnak meg?
2010. okt. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/70 bumbi02 ***** válasza:
48%

A szabálysértőbe biztos, hogy belefér, az a legbecsületesebb állampolgárral is megesik. Majd kérdezd csak meg őt magát


tehát minden becsületes állampolgárral megesHET viszont a ha rendör akkor biztos megis esik? hülyeség.. a rendörök közt a hülyék aránya ugyanakkora mint az orvosok, vagy a portások között..

2010. okt. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/70 anonim ***** válasza:
26%

A 168 óra a rendőri bűnözésről:


[link]

2010. okt. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/70 anonim ***** válasza:
76%
És ha műtét közben a műtőasztalon maradsz? Azért is a rendőr a hibás gondolom! Mert más nem is tehet róla, csak a rendőr! Érthető!!
2010. okt. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/70 anonim ***** válasza:
74%
Egyébként tök jó kis beszélgetés alakult ki! Nem gondoljátok?
2010. okt. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/70 anonim ***** válasza:
14%

"Én nem ismerek a környezetünkben ilyet. De azért azt is el kell fogadni, hogy vannak olyanok is "



Akkor jó környezetben élsz, szerencsés vagy. És ha az ez a vannak olyanok is kategória lenne hidd el szóba sem hoztam volna.

2010. okt. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/70 anonim ***** válasza:
0%

"És ha műtét közben a műtőasztalon maradsz? Azért is a rendőr a hibás gondolom! Mert más nem is tehet róla, csak a rendőr! Érthető!!"


Már bocs de arról nem mi tehetünk, hogy neked nincs egy épeszű gondolatod a témával kapcsolatban :D

2010. okt. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/70 anonim ***** válasza:
De gondolom 90es. :)
2010. okt. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/70 anonim ***** válasza:
12%
:-)) Irtó vicces!
2010. okt. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!