Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ma éppen miért akartak nyafogn...

Ma éppen miért akartak nyafogni (tüntetni) a rendőrök, ami végül elmaradt?

Figyelt kérdés

Vegyék el tőlük az előrehozott nyugdíjat: IGEN!

Vegyék el az irodai rendőr alkalmazottaktól a veszélyességi pótlékot, meg amúgy szinte mindtől: IGEN! (én is veszélyben vagyok munkában menet még se fizet senki!)

Őrmesteri fizetés napi 8, havi 160 óráért: netto 85e Ft max! és egy százados se keressen netto 100-nál többet: IGEN!

Szűrjék ki közülük és szigorúan büntessék a bűnöző, erkölcstelen magatartású, beteges szexuális beállítottságú egyéneket: IGEN!

Ha ezek megvannak és nem tetszik valami, majd azután tüntethettek!!!


2010. okt. 2. 10:31
1 2 3 4 5 6 7
 21/70 anonim ***** válasza:
0%

""nem mindenki szereti az undorkeltő foglalkozásokat." - Ja. Persze. De ha éppen valami bajod van, akkor azért védjenek meg, ugye? Kapják el aki betört hozzád, aki ellopta a terményedet, vagy a biciklidet, kerítsék elő a szomszéd elkóborolt kislányát, stb. "



Íj egy konkrét példát és itt most nem egy évet adok neked ahogy te nekem. Az elmúlt harminc évből egyetlen példát írj, mikor ilyesmit elvártam egy korcs rendőrtől.

2010. okt. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/70 anonim ***** válasza:
19%

"Mellesleg: nem vagyok rendőr. Viszont szorultam már többször is rendőr segítségére, és az itt felszólaló habzó szájú egyénekkel ellentétben elismerem a munkájukat, jónak, és szükségesnek tartom."



Akkor te sérült vagy szellemileg gyermekem.

2010. okt. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/70 anonim ***** válasza:
19%

"Amúgy meg nem tudom, mit szólnál hozzá, ha egyik nap közölnék veled, hogy na akkor holnaptól Körmend helyett, Nyíregyházán dolgozol, ha naponta egy büdös fogdán kellene hiv +, hepás és isten tudja milyen betegséget hordozó emberek között dolgoznod. udod ezt egy rendőr sem választja, hanem beosztják. Vagy pl felállnál a karácsonyfa mellől, mert menni kell, vagy a gyereked szülinapi zsúrjáról, amikor a kicsi sírva kér, hogy anya/apa maradj! Vagy vásárra vinnéd a bőröd a maffiával szemben. Azért mert ilyen dolgok nem kerülnek a sajtó címoldalára, még mindennapos dolgok. "



Ez a minimum ami jár nekik. Aki ilyen alantas szakmát választ az bűnhődjön.

2010. okt. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/70 anonim ***** válasza:
0%

"Előre leszögezem, másodéves vagyok az RTF-en, csak hogy elkerüljük a "te is biztos rendőr vagy..." mondatokat. :) "


Na.. egy félrendőr..

2010. okt. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/70 anonim ***** válasza:
88%
Mélységesen felháborít ez a hozzáállás a rendőrökhöz. Én nem vagyok rendőr, "csak" egy rendőrfeleség. Szerintem nem írnál ennyi baromságot, ha csak egy napot is eltöltenél a rendőrségen, egy kicsit belekóstolnál. Amikor elmegy dolgozni fegyverrel az oldalán és nem tudhatod, hogy hazajön e?! Vagy elmegy reggel dolgozni és 4 órakor amikor elvileg más embernek lejár a munkaideje, még nincs otthon és hazajön hulla fáradtan hajnalban, majd reggel 8 órakor megint megy. És nincs hétvégéd, nincs szabadság, mert bármikor behívhatnak, és tulajdonképpen szabadidő nuku. Nálunk például tegnap este csörgött a telefon és mennie kellett és hajnalban jött haza. Vagy amikor például olyan helyszínre megy, hogy utána a ruháit a kukába dobom, mert olyan állapotú. Szóval a szavakkal nagyon lehet dobálózni, mindenkinek adott a lehetőség, hogy rendőr legyen, csak az ilyen emberek, mint te is csak irigykedni tudnak, hogy előrehozott nyugdíj. Csak mondjuk annak is vannak feltételei nem úgy működik, hogy hú te 40 éves vagy, akkor szia már mehetsz is nyugdíjba. És nem mondanám, hogy nyafognak, amikor például meghal egy szemét drogos miatt egy családapa! Szóval ne itt éld ki magad, menj el rendőrnek és "nyafogj" te is!!!!!!!!!!!
2010. okt. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/70 anonim ***** válasza:
87%
Ja még annyit, hogy az irodai alkalmazottat is behívják, azt úgy hívják, hogy készenlétes és ha olyan dolog van az éjszaka, vagy hajnalban, amikor más ember fordul egyet álmában ő megy és gépel!!!! Szóval lehet irigykedni a rendőrökre és az irodai alkalmazottakra!!
2010. okt. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/70 anonim ***** válasza:
88%
Az ingyen tömegközlekedéshez még hozzátenném, hogy ha például éjszaka hívnak be, vagy hajnalban, nem valószínű, hogy felszáll a legközelebbi buszra és bebumlizik a munkahelyére, hanem fogja, beül az autójába és bemegy dolgozni. Tehát az már megint nem ingyen van. Egyébként Magyarország azért tart itt, mert az emberek ennyire bunkóskodnak a másikkal. Nincs egyetértés, tök mindegy melyik kormány van hatalmon mindaddig, amíg az emberek így beszélnek. De az igazság az, hogy a rendőrök legalább összetartanak.
2010. okt. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/70 anonim ***** válasza:
0%
Ezért van annyi beleset. A rendőrök még részegen is lusták tömegközlekedni.
2010. okt. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/70 A kérdező kommentje:

A 2. oldalon, van a hozzászólásom, hgy szórakozésból provokálásból tettem fel a kérdést.

Nem is fűznék hozzá sokat, talán annyit, a rendőrök ne úgy tartsanak össze, hogy egymás stiklieit elsímitják. Sajnálom a 14 letartózatott többségében fiatal srácot,a kiknek egy nagy rakás sz6r lesz az életük, de egy rendőrnek bármilyen rossz is nem bűözhet semmilyen mértékben.

Ha mégis semmivel nem különb ember csak egy rabszolga.

Más néha mondjátok parancs az parancs. Hol lesz a határ, mikor lázongtok egyszer a civil szféra érdekeiért (kisebb bírság stb). A némaság egy hülye embernek azt jelenti, hogy nem néma vagy hanem rosszat akarsz neki.

aztán van ez az agyrémem a meleg korrupt rendőrök hazugságvizsgálatos, lehallgatós lebuktatásról. úgy hallom be akarják vezetni. én aljasságból írtam, de kíváncsi lennék a döntéshozót mi vezérelte. Ebből ez lesz: a rendőrnek muszáj lesz felvállalni, hogy meleg e4go telefirkálják a háza falát, meg betörik az ablakát, meg mindenki elfordul tőle. De mivel egy civil se állt ki mellette büntet majd mint a hülye és mindenre rámozdul...

szal: rendőr az egy jó szakma, de sz6r:) kb így tudnám összefoglalni.

Szebb jövőt! "Z"

2010. okt. 5. 17:30
 30/70 anonim ***** válasza:
7%
Én meg sajnálom akiknek kilőtték a szemét ezek a mocskos pokolfajzatok. Jelvény és felségjelzés nélkül, és felkötném mindet.
2010. okt. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!