Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ma éppen miért akartak nyafogn...

Ma éppen miért akartak nyafogni (tüntetni) a rendőrök, ami végül elmaradt?

Figyelt kérdés

Vegyék el tőlük az előrehozott nyugdíjat: IGEN!

Vegyék el az irodai rendőr alkalmazottaktól a veszélyességi pótlékot, meg amúgy szinte mindtől: IGEN! (én is veszélyben vagyok munkában menet még se fizet senki!)

Őrmesteri fizetés napi 8, havi 160 óráért: netto 85e Ft max! és egy százados se keressen netto 100-nál többet: IGEN!

Szűrjék ki közülük és szigorúan büntessék a bűnöző, erkölcstelen magatartású, beteges szexuális beállítottságú egyéneket: IGEN!

Ha ezek megvannak és nem tetszik valami, majd azután tüntethettek!!!


2010. okt. 2. 10:31
1 2 3 4 5 6 7
 61/70 anonim ***** válasza:

"tehát minden becsületes állampolgárral megesHET viszont a ha rendör akkor biztos megis esik? "



Nem ezt írtam, 83%-ot. Te konvertálod százassá a mondatom.

2010. okt. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/70 bumbi02 ***** válasza:
79%
most igazából ezen nem akarok lovagolni, de a 83%ot a bünözökre, vagy törvényszegőkre vag ymire irtad, és szerinted a maradék az meg szabálysértő..
2010. okt. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/70 anonim ***** válasza:

Jólvan bumbi legyen igazad. Magyarországon minden rendőr törvénytisztelő és becsületes. :)

További szép estét neked. :)

2010. okt. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/70 doboszoli ***** válasza:
100%

Javaslom felvenni a kötelező olvasmányok közé, Tonhauser

László "Nem kérek bocsánatot" c. könyvét.

Az olvasmányos élmény mellett kiviláglik belőle, hol kell keresni a Cégen belül a rothadt részt. Meg még sok minden.

2010. okt. 6. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/70 anonim ***** válasza:

Zoli, bmeg... :)

Én már csak fogom a fejem... és teszem a dolgom...


Üdv.: G

2010. okt. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/70 doboszoli ***** válasza:
Kedves G! Ezt most tényleg nem értem.
2010. okt. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/70 A kérdező kommentje:

doboszoli!

a"G" nevű válaszadó nekem válaszolt.

Én is Zoltán vok (kérdező) és ismerjük(tük) egymást G-vel.

2010. okt. 7. 08:35
 68/70 anonim ***** válasza:
100%

"és akkor apám mi? mer egyik kategoriádba se esik bele...lehet h csak hazudik itthon és nem is rendőr?"


A szabálysértőbe biztos, hogy belefér, az a legbecsületesebb állampolgárral is megesik. Majd kérdezd csak meg őt magát."


Kedves 65%-os válaszoló!

Kénytelen vagyok írni mert a tudatlanságod már szinte fáj. Az apám rendőr. És mielőtt elkezdenél általánosítani tisztességes és erre is neveli a beosztottjait. Nem lop, fizeti az adót, nem csal. Normálisan él úgy ahogy mindenkinek kéne. Mikor megkérdeztem miért akart rendőr lenni, azt mondta, hogy azért mert segíteni akart másokon és mert nem bírja az igazságtalanságot. Heroikusan hangzik, de nem az, mert tényleg így gondolta. Kisgyerek korom óta kapok hideget, meleget (bár legfőképp hideget) amiért rendőr lett. Ezt még mikor kicsi voltam nem értettem hogy miért van ha nem tett semmit se. Ma se tesz semmit mégis bántják de most már tudom, hogy az egyenruha miatt, csak mert rendőr. Tudod, szar mikor haza ér hulla fáradtan, végre együtt van a család erre behívják mert riadó van vagy mert meló van. Most már megtanultam, hogy mindig legyen itthon egy előre bekészített táska a fontos holmikkal, hogy tudja vinni magával HA tudja.. mert van hogy már arra sincs idő ugyanis haza se engedik. Volt, hogy több mint 2 hétig nem láttam de éveknek tűnt ráadásul riadónál bizonytalan minden, mert nem tudhatod miért rendelnek be, ha berendelnek lesz hol aludnod vagy megúszod-e épp bőrrel (tüntetések, stb, stb). Tudod milyen érzés az mikor pl 2006-ban a tüntetéseknél kint volt az apám én meg minden nap amint hazaértem az iskolából azt néztem, ahogy "a békés tüntetők" dobálják őket? Tudod milyen kisírt szemekkel iskolába menni úgy, hogy aludni se tudtál este? Minden nap késő estig néztem az adást a Székház ostromot is és láttam a beszorított rendőröket és csak remélni tudtam, hogy nem az apám áll ott. Tudod ez milyen? Nem! Fingod sincs! Mondhatod, hogy ezt vállalta igaz, de régebben más volt a rendőr megítélése és szerette is a munkáját, mert megbecsülték, ma ugyan azért a munkáért leköpik. Én nem tudom, hogy mit dolgozol, de kívánom, hogy te is éld át azt amit egy rendőr manapság. Köpjenek le, anyázzanak és lehetőleg ezt csöndbe tűrd, mert nem is tehetsz semmit se.


Minden jót!

2010. okt. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/70 A kérdező kommentje:

okt.08. 21.45-ös

Szia!

Szegénykém, sz@r érzés lehet, de manapság egy rendőrrel tisztázzák mit vállal.

Hidd el azok is sokat sírdogáltak, akiket 2006-ban indokolatlanul becincipáltak az utcáról, meggyötörték a börtönben, nem engedték vizelni (beh-gyált), vagy full-csórón megvág egy rendőr teljesen indokolatlanul, emberi-mérlegelés nélkül (jogi mérlegelésre nincs lehetőségük, de aki megteszi az át kellene ölelni:) ).

De tehetsz azért, hogy a rendőr visszanyerje a méltóságát.

Szavazz a Jobbikra!!!

A rendőröket a közlekedésrendészeti ág miatt gyűlölik (a legjobban), ezt a Jobbik leválasztja és külön testületbe teszi 8hozzácsapja őket az átalakított Közlekedési hatósághoz).

A járőrök mellett lesz egy politikai tiszt, a rendőri munka szabályosságát szavatolja és azonnali elsőfokú döntést is hozhat, továbbá a civil figyelmét is felhívja mindennemű fellebbezési lehetőségére (a rendőrök ezt gyakran elmulasztják)+ bizonyos szinten utasítást adhat a járőröző rendőröknek, fontossági sorrend szerint módosíthatja a továbbiakban jól szabályzott szolgálati idejüket (az eligazításon így nem a napi teendők felvázolását ismertetik a rendőrökkel, sumákolni nem tudnak, egymást nem tudják beosztani ide-oda...).

A kommandósok továbbiakban a NBH hivatal és a HM újonnan alakított Szövetségi Biztonsági Szolgálat katonai irányítása alá tartoznak és szintén kiválnak a rendőri hierarchiából.

Helyileg a helyi lakosok összetételét, habitusát, szokásait jól ismerő helyi csendőr, vagy trendi új néven Sheriff lenne kinevezve. Ő szintén mint elsőfokú ítélethozó jogkörrel is fel lenne ruházva, de működési területe igen kicsi lenne pl egy város.

A lényeg szavazz a Jobbikra 4 és 8 év múlva!

Ötleteimet oszt meg apáddal és írj privit, kíváncsi vagyok a véleményeire, ötleteire.

Szebb Jövőt!!

2010. okt. 9. 14:01
 70/70 anonim válasza:

Kérdező!

Nagyon beteg, veszélyes és buta ember vagy, de úgy látom, hogy 50 hozzászólás alatt enyhültél, azért nem szívesen dolgoznék veled!

Az utolsó kommentedre, csak azt tudom mondani, hogy semmi értelme. Az embereknek muszáj valakit gyűlölni, ha így szétdaraboltatnád a sündőrséget, akkor a csendőröket, közlekedési hatóságot, meg a spéci alakulataidat gyűlölnék.

Ez a politikai tiszt dolog engem nagyon sötét időkre emlékeztet. Akkor volt rend, de szabadság nuku. Most van szabadság, mert oda mész ahova akarsz, az lehetsz aki lenni akarsz, de rend nincs.

Tökéletes megoldás nincs, evezz az árral ne a sünöket utáld!


-Dáriusz-

2010. okt. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!