Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért divat utáni a rendőröket...

Miért divat utáni a rendőröket? Miért hallom minden fiatal szájából ezeket?

Figyelt kérdés
2015. márc. 7. 23:57
1 2 3 4 5 6 7
 11/68 A kérdező kommentje:
Ja és ha nem követsz el szabálysértést akkor nincsen bírság sem, te miért fizeted a hülyék adóját? Nekem 6 éve van jogosítványom, egyetlen büntetést sem kellett még fizetnem..
2015. márc. 8. 00:22
 12/68 anonim ***** válasza:
77%

''Kit nem kaptak el amiről tudsz?''

például a gazsikát aki halálra veri a szomszédját 5.000 forintér

2015. márc. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/68 A kérdező kommentje:
Huh, hát ez igaz, milyen szemetek ezek a rendőrök....
2015. márc. 8. 00:43
 14/68 anonim ***** válasza:
70%
Rendőrnek zömmel sérült lelkű emberek mennek,akik élvezettel kompenzálnak,hogy egy cseppnyi kis hatalom van a kezükbe.Ráadásul korruptak is,tisztelet a kivételnek.
2015. márc. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/68 A kérdező kommentje:

Mesélj, milyen hatalom van a kezükben ez érdekelne.

Természetesen vannak korruptak a rendőrök között is hol nincsenek? Vagy úgy érted hogy szerinted több korrupt mint nem?


Am a rendőröket is ellenőrzik..

2015. márc. 8. 00:50
 16/68 A kérdező kommentje:
Nekem úgy tűnik hogy ha minden rendőrt kirúgnának és létrehoznának egy új szervet új névvel de ugyanolyan jogkörrel akkor is utálnátok őket.. :D
2015. márc. 8. 00:51
 17/68 anonim ***** válasza:
65%

Kedves kérdező, ha neked 6 éve van jogsid, akkor feltehetőleg a 20-as éveid elején jársz, vagy síkhülye vagy a vezetéshez. Ebben a korban nem lehet még túl sok élettapasztalatod, ezért nem érted, mitől van bizalmatlanság a rendőrök iránt a 30-as, de főleg a 40+ korosztályban - vaknak hiába magyarázzák, milyen a piros szín. Én nem utálom a rendőröket egyetemlegesen, volt némelyikkel jó tapasztalatom, viszont jópárszor átéltem/láttam, hogy a rendőr sérthetetlen és mindentudó istenként viselkedik, különösen ifjabb koromban. Mindezt úgy, hogy magasan kvalifikált, tisztességes értelmiségi nő vagyok, és nem bűnöző.

Úgyhogy kérlek, ne általánosíts, és éld ki máshol a frusztrációidat - alkalmasint előfordulhat még, hogy te is részt vehetsz egy jó kis rendőrattackban védtelen öregasszonyok ellen, az jó levezetés.

2015. márc. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/68 anonim ***** válasza:
72%

"Azt hogy mennyire bírságolnak azt nem ők döntik el. "

Persze, csak vicces, hogy ha átmész a piroson, akkor több 10 ezer, de ha cigó gyerek elviszi a telefonod, akkor meg így jártál.


"Hogyan szeretnéd hogy ilyenkor megvédjenek? Állajanak melletted 24/7ben hátha bajba kerülsz? Én miért nem kerülök sohasem bajba? "

Ilyenkor mindig jön ez a demagóg "hát álljanak melletted?" duma...nem, nem kell mindenki mellett állni, de ha rámutatsz hogy xy volt az elkövető, akkor ne mászkáljon szabadlábon 1 óra múlva. Meg valahol gáz, hogy ha megtámadnak, akkor hamarabb szabadul az elkövető mint te a kórházból.


"Kit nem kaptak el amiről tudsz?"

Nézd meg mondjuk Budapest belvárosát, ott dolgozom, naponta látni a boltokban védelmi pénzt gyűjtő verőlegényeket, a drogot áruló fiatal cigókat, meg azokat akik egész nap az kocsma előtt ülnek, de Audi van a seggük alatt.


Tény hogy ez elsősorban nem az ott intézkedő rendőr hatásköre, de az átlag ember azt fogja látni csak, hogy ő nem végzi jól a dolgát. De gondolom neked mondhat az ember bármit, mert nem véleményekre vagy érvekre vagy kíváncsi, csak a saját "igazad" akarod hangoztatni.

2015. márc. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/68 A kérdező kommentje:

Nagyon félreértetek, először is nem a saját igazam szeretném bizonygatni, tudtam hogy úgyis ilyen válaszok fognak jönni, pusztán csak vitatkozni szeretnék ezzel ami viszont nem feltétlenül veszekedés számomra..


Lehet hogy én síkhülye vagyok a vezetéshez, de az kevés


"hogy mitől van bizalmatlanság a rendőrök iránt a 30-as, de főleg a 40+ korosztályban "


Miért van bizalmatlanság? Ha már érvelsz valamivel akkor valami konkrétumot is mondj.


"Én nem utálom a rendőröket egyetemlegesen, volt némelyikkel jó tapasztalatom, viszont jópárszor átéltem/láttam, hogy a rendőr sérthetetlen és mindentudó istenként viselkedik, különösen ifjabb koromban. Mindezt úgy, hogy magasan kvalifikált, tisztességes értelmiségi nő vagyok, és nem bűnöző."


Ha nem utálod a rendőröket egyetemlegesen akkor miért ez jön le a soraidból hogy már attól is rosszul vagy ha én azt mondom, nekem semmi rossz tapasztalatom nincsen velük, és egy idióta vagyok aki vezetni sem tud, és még én álltalánosítok? Na és miért vagyok frusztrált? Mint mondtam tudtam milyen válaszok fognak érkezni, de nem vagyok emiatt frusztrált csupán kutakodom hogy mégis mi a helyzet..mit gondolnak az emberek és miért gondolják ezeket. Ha mindenképpen utálni akartok valakit akkor oké legyenek a rendőrök csak ne én amiért kiírtam egy nyamvadt kérdést.


" de ha rámutatsz hogy xy volt az elkövető, akkor ne mászkáljon szabadlábon 1 óra múlva."


Az kevés hogy te rámutatsz, te mit szólnál ha valaki rád mutatna, és csak úgy elő is állítana a rendőrség?

Az audis verőlegényeket is elkapják ha van ellenük bizonyíték, ha nincs akkor nem tehetnek semmit.

A piros lámpás dologban ott nem értek egyet hogyan összeegyeztethető egy telefon ellopásával? Amíg közlekedsz felelősséggel tartozol magadért és másokért.

Ha átmész a piroson akkor mintha ezt semmibe vennéd, ne menj át a piroson és nem kell fizetni, egyébként ez egy nagyon jó bevétel az államnak, de az benne a jó hogy nem kötelező kifizetni.



"de az átlag ember azt fogja látni csak, hogy ő nem végzi jól a dolgát. De gondolom neked mondhat az ember bármit, mert nem véleményekre vagy érvekre vagy kíváncsi, csak a saját "igazad" akarod hangoztatni."


Ezeket te ne add nekem a számba, mert szó sincs erről szólás szabadság van mindenki azt mond amit akar, de ez kicsit dúrva hogy igazságról beszélsz közben ezeket adod a számba amikor egy szóval sem mondtam.

Tehát a továbbiakban lehetne indulatok nélkül társalogni vagy ti már eldöntöttétek hogy "ennek a csávónak még nem volt gondja a rendőrökkel, sőt bizonyos dolgokban még meg is védené őket, akkor ez biztos egy rohadt szemét, dögöljön meg" Mert ha így van akkor ennek tényleg nincsen sok értelme.

2015. márc. 8. 01:18
 20/68 A kérdező kommentje:
Mellesleg te akkor "átlagember" akarsz csak lenni aki felületesen feketén vagy fehéren látja a dolgokat vagy szívesebben lennél inkább nem átlag akit érdekel a dolgok miértje és nem a valós vagy vélt balszerencsés dolgai miatt ítélkezik?
2015. márc. 8. 01:21
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!