Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért divat utáni a rendőröket...

Miért divat utáni a rendőröket? Miért hallom minden fiatal szájából ezeket?

Figyelt kérdés
2015. márc. 7. 23:57
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 anonim ***** válasza:

Mert egyvalamihez értenek traffizni meg szivatni a közlekedőket. Ami valóban a dolguk lenne azzal nem foglalkoznak, elég példát írtak már előttem is.


Saját esetem pár éve.

Feleségemet vittem kórházba, megindult a szülés.

30km-re volt a szülészet, 10km-re egy falu határában megállítottak rutin ellenőrzésre, hát jó. Gondoltam essünk gyors túl rajta, udvarisan mondom nekik, hogy hova tartunk, sietősek vagyunk, látják feleségem anyósülésen.


Erre nézi zseblámpánál, erre mondja, hogy még leellenőrzi és szépen elsétált a kocsijukig és ott szöszölt percekig. Körülbelül pár másodperc választott el attól, hogy indítsak és menjek, aztán legyen boldog a papírjaimmal, az ilyen bunkó fajtája. Látja mi a helyzet, erre még direkt rákontráz, persze minden rendben volt, és ezt még bárgyú vigyorral meg is jegyzi.

2015. márc. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/68 anonim ***** válasza:
30%

Sajnálom,de a rutin ellenőrzés az ellenőrzés.

Az hogy találkoztál egy olyan rendőrrel nem jelenti azt hogy mind ilyen.Arra meg senki nem figyelmes jogy a rendőrök kapják azokat a cigányokat akik összeverik a népet,lopnak.Vagy a drogosokat kapják el akik fegyveresek is.Vagy a múltkori Tatabányai tűzharcban lévő rendőr aki vásárra vitte a bőrét,ha nem kezd el lövöldözni a tettesre,akkor civilek vesztik életüket.

2015. márc. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/68 anonim ***** válasza:
55%

"Arra meg senki nem figyelmes jogy a rendőrök kapják azokat a cigányokat akik összeverik a népet,lopnak."

Ilyenre jó ha 10 esetből egyszer van példa, akkor is csak elbeszélgetnek velük, és kiengedik őket. Persze ha önvédelemből te is behúzol párat a cigánynak, akkor 100%, hogy téged kapnak el.

2015. márc. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/68 anonim ***** válasza:
Igaz
2015. márc. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/68 anonim ***** válasza:
47%
Nem munden formában,viszonz ha a cigányoknak vannak haverjaik,megszívtad,mert tuti hogy tanuskodnak majd,de úg hogy te támadtad le mint egy állat.
2015. márc. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/68 anonim ***** válasza:
38%
Én nem utálom a rendőröket. Van néhány rendőr ismerősöm (katona is) és normálisabbak, mint az átlag. Pedig mi még a húszonéves korosztály vagyunk.
2015. márc. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/68 anonim ***** válasza:
A politikában elméletben és valamennyire gyakorlatban is lezajlott a rendszerváltás de a rendőrségnél egyáltalán nemMég mindig a kommunista rendszer által kitűzott feladataikat végzik azaz megmutatni a népnek hogy még ha a legértelmetlenebb szabályt is megszeged akkor megszivatnak tehát erőkimutatás. Azonban a kommunista rendszerben a Rendet mégis Őrizték valakik ezek voltak a munkásőrség és a katonaság. Mostanra viszont ez a hely megürült és senki nem végzi el. A rendőrök ahelyett hogyőriznék a rendet" csak az embereket szivatják. Az állam tartja el őket a mipénzünkkből aztán a rendőrség pedigméggtöbb pénzet szed kibelőlüknk a legidétlenebb dolgok miEzértA másik pedig hogy abból a korból a korrupció ugyanúgy fennmaradt. Továbbá az előbbi okok miatt van olyan gyenge közbiztonság. A "rejtett eröforrásainkbűnözésnek de senki nem állítja meg őket ezért úgy veszik higy ezt szabad nekik ezért teljesen bátran megtesznek azt amit akarnak. Alapítani kellene egy másik rendvédelmi szervet pl csendőrség vagy pedig teljesen megreformálni a rendőrséget.
2015. márc. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/68 anonim ***** válasza:
Bocs az előbbi helyesírási hibáiért. Telefonról írtam.
2015. márc. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/68 anonim ***** válasza:
91%

Huhh olvastam pár előttem szóló kommentet, és nagyon jót nevettem :DDDD


Borzasztóan buta hozzáállásokat találtam. Sajnos igen, vannak rossz rendőrök. Lehet hogy elég nagy arányban. Azonban vannak rossz emberek is. Utáljuk az embereket?


Ha a rendőrség alapját nézzük, szolgálnak és védenek (nem pedig behajtanak és büntetnek).

Amikor bírságolnak, épp védenek is egyben! Tőled védenek meg pl engem, aki törvénytisztelő polgár vagyok. Amikor gyorshajtasz, a kisgyereket védik a bírsággal, aki esetleg eléd ugorhatott volna. Esetleg. Nem biztos, de ha 100 esetből csupán 1-szer történik meg, inkább bírságoltak volna meg 110 autóst, minthogy egy elüssön egy éretlen felelőtlen gyereket.


Sajnos a rendőrség sem mindenható, így nem tudnak mindenkit elkapni, ami meg még gázabb, nem tudnak minden elkapott embert megbüntetni. A szabályok az okai, kötve van a kezük.


Sajnos vannak korrupt gyenge jellemek is, de azért gondolj bele, a bűnüldözés a saját házad táján a legnehezebb.


ÉV VÉGÜL gondolj bele, hogy egész nap bűnözőket kajtatsz, idiótákkal vitázol (na de biztosúr! csak 70 km/h-val mentem, és amúgyis nem látszott a bokorban az az 50-es tábla!!), vagy egész nap járőrözöl, és figyelned kell ki mit csinál az utszán, teszed mindezt az emberekért, azokért az emberekért, akik UTÁLNAK A MUNKÁD MIATT!!!! Hogy lehet egy embert a foglalkozása alapján megítélni?

Ez akkora baromság, mint amit az elején olvastam, hogy valaki gondolkozását az alapján ítéled meg, hogy hová szavaz.

2015. márc. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/68 anonim ***** válasza:
38%
Mindenki rendőrnek születik,csak van aki továbbtanul.
2015. márc. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!