Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért divat utáni a rendőröket...

Miért divat utáni a rendőröket? Miért hallom minden fiatal szájából ezeket?

Figyelt kérdés
2015. márc. 7. 23:57
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 anonim ***** válasza:
Nem mindet utálom, mert tudom a bunkó hatalmaskodó korruptak miatt szólnak be nekik. Azokat viszont nagyon utálom akik az ügyeletes kutyájaiknak szava szent, mikor az egész nyomozást félre viheti, ők azt mondják ami az érdekük SOHA nem azt ami tényleg történt.
2015. márc. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 anonim válasza:
46%

Teljesen egyetertek az 59. valaszoloval.

En se utalom a rendoroket. Tobben irtatok, h nem mindenben segitenek, nyilvan azert mert sokan utaljak oket, ezert senki sem akar rendor lenni.(ki akarna olyan munkat amirol tudja h utalni fogjak miatta?). Utalni a rendoroket szamomra olyan mintha valaki azt mondana h utalom a fagylaltos arusokat vagy esetleg a barnaborueket, ez kicsit rasszista hozzaallas.

De lehet h csak azert gondolom igy mert fiatal vagyok…

2015. márc. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/68 Gattyán.Aranka1 válasza:
42%
én nem utálom őket... Ők is csak a munkájukat végzik. Ha hibát követtem el akkor jogos, hogy megbüntetnek
2015. márc. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/68 anonim válasza:
52%

Tisztelt 32-es

" [link]


II. fejezet


A járművek kivilágítása


A forgalomban részt vevő járművek kivilágítása


44. § (1) A forgalomban részt vevő járművet éjszaka és korlátozott látási viszonyok között ki kell világítani.


(2) A gépjárművet, a mezőgazdasági vontatót, a lassú járművet és a segédmotoros kerékpárt helyzetjelző lámpákkal és tompított fényszóróval kell kivilágítani.


felhívnám a figyelmedet az ÉS kötőszó jelentésére.,,


Viszont jó tudni, hogy van egy olyan, hogy SZ NY R az az személyi nyilvántartó rendszer ahol napra készen rögzítik a szabálysértésedet és a büntetési összeg úgy emelkedik a tól-ig határon belül. /Ez a három csapás törvény hozadéka./

Viszont sok esetben fix összegű a büntetést kell kiszabniuk pl: rokkant parkoló jogosulatlan használata esetén fix 50 000- Ft vagy a megállni tilos táblánál történő " csak öt percig álltam meg" esetében



Hogy a családon belüli erőszakkor a rendőr miért csak akkor járhat el mikor vér folyik?

-Hát a válasz benne van a kérdésben... mivel ez családon belül történik.


A jogalkotó ezeket a dolgokat így találta ki!


Viszont minden rendőrnek van elöljárója, felettese ahol panasszal lehet élni, őket is ellenőrzi a belső ellenőrzés, az ügyészség, és utolsó sorban ott a katonai bíróság.

Igazat kell adnom az egyik előttem szólónak abban,hogy a rendőrség a mindenkori politikai hatalom kiszolgálója ami nagyon helytelen!

Sajnos egyre nagyobb szükség van rájuk,hogy te biztonságban alhassál.

2015. márc. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/68 anonim válasza:
Jó kérdés! Ha civilben találkozok velük, többnyire normálisak, szinte emberek. Szolgálatban pedig a törvény szigorát érvényesítik. Lehet, nem is velük van baj, hanem amire használják őket. Talán? :)
2015. márc. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/68 anonim ***** válasza:

Kisvárosomban az úton sétáltam hazafele, fúl kihalt volt!

Már majdnem otthon vagyok igazoltatnak és megbüntettek 5E-re mert én a úton sétáltam a járda helyet! Bezzeg mikor netten vásároltam az ügyben azt mondta nem tudnak semmit se csinálna! Vagy mikor a bicómat lopták el!

Mert nem igazán csinálnak semmit ha baj van akkor se! És ha megvédem magam én leszek a hibás!

2015. ápr. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/68 A kérdező kommentje:

Ne az úton sétálj ha van járda(szerintem más is volt még ott csak sarkítasz, én bukó nélkül motoroztam és el engedtek büntetés nélkül, csak toljam hazáig.


Egy autót is elvétve tudnak csak megtalálni aki ellopta sem hülye, akkor gondolod hogy megtalálják a biciklid?

A rendőrök valóban nem mindenhatóak, nekem is lopták már el biciklim, be sem jelentettem, minek?? Nem fognak megtalálni egy biciklit egy faluban sem nemhogy egy városban, nem mehetnek be minden házba körül nézni hogy ott van e a biciklid.

De napokon vagy órákon belül mégis szarban lenne az egész ország ha nem lennének rendőrök.

Egy autón van rendszám, ha azt nem cserélik le vagy nem írják át az alváz számot akkor már egy egyszerű közúti ellenőrzésen kiderül hogy az autó lopott, ebben az esetben vissza kapod. Ezen kívül viszont annyi lopott autó van hogy ha én lennék rendőr sem lennék képes többszáz vagy ezer autót fejben tartani és járőrözve felismerni őket hogy ez itt lopott.


Ha van egy sokkal jobb ötleted hogy x mennyiségű rendőrrel hogyan kellene keresni a biciklidet hogy meg is találják akkor írd le szépen. Kíváncsi vagyok a véleményedre.

De amíg magad sem tudod addig csak egy lázadó kisgyerek vagy.

2015. ápr. 10. 12:28
 68/68 A kérdező kommentje:

És azt is írd le mikor nem csináltak semmit ha baj volt, és még valami én miért nem keveredtem szerinted soha életemben bajba? Ha a rendőrség egy verekedés miatt kijön a helyszínre értelemszerű hogy mindenkit bilincsben visznek el..mégis mit gondolsz, bemondásra megy ez? Különbséget tesznek az emberek között? Ha elegendő bizonyíték van és szemtanú később úgy is kiderül az igazság.


Most gondolom azt hiszed védeni akarom a rendőröket, nem akarom, de az alaptalan vádaskodást nem bírom meg a hisztit. Akinek nincs vaj a füle mögött annak nincs mitől tartania. Ez nekem eddig mindig bejött.

2015. ápr. 10. 12:36
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!