Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A pedofil/melegtörvény kapcsán...

A pedofil/melegtörvény kapcsán most pontosan mit kifogásol az LMBTQ?

Figyelt kérdés

Első körben én is azt mondtam, hogy elég gyalázatos ez a pedofilokkal való összemosás (mert ezt írták a prominens hírportálok), aztán gondoltam elolvasom magát a törvényt. :) Én nem találtam olyan passzust, ami bármi módon összemosná őket azon kívül, hogy ugyanazon a törvényen belül vannak egy lapon említve - de nincs semmi olyan leírva, hogy homoszexualitás = pedofília, vagy homoszexuálisok = gyermekmegrontók.

Másfelől, amit én is problémásnak érzek viszont és jogosnak, az a 18 év alattiak, sőt egyenesen óvodásoknak tartott szexuális tartalmú "felvilágosítás". A toleranciára, értékekre való nevelés NEM egy meleg szervezet dolga, hanem csakis a szülőé.

Nálunk ez anno úgy zajlott, hogy bejött az iskolaorvos, aki elmondta az alap dolgokat, hogy nem a gólya hozza stb. meg vannak homoszexuálisok is, aztán lehetett tőle kérdezni. Ezek után kaptunk egy tájékoztató füzetet, amiben volt péniszről meg punciról egy rajz, amin rögöhtünk és ennyi. Nem lett kiközösítve se előtte se utána egy meleg (nem is tudtunk róla, hogy az). Mindezt általános iskolában, amikor ez már nem is volt új dolog legtöbbünk számára, de véletlenül sem oviban! Egy ovis fel se tudja fogni, hogy mik ezek már bocsánat... elég erkölcstelennek tartom ovisoknak erről előadást tartani főleg olyan személyektől, akik ha nem is mind, de sokuk szexuális kicsapongásairól ismert (melegbárok, szexpartik, Szájer, Terry Black). A melegnek külön szubkultúrájuk van, ami nem kifejezetten a jó erkölcs magas foka, szexuális téren legalábbis biztos nem.

A transzok meg egy ezen belül is nagyon nagy kisebbség, egy ovisnak nem tudom mi a fenéért kellene tudnia a nemváltásról?

18 felett az okítás, érzékenyítés abszolút belefér. Vállalja magát, legyen a tv-ben! Vonuljon fel, kit érdekel! Legyenek meleg celebek!

De most az LMBTQ-nak tényleg ez a baja, hogy 18 éven aluliakat nem oktathat nemváltásra stb.?


(A törvény itt található, ha nem értetek egyet, kérlek idézzétek a kérdéses sort: [link] )



2021. jún. 28. 07:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/88 anonim ***** válasza:
75%
jaj...
2021. jún. 28. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/88 anonim ***** válasza:
70%
18 eves korara azert mar elegge eltanulja egy gyerek az intoleranciat a szuleitol, ahhoz, hogy ne tudjad utolag "erzekenyiteni". Igen, a szulo dolga lenne a gyerekneveles, de a legtobben alkalmatlanak normalisabb megnevelni a gyerekuket. Ha alkalmasak lennenek, akkor nem buszkelkedhetne a kicsi orszagunk annyi tahoval, mint ahanyan vannak.
2021. jún. 28. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/88 anonim ***** válasza:
82%

Az egyik fő probléma (szerintem), hogy egy pedofil ellenes törvénybe belekeverték a homoszexualitást.

Ha külön hoztak volna egy gyermekvédelmi törvényt, akkor sokkal kevedennen kötnének bele.


Nem szabad egy lapon említeni a pedofilokat a melegekkel, mégis nagyon sokan ezt teszik.

2021. jún. 28. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/88 anonim ***** válasza:
68%
*kevesebben
2021. jún. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/88 A kérdező kommentje:

2: az intoleranciát??

Ne haragudj, az én gyerekem semmi intoleranciát nem tanult tőlem, ahhoz meg alég vastag bőr kell, hogy azt állítsd, hogy akkor te majd jobbanmegneveled nálam...

Nem tudom mi kell ahhoz, hogy a teljes társadalmat te intoleránsnak állítsd be és ebből vezess le mindent, de talán ez ugyanaz a megbélyegzés, amit ti nagyon kifogásoltok saját magatokkal szemben...

2021. jún. 28. 07:15
 6/88 anonim ***** válasza:
40%
Ostobaság az egész ügy, homok került a nyugati/hazai pedofil meleglobbi gépezetébe, mert nem lesz kit hülyíteni.
2021. jún. 28. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/88 A kérdező kommentje:

3: ezt értem, és valóban lehetett volna egy külön törvény erről.

De még mindig nem összemosás. Ha az, akkor kérlek idézz a törvényből.

2021. jún. 28. 07:17
 8/88 anonim ***** válasza:
73%
3: Külön van gyermekvédelmi törvény, ez annak, és más törvényeknek a módosítása...
2021. jún. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/88 A kérdező kommentje:
9: akkor most tényleg azzal van bajuk, hogy védjük a gyerekeinket?
2021. jún. 28. 07:19
 10/88 anonim ***** válasza:
37%
Persze. Sosem olvastál a pedofil körökről? Az egész deviancia-imádat arra megy ki, hogy őket legalizálják. Szépen, lopakodva, vagy száz éve megy ez.
2021. jún. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!