Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A pedofil/melegtörvény kapcsán...

A pedofil/melegtörvény kapcsán most pontosan mit kifogásol az LMBTQ?

Figyelt kérdés

Első körben én is azt mondtam, hogy elég gyalázatos ez a pedofilokkal való összemosás (mert ezt írták a prominens hírportálok), aztán gondoltam elolvasom magát a törvényt. :) Én nem találtam olyan passzust, ami bármi módon összemosná őket azon kívül, hogy ugyanazon a törvényen belül vannak egy lapon említve - de nincs semmi olyan leírva, hogy homoszexualitás = pedofília, vagy homoszexuálisok = gyermekmegrontók.

Másfelől, amit én is problémásnak érzek viszont és jogosnak, az a 18 év alattiak, sőt egyenesen óvodásoknak tartott szexuális tartalmú "felvilágosítás". A toleranciára, értékekre való nevelés NEM egy meleg szervezet dolga, hanem csakis a szülőé.

Nálunk ez anno úgy zajlott, hogy bejött az iskolaorvos, aki elmondta az alap dolgokat, hogy nem a gólya hozza stb. meg vannak homoszexuálisok is, aztán lehetett tőle kérdezni. Ezek után kaptunk egy tájékoztató füzetet, amiben volt péniszről meg punciról egy rajz, amin rögöhtünk és ennyi. Nem lett kiközösítve se előtte se utána egy meleg (nem is tudtunk róla, hogy az). Mindezt általános iskolában, amikor ez már nem is volt új dolog legtöbbünk számára, de véletlenül sem oviban! Egy ovis fel se tudja fogni, hogy mik ezek már bocsánat... elég erkölcstelennek tartom ovisoknak erről előadást tartani főleg olyan személyektől, akik ha nem is mind, de sokuk szexuális kicsapongásairól ismert (melegbárok, szexpartik, Szájer, Terry Black). A melegnek külön szubkultúrájuk van, ami nem kifejezetten a jó erkölcs magas foka, szexuális téren legalábbis biztos nem.

A transzok meg egy ezen belül is nagyon nagy kisebbség, egy ovisnak nem tudom mi a fenéért kellene tudnia a nemváltásról?

18 felett az okítás, érzékenyítés abszolút belefér. Vállalja magát, legyen a tv-ben! Vonuljon fel, kit érdekel! Legyenek meleg celebek!

De most az LMBTQ-nak tényleg ez a baja, hogy 18 éven aluliakat nem oktathat nemváltásra stb.?


(A törvény itt található, ha nem értetek egyet, kérlek idézzétek a kérdéses sort: [link] )



2021. jún. 28. 07:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/88 anonim ***** válasza:
83%
#5-os, tehat ha te jol neveled a gyerekedet, akkor feltetelezhetoen minden mas szulo is jol neveli a gyereket. Ertem. Akkor a foci drukkerek szuloi is rendkivul jo munkat vegeztem, kulonosen azoke, akik kepesek voltak megutni 2 orvostanhallgato lanyt. Hagyjuk mar ext a hulyeseget. Tudod, akinel nem inge, az ne vegye magadara. Ugy ugrottal a valaszomra, mint valami veszett kutya. En az atlagrol beszeltem.
2021. jún. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/88 anonim ***** válasza:
84%
Amugy meg a gyerek nem csak a szuleitol, hanem a kortarsaitol is tanul, akik meg a sajat szuleiktol tanultak. Szoval lenyegeben kollektiven tanitjuk egymast.
2021. jún. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/88 anonim ***** válasza:
95%
Inkább az a baj, hogy 18 éven aluliakat óvni akarják a meleg karakterektől. Nem lehet őket ábrázolni, bemutatni. Attól hogy szerepelnek filmekben, reklámokban még nem azt jelenti, hogy ők vannak népszerűsítve, hanem hogy léteznek ilyen emberek is a világban, ugyanúgy dolgoznak, vásárolnak,fogyasztanak. Ráadásul egy emberben nem 18 év felett jön meg a gondolat hogy ő most meleg vagy biszexualis, esetleg inkább más neműnek érzi magát. Ezekről ponthogy akkor kell beszélni, amikor az ember keresi önmagát, az identitás tudatát. Mellesleg az, hogy otthon elfogadják beszélnek róla az egy dolog, de van hogy nincs kivel otthon megbeszélnie, mert a legtöbbször a szülők is képtelenek elfogadni, hogy más a gyermekük, mindig jön a szöveg, hogy nem ilyennek nevelték, pedig ez nem nevelés kérdése.
2021. jún. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/88 A kérdező kommentje:

11: nagyon jó, most éppen a legszélsőségesebb ultrákkal azonosítasz anblock mindenkit.

Talán nem vagy annyira hülye, hogy azt feltételezd, hogy a tahóságot, a homofóbiát, a családon belüli erőszakot stb. te szimpla okítással egyszer és mindenkorra ki tudod irtani a társadalomból. Vagy akár bármivel. Mindig lesznek olyanok, akikre haragudni lehet, miért nem elég az, hogy a társadalom legnagyobb része ma már elfogad titeket? Miért kell minden sarkon elnyomót látni?

De ha még így is lenne, hogy segít bármit a "felvilágosítás", miért te kellesz a gyerekem mellé, miért nem elég az iskolaorvos? Mit tudsz te jobban csinálni, mint egy erre kiképzett szakember?

2021. jún. 28. 07:31
 15/88 anonim ***** válasza:
87%
10-es linkelj már be olyan íraást, videót, amiben az van, hogy legalizálni szeretnék a pedofíliát (nem kötözködni szeretnék, hanem tájékozódni)
2021. jún. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/88 A kérdező kommentje:

13: igen, ez szerintem is kissé homályos, hogy mit lehet mutatni meg mit nem.

De azt godnolom, ez kifejezetten az LMBT erőszakossága ellen lett hozva, nyugodta lemehet pl. a Jóbarátok a sok meleg meg leszbikus karakterrel, mert ott nem arra megy ki a dolog, hogy népszerűsítsék a nemi beállítottságot. Ezt valamelyik fideszes agytröszt is elmondta.

2021. jún. 28. 07:33
 17/88 A kérdező kommentje:

15: valami mást olvastál szerintem, mert én ilyet sehol nem állítottam. Azt állítom, hogy a gyereknevelés, szexuális felvilágosítás nem egy meleg szervezet, hanem kizárólag a szülő feladata.

Viszont ha te látsz az összemosásra példát a törvényben, arra ott a link, nyugodtan idézhetsz.

2021. jún. 28. 07:35
 18/88 anonim ***** válasza:
81%

Az, hogy a szexuális felvilágosítás kizárólag a szülő feladata, ebben nem értünk egyet.

Nagyon sok szülő nem tud/akar erről beszélni a gyerekével.

2021. jún. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/88 A kérdező kommentje:
18: ellenben az LMBTQ dolga?
2021. jún. 28. 07:40
 20/88 anonim ***** válasza:
85%
#14-es, egy szoval sem mondtam, hogy en kellek a gyerekek melle. Ruhellem oket.
2021. jún. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!