Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A pedofil/melegtörvény kapcsán...

A pedofil/melegtörvény kapcsán most pontosan mit kifogásol az LMBTQ?

Figyelt kérdés

Első körben én is azt mondtam, hogy elég gyalázatos ez a pedofilokkal való összemosás (mert ezt írták a prominens hírportálok), aztán gondoltam elolvasom magát a törvényt. :) Én nem találtam olyan passzust, ami bármi módon összemosná őket azon kívül, hogy ugyanazon a törvényen belül vannak egy lapon említve - de nincs semmi olyan leírva, hogy homoszexualitás = pedofília, vagy homoszexuálisok = gyermekmegrontók.

Másfelől, amit én is problémásnak érzek viszont és jogosnak, az a 18 év alattiak, sőt egyenesen óvodásoknak tartott szexuális tartalmú "felvilágosítás". A toleranciára, értékekre való nevelés NEM egy meleg szervezet dolga, hanem csakis a szülőé.

Nálunk ez anno úgy zajlott, hogy bejött az iskolaorvos, aki elmondta az alap dolgokat, hogy nem a gólya hozza stb. meg vannak homoszexuálisok is, aztán lehetett tőle kérdezni. Ezek után kaptunk egy tájékoztató füzetet, amiben volt péniszről meg punciról egy rajz, amin rögöhtünk és ennyi. Nem lett kiközösítve se előtte se utána egy meleg (nem is tudtunk róla, hogy az). Mindezt általános iskolában, amikor ez már nem is volt új dolog legtöbbünk számára, de véletlenül sem oviban! Egy ovis fel se tudja fogni, hogy mik ezek már bocsánat... elég erkölcstelennek tartom ovisoknak erről előadást tartani főleg olyan személyektől, akik ha nem is mind, de sokuk szexuális kicsapongásairól ismert (melegbárok, szexpartik, Szájer, Terry Black). A melegnek külön szubkultúrájuk van, ami nem kifejezetten a jó erkölcs magas foka, szexuális téren legalábbis biztos nem.

A transzok meg egy ezen belül is nagyon nagy kisebbség, egy ovisnak nem tudom mi a fenéért kellene tudnia a nemváltásról?

18 felett az okítás, érzékenyítés abszolút belefér. Vállalja magát, legyen a tv-ben! Vonuljon fel, kit érdekel! Legyenek meleg celebek!

De most az LMBTQ-nak tényleg ez a baja, hogy 18 éven aluliakat nem oktathat nemváltásra stb.?


(A törvény itt található, ha nem értetek egyet, kérlek idézzétek a kérdéses sort: [link] )



2021. jún. 28. 07:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/88 anonim ***** válasza:
97%

LMBT: Leszbikusok, Melegek, Biszexualisok, Transzneműek, fogyatékoskám.


Ezek mindegyike normális. A tömeggyilkosságra való hajlam, pszichopátia, sorozatgyilkosok nem. A pedofília és a kétfejű borjú szintén nem normális. Rólad nem is beszélve.

2021. jún. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/88 anonim ***** válasza:
4%

"De lehet hogy Jani mozgássérült, lehet hogy Kati vak, lehet hogy Jani fekete bőrű, lehet hogy Kati autista, lehet hogy mindketten ertelmifogyatekos felnőttek."

Ez két gyökeresen különböző dolog. Azzal nincsen semmi baj, amikor az emberek az egészségügyi problémákról, bstegségekről beszélnek. De az egyén legprivátabb, legintimebb szfrérája a szexualitása, szexuális élete. Na arról nem normális dolog állandóan anekdotázni, ezzel kólát, tv-csatornát reklámozni, nem normális a szexualitásomnak zászlót csinálni és mondjuk egy futball mérkőzésen az ellenfelemet provokálni vele. Nem normális a szexualitásomat óvodába, iskolába bevinni, nem normális "érzékenyíteni" kiskorú gyermekeket szexuális orientációk irányába.

2021. jún. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/88 anonim ***** válasza:
39%

"Nem csak a propagandát tiltja, hanem simán a megjelenítést is."

Max. kap egy 18as karikát. Nagy ügy...

2021. jún. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/88 anonim ***** válasza:
88%

89!


Másságról van szó. Mindegy, hogy miben más.


"Nem normális a szexualitásomat óvodába, iskolába bevinni, nem normális "érzékenyíteni" kiskorú gyermekeket szexuális orientációk irányába."


Valamilyen szinten már az óvodás korú gyerekedet is fel kell világosítanod. Az érzékenyítést nem igazan értem. Senki nem lesz homoszexuális vagy transznemű attól, hogy hall róla.

2021. jún. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/88 anonim ***** válasza:
89%
89, persze hogy nem normális. A szexnek nagyjából csak óvszerreklámban lenne létjogosultsága, aztán mégis hányszor találkozol vele a képernyőn. Mégsem az a törvény, hogy ne vigyél szexet az óvodába, hanem hogy ne vigyél b*zikat az óvodába. Na ez a probléma.
2021. jún. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/88 qkker1 ***** válasza:
100%

"60: de ehhez nem kell mesekönyv gyagyás, elég elmondani neki, hogy vannak homoszexuálisok is, akiket nem bántunk, ééértem?"


Keress valami nyugtató-vérnyomáscsökkentő kombót, mert megüt a guta!

2021. jún. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/88 A kérdező kommentje:
91 köszönöm az érveket!
2021. jún. 29. 11:12
 88/88 anonim ***** válasza:
83%

"Én nagyon örülnék neki, ha a Lakatos Márk féle torzszülöttek sem lehetnének többé képernyőn, de félek, hogy ő is ízléstelenkedhet nyilvánosan tovább."


Na jó... Eddig lassan már kezdtem jól szórakozni ezeken az LMBTQ+ ellenes agymenéseken, de ez azért már mégis csak sok. Nem szégyelled magad, kérdező? Attól még, hogy neked nem szimpatikus ez a Lakatos Márk, nem kell így beszélni egy emberről. Sokkal több sikere van az életében, mint neked valaha is lesz. Az emberek ismerik, műsorokba hívják, biztosan sok pénzt is keres, és aki megérti a világát, annak értéket is teremt. Nem hiszem, hogy valaha is így beszélne a rajongóiról, mint ahogy te róla. A különbség kettőtök között az, hogy ő emberségesen viselkedik, amíg te csak itt szerencsétlenkedsz a gyakorin. Érd el ugyanazt a szintet, mint ő, legyél ismert stylist, műsorvezető, séf, divattervező, blogger, szerző, üzletember és akkor TALÁN beszélhetsz róla ilyen stílusban. De addig semmiképpen sem ítélhetsz meg egy olyan embert, aki jóval feletted van a ranglétrán.

2021. júl. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!