Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A pedofil/melegtörvény kapcsán...

A pedofil/melegtörvény kapcsán most pontosan mit kifogásol az LMBTQ?

Figyelt kérdés

Első körben én is azt mondtam, hogy elég gyalázatos ez a pedofilokkal való összemosás (mert ezt írták a prominens hírportálok), aztán gondoltam elolvasom magát a törvényt. :) Én nem találtam olyan passzust, ami bármi módon összemosná őket azon kívül, hogy ugyanazon a törvényen belül vannak egy lapon említve - de nincs semmi olyan leírva, hogy homoszexualitás = pedofília, vagy homoszexuálisok = gyermekmegrontók.

Másfelől, amit én is problémásnak érzek viszont és jogosnak, az a 18 év alattiak, sőt egyenesen óvodásoknak tartott szexuális tartalmú "felvilágosítás". A toleranciára, értékekre való nevelés NEM egy meleg szervezet dolga, hanem csakis a szülőé.

Nálunk ez anno úgy zajlott, hogy bejött az iskolaorvos, aki elmondta az alap dolgokat, hogy nem a gólya hozza stb. meg vannak homoszexuálisok is, aztán lehetett tőle kérdezni. Ezek után kaptunk egy tájékoztató füzetet, amiben volt péniszről meg punciról egy rajz, amin rögöhtünk és ennyi. Nem lett kiközösítve se előtte se utána egy meleg (nem is tudtunk róla, hogy az). Mindezt általános iskolában, amikor ez már nem is volt új dolog legtöbbünk számára, de véletlenül sem oviban! Egy ovis fel se tudja fogni, hogy mik ezek már bocsánat... elég erkölcstelennek tartom ovisoknak erről előadást tartani főleg olyan személyektől, akik ha nem is mind, de sokuk szexuális kicsapongásairól ismert (melegbárok, szexpartik, Szájer, Terry Black). A melegnek külön szubkultúrájuk van, ami nem kifejezetten a jó erkölcs magas foka, szexuális téren legalábbis biztos nem.

A transzok meg egy ezen belül is nagyon nagy kisebbség, egy ovisnak nem tudom mi a fenéért kellene tudnia a nemváltásról?

18 felett az okítás, érzékenyítés abszolút belefér. Vállalja magát, legyen a tv-ben! Vonuljon fel, kit érdekel! Legyenek meleg celebek!

De most az LMBTQ-nak tényleg ez a baja, hogy 18 éven aluliakat nem oktathat nemváltásra stb.?


(A törvény itt található, ha nem értetek egyet, kérlek idézzétek a kérdéses sort: [link] )



2021. jún. 28. 07:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/88 anonim ***** válasza:
77%
Mert nem lehet róla felvilágosítást adni! Népszerűsítésnek számít! Mi nem világos?!
2021. jún. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/88 anonim ***** válasza:
64%

36


Milyen káros hatást látsz a Meseország mindenkié mögött? Mióta megjelent, azóta az ovisok/kisiskolások között megemelkedett a melegek/transzneműek száma? Csapatosan járnak meleg szexpartikra? Milyen káros hatása van egy mesekönyvek?

2021. jún. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/88 A kérdező kommentje:
43: nem. De a törvényt nagyon is indokolja, hogy ilyen ne is történhessen.
2021. jún. 28. 08:23
 44/88 anonim ***** válasza:
80%

Melyik része indokolja? Melyik mese bíztatja arra a gyerekeket, hogy inkább legyenek melegek? Melyik mese mondja azt, hogy a gyerek legyen inkább transznemű? (Ami egyébként nem választás kérdése)

Miért káros ez a mesekönyv?

2021. jún. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/88 anonim ***** válasza:
79%

"Kérdezem továbbra is, miért nem elég egy iskolaorvos, aki erről felvilágosítsást tart 18 év alatt? A meleg hajlamú gyereknek ugyanúgy, mint a heterónak? Miért TE kellesz hozzá?"


Te tényleg ilyen hulye vagy vagy megjátszod magad? A törvény lenyege épp az, hogy SENKI nem tarthat erről felvilágosítást a gyereknek 18 év alatt. SENKI. A heteroszexualitás marad az oktatás része, a homoszexualitásról szó sem eshet.

2021. jún. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/88 anonim ***** válasza:
68%
Azért nem kell senkit sem "gyagyásnak" hívni, mert te semmit nem tudsz kezdeni mások érveivel és rávezető kérdéseivel.
2021. jún. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/88 anonim ***** válasza:
89%

Mi a helyzet a pedofil papokkal? Mert ugye azok is homo-k, ha a ministáns fiúkat zaklatják. Vagy azokkal az apukákkal, akik a fiaikat rontják meg?

De ha már idehoztad a Mein Kampfot, meg Hitlert, attól, hogy tanítanak róla az iskolában nem lesznek nácik a fiatalok. Vannak a világban tények, dolgok, amiket el kell fogadni, hogy vannak, megtörténtek. Ilyen a melegek létezése is.

2021. jún. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/88 A kérdező kommentje:

Se rávezető kérdés (haha) se érvek nem hangzottak el, személyeskedés ellenben igen.

De ilyen a tipikus LMBT tempó, amikor elfogynak az érvek.

2021. jún. 28. 09:29
 49/88 anonim ***** válasza:
59%
Javaslom gyakorold az értő olvasást. Attól, hogy te ignorálod a hozzászólók nagy részét, még nem lesz igazad.
2021. jún. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/88 anonim ***** válasza:
100%

Csak halkan jegyzem meg, nem vagyok se meleg, se transznemű. Majd 50 éves, heteroszexuális, házas nő vagyok egyszem felnőtt gyerekkel, aki szintén heteroszexuális, a barátaim és közeli ismerőseim között sincs egyetlen homoszexuális vagy transznemű sem. Ennek ellenére mint épeszű, nyitott ember bizony elfogadom, hogy a szexualitás nem csak hetero, hogy az emberek nem egyformák.

A gyerekemet is úgy neveltem, hogy nyitott legyen és elfogadó. Nem Magyarorszagon élünk, itt vannak muszlimok, vannak koromfekete afrikaiak, van meleg házasság, fogadhatnak örökbe is. Sőt, kapaszkodj, az egyik általános iskola elso es második évfolyamának legmenőbb tanára, aki 4-5 éves korosztályt tanít egy homoszexuális, házas férfi. Olyannyira jó híre van, hogy valóságos versengés van érte, hogy a micsik az ő osztályába kerülhessenek és a gyerekek még a középiskolából is vissza járnák hozzá.

2021. jún. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!