Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit lehetne tenni a cigányok...

Mit lehetne tenni a cigányok ellen?

Figyelt kérdés

Egyik nap jövök haza edzésről és hihetetlenül felháborodtam azon amit láttam, meg amit átéltem. A Járdán ment egy négy-öt középkorú hölgy, velük szemben jött két kis tizenkettő, tizenhárom éves taknyos (büdös mocskos cigány) és elkezdtek TAPSIKÁLNI a velük szembe menő hölgyeknek, h utat kérnek! EZZZ??? KIK EZEK A SZENNYEK? Persze azért az előttem menő hölgyek szó nélkül utat adtak nekik, és mivel a hölgyek mögött mentem kb. 10 méterrel ezért velem is szembe jött a két kis cigány (elnézést, elfelejtettem, h a cigányokat romáknak kell hívni, többet nem fordul elő ilyen...) Szóval ugye a két kis takony cigánynak be kell nekem (nekem aki két-három fejjel voltam magasabb mint ők) szólnia, h

-"lenyomlak" (közben 1 M&M-et ettem:D)

-"Aggyá a cukorból!"

Én meg persze ekkor lenézően és dacosan nézek rá vissza amire csak annyi volt a reakció, hogy

-"ó hajjá meg!"


Szóval nekme két legjobb haverom félcigány, volt zene tanárom cigány és ők sokkal többet értek a társadalomban mint jó pár magyar család, vagy ember, szóval én nem hiszek abba, h a büdös mocskos cigányok között nincs 1etlen rendes cigány sem, nah de EZ? Ez ellen tenni kell, nem a holokausztra gondoltam de ezek ellen tenni KELL!!! Nem hagyhatja magát ennyire a magyar! Nehogy már megengedjük azt, hogy a mi országunkban nekünk a senki házi analfabéták tapsolgassanak, és "csókoljuk meg a kezüket" <<< (ez is egy általam átélt kis sztori volt, de nem csókoltam meg:D)


Szóval mit lehetne tenni ellenük elvileg? Vagy mi lenne, vagy lesz erre a megoldás? Vagy a jövőben magyar ország már cigány lakta ország lesz teljesen? Érdemes egyáltalán itt laknunk, itt élnünk?


2010. szept. 19. 17:05
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/72 anonim válasza:
100%
Nem is tudom hogy mi mindenemet odaadnám csak hogy ne kelljen félnünk a büdös nyomorult cigánytól ..
2014. febr. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/72 anonim ***** válasza:
75%
Cigányok.....Atomot nekik
2014. márc. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/72 anonim ***** válasza:
78%

Az a baj, hogy itt gykn mindenki nagyon kemény.. Ha az életben is ilyenek lennétek már rég kiirtottuk volna őket. A kérdező legalább őszinte, és nem hazudozik össze vissza, hogy mi lett volna ha..

Ettől függetlenül én is azon a véleményen vagyok, hogy ki kéne irtani őket, csak ilyen "vezetőség" mellett ez k***a nehéz lenne :D

2014. nov. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/72 anonim ***** válasza:
73%
Az egyetlen út,ha mindet eltávolitjúk innen.Nem feltétlen kiirtásról hanap kitelepítésről beszélek.Mindenkinek othon a helye
2015. jan. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/72 anonim válasza:
100%
Ugyan mit lehetne? Úgy viselkednek mint az állatok.Semmi gondolkodás csak az ösztön hajtja őket;evés,szaporodás,terület megvédése.Ha a tekintélye csorbát szenved,egyből a torkodnak ugrik és nem érdekli milyen udvariasan hívod fel a figyelmét valamelyik alapvető illemszabály hiányára.Lopnak, csalnak ,hazudnak, terrorizálnak. Még egyszer : Az ÉRTELEM teljes hiánya.Ugyan már emberi jogok??? Kinek ha állat módjára viselkednek?
2015. márc. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/72 anonim válasza:
76%
Valamit muszáj tenni ellenük! Ez így nem maradhat! Ne igaz, hogy egyes emberek nem veszik észre, hogy mit művelnek ezek a retkes cigányok! Valamit be kell vezetni mert az nem lehet,hogy a gyerekek nem járnak iskolába, a férfiak lopnak, a cigány osztálytársamnak (12 éves) megszületett az első gyereke! 2 év múlva a második gyereke, és így tovább! :( És természetesen abba, hagyta a sulit és el se végezte az általánost! És ő is a mi pénzünkből fog élni! :( Továbbá lopnak, csalnak, hazudnak! És kikérik maguknak, hogy ők ilyet csinálnak! Takarodjanak vissza Indiába most már! Lassan Magyarország egyharmada cigány!(vagy már az :( )! Én személy szerint még adtam volna Hitlernek egy pár évet! :D És iskolában is leszólnak mert 13 évesen fasiszta vagyok! De kérem aki igazi magyar az csak érzi, hogy valami itt nagyon nincs rendben! Szóval valami törvényt kell hozni! PL: nem szülhetnek 1 gyereknél többet! Meg addig nem kapnak segélyt ameddig a szülőknek nincs TISZTESSÉGES munkájuk, a gyerekek járjanak suliba! Stb:! (Még lenne pár ötletem! És történetem a cigányokkal kapcsolatban! 13/F! )
2015. márc. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/72 anonim ***** válasza:
69%
Aki a rossz többséghez tartozik azt ólomot, cinket bányászni küldeném minimum 1-2év-re ha belátja mit tett beolvasztanám a rendes dolgos magyar dolgozok közé.
2015. márc. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/72 anonim ***** válasza:
0%
Valamint én azt tanácsolom mindig mosolygós arcal menjetek el melletük akkor nem támadnak! habár én nem keveredek harcba ezekkel bármit mondjanak is, vannak rendes cigányok de az a baj hogy egyre kevesebb és a magyarok között is vannak rosszakbűdősek nekem inkább azokkal volt konfliktusom
2015. márc. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/72 anonim válasza:
73%

Kikellene őket vinni egy szigetre oszt atomot nekik!

Komolyra fordítva a szót mièrt nem csinálnak ezellen valamit?

2015. nov. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/72 anonim válasza:
37%

Figyu!

Nekem a f***om ki van velük.

Én személy szerint egy 7. Osztályos srác vagyok és az osztály felé *****,bukásra áll.Néha felteszem nekik a kérdést:ha zavarjátok a tanórát,nem tudunk tanulni. Ki foglya megkeresni nektek a segélyt??

Én most miniszterelnöknek tanulok.

Ha sikerül akkor lesz 3opció,lehet választani:

1.megy az összes **** Csernobilba

2.külön rész nekik és akkor bombát oda!

3.Csillag viselése

Egy biztos,max 1 gyerekük lehet.

De most mi lesz majd ha ők többen lesznek??miből lesz segély??

Érted....én nem azért tanulok kb 10 évig h más belőlem éljen!

És amúgy is nem h orulnenek annak ami van.....nem.es van bizonyítékom!

Nézd még google mapsban a Szolnok Motor utcát...

De ha nem is leszek miniszterelnök,kalashnyikovval fogom ölni őket!!

Persze ez az én véleményem,és tisztelet a kivételnek!!!(szerencsére van)!!!

Na cső

2016. máj. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!