Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit lehetne tenni a cigányok...

Mit lehetne tenni a cigányok ellen?

Figyelt kérdés

Egyik nap jövök haza edzésről és hihetetlenül felháborodtam azon amit láttam, meg amit átéltem. A Járdán ment egy négy-öt középkorú hölgy, velük szemben jött két kis tizenkettő, tizenhárom éves taknyos (büdös mocskos cigány) és elkezdtek TAPSIKÁLNI a velük szembe menő hölgyeknek, h utat kérnek! EZZZ??? KIK EZEK A SZENNYEK? Persze azért az előttem menő hölgyek szó nélkül utat adtak nekik, és mivel a hölgyek mögött mentem kb. 10 méterrel ezért velem is szembe jött a két kis cigány (elnézést, elfelejtettem, h a cigányokat romáknak kell hívni, többet nem fordul elő ilyen...) Szóval ugye a két kis takony cigánynak be kell nekem (nekem aki két-három fejjel voltam magasabb mint ők) szólnia, h

-"lenyomlak" (közben 1 M&M-et ettem:D)

-"Aggyá a cukorból!"

Én meg persze ekkor lenézően és dacosan nézek rá vissza amire csak annyi volt a reakció, hogy

-"ó hajjá meg!"


Szóval nekme két legjobb haverom félcigány, volt zene tanárom cigány és ők sokkal többet értek a társadalomban mint jó pár magyar család, vagy ember, szóval én nem hiszek abba, h a büdös mocskos cigányok között nincs 1etlen rendes cigány sem, nah de EZ? Ez ellen tenni kell, nem a holokausztra gondoltam de ezek ellen tenni KELL!!! Nem hagyhatja magát ennyire a magyar! Nehogy már megengedjük azt, hogy a mi országunkban nekünk a senki házi analfabéták tapsolgassanak, és "csókoljuk meg a kezüket" <<< (ez is egy általam átélt kis sztori volt, de nem csókoltam meg:D)


Szóval mit lehetne tenni ellenük elvileg? Vagy mi lenne, vagy lesz erre a megoldás? Vagy a jövőben magyar ország már cigány lakta ország lesz teljesen? Érdemes egyáltalán itt laknunk, itt élnünk?


2010. szept. 19. 17:05
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/72 anonim ***** válasza:
77%

Magyarországon egy kisebb csoport sem volt képes arra, hogy közösen összegyűljön, és végre megmutassa a cigányoknak, hogy nem csak ők tudnak másokat félelemben tartani.

Ideje lenne tüntetni, és ha a drága imádott politikusaink nem kergetik ki az országból őket, akkor nekünk, magyaroknak kell.

2010. szept. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/72 anonim ***** válasza:
00:26 - És hova kergetnéd?
2010. szept. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/72 anonim ***** válasza:
100%

Csak ilyenkor örülök ,hogy Szerbiában élek.....elmondjam mi lesz Mo-n?Még 40-50 év max. és többen lesznek!És a lakosság hagyni fogja ezt,a magyar önamagáért kiállni képtelen volt mindig is,és az is marad.Szerbiában is többen lesznek a cigányok,de itt kuss a nevük!A cigányok itt tudják ha megtámadnak egy szerbet,akkor jönni fog ötven vagy száz másik ,hogy bosszut álljon!A szerbeknél van összetartás,a cigányok félnek is tőlük!

Láttam itt már olyat hogy a buszon utazott 4 cigánygyerek és elkezdtek inzultálni egy szerb lányt,hangoskodtak is.A sofőr megállt ,hátraszóllt hogy kéne egy kis segítség,erre rögtön ugrott is két-három idegen ember,és a cigányok repültek is le a buszról!Itt senki nem szól ezért,Mo-n meg a hülye "értelmiségiek" rögtön nyafognának ezért!Lehet ezt így is!

2010. szept. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/72 anonim ***** válasza:
Hát azért annak a híres nagy szerb összetartásnak is van árnyoldala. Lásd boszniai mészárlás, balkáni háborúk stb. De abban mégis igazad van, hogy csak a társadalmi összefogás és a szolidaritás segíthet. Ha egy népben nincs szolidaritás egymás iránt, akkor egy sokkal gyengébb, kisebb, primitivebb népcsoport is könnyen le tudja nyomni őket. Talán azért mégis alakul valami Magyarországon is is. A Magyar Gárda pl. a szolidaritás érvényesítésére tett kísérletet bár ha elég szerencsétlenül is, meg hát már fel is számolták őket.
2010. szept. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/72 anonim ***** válasza:
80%
Tudjátok, itt Borsodban és Szabolcsban lenne összefogás, csak éppen a dunántúli agymosottak még minket csesztetnek, hogy "De szegény cigányok, hogy bánhattok így velük". Mert nekik nem kell ezt minden nap elviselni, amit itt nekünk.
2010. szept. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/72 anonim ***** válasza:
83%

Nem olvastam végig a válaszokat, bocs, ha már volt, amit írok. Tehát.

Nem, ez ellen semmit sem lehet tenni. Azért, mert a magyar még ilyen helyzetben sem fog össze a másik magyarral. Miért? Hát... mert nem. Nem tudni, azért, mert magyar. Ha pedig mégis lenne valami összefogás, akkor azonnal az Unió, meg a jogvédők, meg a ki tudja kicsodák rasszistának kiáltanák ki az egész országot, meg hasonlók. Magyarul jelen helyzetben fogjuk be a pofánkat, és szépen tartsuk el őket, plusz örüljünk, ha este épségben hazaérünk, és nem késel meg valaki szórakozásból. Igen, itt tartunk, és nem, nem tehetünk semmit. Nem sokára úgyis ők lesznek többen, akkor eltörlik a kisebbségek jogait (amik akkor már mi leszünk), és végleg vége, game over. A magyarokat pusztulásra ítélték, ezt értsétek meg. Ez van. Nincs megoldás. A rendszer a fő hibás, hogy olyan lehetőségeket biztosít nekik, amilyeneket. Ők csak élnek a lehetőségeikkel. Pl.: szerintetek havi 600-700e Forintból (adómentesen) meg tud élni egy 7-8 fős család? Mert általában ennyi dolguk van. Ha tévedek, és van kiút, írjátok meg.

2010. szept. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/72 anonim ***** válasza:
100%
22.26: Teljesen logikus, amit írsz és elméletileg cáfolhatatlan. Azért én más kérdések kapcsán leírtam, hogy a cigányok integrációjának egyetlen elvileg lehetséges útja a gyerekeken keresztül lenne lehetséges, és támogatnám a Jobbik által felvetett bentlakásos iskolát nekik, de csak önkéntes alapon és csak akkor, ha tényleg minőségi ugrást tud megvalósítani (sok pénzből). De ahhoz, hogy ennek legyenek kezdeti eredményei, évtizedek kellenek, és nekünk erre már nincsenek évtizedeink, meg amúgy is bizonytalan az egész. De én esetleg ezzel próbálkoznék még akkor is, ha elismerem, hogy neked van igazad. De hát az ember küzdjön reménytelen helyzetben is!
2010. szept. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/72 anonim ***** válasza:
21%

Kb. 14 éves voltam, amikor a történelemtanárom 1956-ról beszélt, meg azokról, akik itt hagyták az országot, és kimentek külföldre. Valami ilyesmit mondott:

- A süllyedő hajót is a patkányok hagyják el először.

Hát nekem erről az a véleményem, hogy az a h*lye, aki megdöglik otthon, ahelyett, hogy elmenne máshová, ahol élhet, csak azért, hogy ne legyen patkány.

Nem tudom, érthető-e, amit át akartam adni.

2010. szept. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/72 anonim ***** válasza:
69%
Ja, és még annyit, hogy tényleg nagyon nem szívesen hagynám itt az országomat, de ebben a mai formájában, meg amerre tart eltántoríthatatlanul, inkább meghagynám nekik, ha tehetném, egyék meg egymást, mikor már nem lesz magyar, aki dolgozzon rájuk.
2010. szept. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/72 anonim ***** válasza:
96%
Siránkoztok, de egyikőtöknek sincs egy testvérnél többe, vagy 2 gyereknél többe. Ne a politikától várjuk a megoldást, egyszerűen azt teszik, amit koszovó tett. Teleszültek egy eredetileg szerb területet. Övék lett. Ennyi
2010. szept. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!