Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit lehetne tenni a cigányok...

Mit lehetne tenni a cigányok ellen?

Figyelt kérdés

Egyik nap jövök haza edzésről és hihetetlenül felháborodtam azon amit láttam, meg amit átéltem. A Járdán ment egy négy-öt középkorú hölgy, velük szemben jött két kis tizenkettő, tizenhárom éves taknyos (büdös mocskos cigány) és elkezdtek TAPSIKÁLNI a velük szembe menő hölgyeknek, h utat kérnek! EZZZ??? KIK EZEK A SZENNYEK? Persze azért az előttem menő hölgyek szó nélkül utat adtak nekik, és mivel a hölgyek mögött mentem kb. 10 méterrel ezért velem is szembe jött a két kis cigány (elnézést, elfelejtettem, h a cigányokat romáknak kell hívni, többet nem fordul elő ilyen...) Szóval ugye a két kis takony cigánynak be kell nekem (nekem aki két-három fejjel voltam magasabb mint ők) szólnia, h

-"lenyomlak" (közben 1 M&M-et ettem:D)

-"Aggyá a cukorból!"

Én meg persze ekkor lenézően és dacosan nézek rá vissza amire csak annyi volt a reakció, hogy

-"ó hajjá meg!"


Szóval nekme két legjobb haverom félcigány, volt zene tanárom cigány és ők sokkal többet értek a társadalomban mint jó pár magyar család, vagy ember, szóval én nem hiszek abba, h a büdös mocskos cigányok között nincs 1etlen rendes cigány sem, nah de EZ? Ez ellen tenni kell, nem a holokausztra gondoltam de ezek ellen tenni KELL!!! Nem hagyhatja magát ennyire a magyar! Nehogy már megengedjük azt, hogy a mi országunkban nekünk a senki házi analfabéták tapsolgassanak, és "csókoljuk meg a kezüket" <<< (ez is egy általam átélt kis sztori volt, de nem csókoltam meg:D)


Szóval mit lehetne tenni ellenük elvileg? Vagy mi lenne, vagy lesz erre a megoldás? Vagy a jövőben magyar ország már cigány lakta ország lesz teljesen? Érdemes egyáltalán itt laknunk, itt élnünk?


2010. szept. 19. 17:05
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/72 anonim válasza:
100%
Halál reájuk takarodjanak vissza indiába!
2016. szept. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/72 anonim válasza:
100%
Pusztuljon ki 1-től 1-ig mind
2016. okt. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/72 anonim válasza:
100%
Dögöljön az összes, és szenvedjen. Érezze ugyanazt át, mint mikor ártatlan járókelőkbe szúrják a kést, ütik meg, lökdösik, köpik le, stb. Az ilyen vadállatokat lelkiismeret furdalás nélkül tenném el láb alól, mert kiérdemelték maguknak.
2017. jan. 6. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/72 anonim ***** válasza:
Milyen szép is lenne ha tényleg ennyien tàmadnàk őket..
2017. aug. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/72 JánossyJános ***** válasza:
47%
Majd a prolik között terjedő kamu mongoloid türk turáni elmélet Andersen meséi összebékíti a magyarokat meg a cigányokat. Turáni mesék szerint a magyarok sem fehéremberek (hanem mongoloid türkök) meg a cigányok se. :))))
2018. ápr. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/72 anonim válasza:
100%
Nem tudnak viselkedni, buták, primitívek, igénytelenek, bunkó, senkiházi, idióta, degenerált lények. Kerékpározok elég sokat, és állandó szóbeli inzultusnak vagyok kitéve, pedig nem is ártottak senkinek. Ha a csótányok vagy közöttük kellene választanom nem kérdés, hogy kik lennének azok akikben megbíznák. Felejthető lények.
2019. ápr. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/72 anonim válasza:
100%
Nem tudnak viselkedni, buták, primitívek, igénytelenek, bunkó, senkiházi, idióta, degenerált lények. Kerékpározok elég sokat, és állandó szóbeli inzultusnak vagyok kitéve, pedig nem is ártottam senkinek. Ha a csótányok vagy közöttük kellene választanom nem kérdés, hogy kik lennének azok akikben megbíznák. Felejthető lények.
2019. ápr. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/72 jobbikostibi ***** válasza:
a ciganyok malymok
2021. okt. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/72 anonim válasza:
Kur.....anyatokat ciganyok
2022. márc. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/72 anonim válasza:
Na én azt nem értem hogy mindenki a villamoson full nyugodtam beszélget és bejön 1 cigány család vagy fasz se tudja és az egyik elkezd pofázni hogy mi milyen büdösek vagyunk be vagyunk pálva szelőztetni kéne
2023. máj. 9. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!