Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit lehetne tenni a cigányok...

Mit lehetne tenni a cigányok ellen?

Figyelt kérdés

Egyik nap jövök haza edzésről és hihetetlenül felháborodtam azon amit láttam, meg amit átéltem. A Járdán ment egy négy-öt középkorú hölgy, velük szemben jött két kis tizenkettő, tizenhárom éves taknyos (büdös mocskos cigány) és elkezdtek TAPSIKÁLNI a velük szembe menő hölgyeknek, h utat kérnek! EZZZ??? KIK EZEK A SZENNYEK? Persze azért az előttem menő hölgyek szó nélkül utat adtak nekik, és mivel a hölgyek mögött mentem kb. 10 méterrel ezért velem is szembe jött a két kis cigány (elnézést, elfelejtettem, h a cigányokat romáknak kell hívni, többet nem fordul elő ilyen...) Szóval ugye a két kis takony cigánynak be kell nekem (nekem aki két-három fejjel voltam magasabb mint ők) szólnia, h

-"lenyomlak" (közben 1 M&M-et ettem:D)

-"Aggyá a cukorból!"

Én meg persze ekkor lenézően és dacosan nézek rá vissza amire csak annyi volt a reakció, hogy

-"ó hajjá meg!"


Szóval nekme két legjobb haverom félcigány, volt zene tanárom cigány és ők sokkal többet értek a társadalomban mint jó pár magyar család, vagy ember, szóval én nem hiszek abba, h a büdös mocskos cigányok között nincs 1etlen rendes cigány sem, nah de EZ? Ez ellen tenni kell, nem a holokausztra gondoltam de ezek ellen tenni KELL!!! Nem hagyhatja magát ennyire a magyar! Nehogy már megengedjük azt, hogy a mi országunkban nekünk a senki házi analfabéták tapsolgassanak, és "csókoljuk meg a kezüket" <<< (ez is egy általam átélt kis sztori volt, de nem csókoltam meg:D)


Szóval mit lehetne tenni ellenük elvileg? Vagy mi lenne, vagy lesz erre a megoldás? Vagy a jövőben magyar ország már cigány lakta ország lesz teljesen? Érdemes egyáltalán itt laknunk, itt élnünk?


2010. szept. 19. 17:05
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/72 anonim ***** válasza:
100%
Na ezeket kéne a Vona Gábor féle bentlakásos iskolába járatni.
2010. szept. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/72 anonim ***** válasza:
8%
Kérdező! Nem lehet, hogy egy kicsit túldimenzionálod ezt az egészet? Ha velem történik, én ezt egyáltalán nem éltem volna át inzultusként. Továbbmegyek, 10 másodperc múlva elfelejtem, és kész. Az élet egyik szokványos epizódja. Persze az se baj, ha máshol van az ingerküszöbünk, csak felvetettem...
2010. szept. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/72 A kérdező kommentje:
az a helyzet, h én nem azon háborodtam fel, h beugattak nekem, hogy azon hogy ott tapsikálnak hogy ŐK UTAT KÉRNEK! Kik ők? Kössenek belém, ezt megszoktam, verjenek meg, oks, talán még azt is megszoktam:D De az hogy felsőbb rendűnek érzik magukat és akkor tapsikálnak, h engedjenek nekik utat. Ráadásul ők még csak kb. 12-13 évesek lehettek, mi lesz később?
2010. szept. 19. 18:17
 14/72 anonim ***** válasza:
100%
Na ezaz, hogy úgy gondolják, hogy ez hozzátartozik a mindennapokhoz. Dehát nem kellene, hogy hozzá tartozzon, b.asszuskulcs. Ezekkel az a baj, hogy NEM lehet csinálni SEMMIT. És ezzel ők nagyon jól tisztában vannak, és ki is használják. Félnek a magyarok tőlük - sajnos jogosan. Ha visszaszól valaki nekik, már esélyes, hogy megverik, hát még ha megütik az egyiket...
2010. szept. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/72 anonim ***** válasza:
91%

Azért az is igaz, hogy a fejlett és toleráns nyugaton tudnak velük keményen bánni, és itt a környéken is csak mi vagyunk ilyen tutyimutyik, ha róluk van szó.


Franciaországból kitoloncolják őket:

[link]


Olaszország felszámolja a cigánytelepeket:

[link]


Kanada fontolgatja a vízumkényszer visszaállítását:

[link]


Finnországban agyonlövik őket:

[link]


Szlovákiában körbefalazzák őket:

[link]


A Spanyolok sem bírnak velük:

[link]


Bulgáriában sem kedvelik őket:

[link]


Az asztalra kéne már csapni, és megmutatni ki az ura Magyarországnak!

2010. szept. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/72 anonim ***** válasza:
100%
Kihagytad Svédországot, ahonnan visszaküldik őket ide.
2010. szept. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/72 A kérdező kommentje:

utolsón jót röhögtem :D


De kb. igen...

2010. szept. 19. 20:33
 18/72 anonim ***** válasza:
100%

Ha már a 90 éves embereknek is elegük van belőlük,mert ha kimennek az utcára akkor már vén _va,meg öreg g_i.Amikor már egy 90 évet megélt néni azt mondja hogy ezeknél már csak a pestis meg a rák a rosszabb?!És amikor egy 80pár éves bácsit késsel fenyegetnek?Amikor már a közel 90 éveseknek is az a véleménye,hogy le kéne lőni őket?

Tőlem nem loptak(még?),beszólni napi 2X szoktak,de ezt már megszoktam,a szomszéd cigány a szemetet ide dobálja át?Azért ne adja már az isten,hogy ezek szabadon garázdálkodjanak,mi meg a nehezen megkeresett pénzünkből adónak álcázott ajándékot adjunk a cigányoknak!Ha már 30-40 éve azt mondták a cigányok,hogy fel fogunk falni benneteket rohadt magyarok? A helyesírási hibákért és a nem összefüggő szövegért bocsánat,de az van!

2010. szept. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/72 anonim ***** válasza:
100%
Nos. Én vennék nekik egy országot közösen más európai országokkal, egy apró szigetet. Kitoloncolnám őket. Építsenek maguknak társadalmat. Ötven éven belül Magyarországon többségben lesznek, hála az eddigi kormányoknak, és jelenleg egyik politikus sem foglalkozik komolyan az üggyel. Ha a Jobbik féle utat kezdenénk el járni, akkor sem biztos, hogy meg lehetne menteni az országot, bár akkor legalább esély lenne rá. Beláthatatlan, mi lesz itt még a mi életünkben. A másik dolog, Magyarország azé lesz, aki tetszüli. Tudom, sokaknak nem fog ez tetszeni, de amíg nyavajgunk, hogy nincs pénz gyereket felnevelni, addig szépen eltűnik Magyarország. 4 testvérem van, ételre kerül. Semmi luxus cikkel nem rendelkezem, aki közülünk egyetemen van, az vagy ingyenesen, vagy dolgozik mellette. Meg lehet oldani kérem szépen. Mert kétoldali a dolog. Nem csak visszaszorítani őket, de elérni egy egészséges létszámot is részünkről, mert jelenleg összefele megyünk.
2010. szept. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/72 A kérdező kommentje:
fogyamagyar.hu :)
2010. szept. 19. 23:04
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!