Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit lehetne tenni a cigányok...

Mit lehetne tenni a cigányok ellen?

Figyelt kérdés

Egyik nap jövök haza edzésről és hihetetlenül felháborodtam azon amit láttam, meg amit átéltem. A Járdán ment egy négy-öt középkorú hölgy, velük szemben jött két kis tizenkettő, tizenhárom éves taknyos (büdös mocskos cigány) és elkezdtek TAPSIKÁLNI a velük szembe menő hölgyeknek, h utat kérnek! EZZZ??? KIK EZEK A SZENNYEK? Persze azért az előttem menő hölgyek szó nélkül utat adtak nekik, és mivel a hölgyek mögött mentem kb. 10 méterrel ezért velem is szembe jött a két kis cigány (elnézést, elfelejtettem, h a cigányokat romáknak kell hívni, többet nem fordul elő ilyen...) Szóval ugye a két kis takony cigánynak be kell nekem (nekem aki két-három fejjel voltam magasabb mint ők) szólnia, h

-"lenyomlak" (közben 1 M&M-et ettem:D)

-"Aggyá a cukorból!"

Én meg persze ekkor lenézően és dacosan nézek rá vissza amire csak annyi volt a reakció, hogy

-"ó hajjá meg!"


Szóval nekme két legjobb haverom félcigány, volt zene tanárom cigány és ők sokkal többet értek a társadalomban mint jó pár magyar család, vagy ember, szóval én nem hiszek abba, h a büdös mocskos cigányok között nincs 1etlen rendes cigány sem, nah de EZ? Ez ellen tenni kell, nem a holokausztra gondoltam de ezek ellen tenni KELL!!! Nem hagyhatja magát ennyire a magyar! Nehogy már megengedjük azt, hogy a mi országunkban nekünk a senki házi analfabéták tapsolgassanak, és "csókoljuk meg a kezüket" <<< (ez is egy általam átélt kis sztori volt, de nem csókoltam meg:D)


Szóval mit lehetne tenni ellenük elvileg? Vagy mi lenne, vagy lesz erre a megoldás? Vagy a jövőben magyar ország már cigány lakta ország lesz teljesen? Érdemes egyáltalán itt laknunk, itt élnünk?


2010. szept. 19. 17:05
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/72 anonim válasza:
Ha nem lenne melletük senki mit csinálnának olyan csicskák hogy bandába kell jönni vagy családott hivni mert ők nem tudnak ki állni magukért vagy mi emlékszek 2-3 éve elvileg boxos cigány lány akinek ro***t nagy a szája van de nem tudom minek egy sokkal magassab testesebb lány- (cigány) tól úgy fél mint a jó k***a élet elkezdett neki sírni hogy ne verje meg dörzsölte a kezét (kérlek ne verj meg, nem akarok veszekedni) saját szavaival úgy elkeztem nevetni mind a ketten rám is néztek aa nem birtam ki olyan szánalmas volt a culáb csaj peddig nyugodtam mondta (nyugodj meg nem foglak bántani, ne félj) ja meg volt is egy verekedésem már mintha lehet annak mondani 169cm lehetem akkor nálam kicsivel magasabb volt anak is kiabált orditozott az úrával jött nemtudom min össze vesztünk megfogtam lepofoztam 2szer na és nem ütött vissza csak a hablatty na ilyenkor hol a NAGY CIGÁNY VÉRETEK??
2023. máj. 9. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/72 anonim válasza:

Ja és elfelejtettem mikkor sokkal kisebb voltam annyit verekedtem (cigányokkal) milyen érdekes a legtöbb a földön hevert bár azt nem bántam volna ha szét r**om a földön vagy f*lytom meg ajhh miért nem tettem



10 éves voltam mikkor a 1 cig. lány tesómnak nem akarta vissza a szemüvegétt és szó szerint olyan pofont le adtam neki hogy látszott a fekette börén hogy tiszta vörös🤣akkor jött tesók minenki de nem nyúltak hozzám fas* se tudja miért ( nem akarok nagy képű lenni de szerintem szánalmas hogy nagy a pofájuk tesztelett a kivételnek de verekedni nem tudnak)

2023. máj. 9. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!