Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit lehetne tenni a cigányok...

Mit lehetne tenni a cigányok ellen?

Figyelt kérdés

Egyik nap jövök haza edzésről és hihetetlenül felháborodtam azon amit láttam, meg amit átéltem. A Járdán ment egy négy-öt középkorú hölgy, velük szemben jött két kis tizenkettő, tizenhárom éves taknyos (büdös mocskos cigány) és elkezdtek TAPSIKÁLNI a velük szembe menő hölgyeknek, h utat kérnek! EZZZ??? KIK EZEK A SZENNYEK? Persze azért az előttem menő hölgyek szó nélkül utat adtak nekik, és mivel a hölgyek mögött mentem kb. 10 méterrel ezért velem is szembe jött a két kis cigány (elnézést, elfelejtettem, h a cigányokat romáknak kell hívni, többet nem fordul elő ilyen...) Szóval ugye a két kis takony cigánynak be kell nekem (nekem aki két-három fejjel voltam magasabb mint ők) szólnia, h

-"lenyomlak" (közben 1 M&M-et ettem:D)

-"Aggyá a cukorból!"

Én meg persze ekkor lenézően és dacosan nézek rá vissza amire csak annyi volt a reakció, hogy

-"ó hajjá meg!"


Szóval nekme két legjobb haverom félcigány, volt zene tanárom cigány és ők sokkal többet értek a társadalomban mint jó pár magyar család, vagy ember, szóval én nem hiszek abba, h a büdös mocskos cigányok között nincs 1etlen rendes cigány sem, nah de EZ? Ez ellen tenni kell, nem a holokausztra gondoltam de ezek ellen tenni KELL!!! Nem hagyhatja magát ennyire a magyar! Nehogy már megengedjük azt, hogy a mi országunkban nekünk a senki házi analfabéták tapsolgassanak, és "csókoljuk meg a kezüket" <<< (ez is egy általam átélt kis sztori volt, de nem csókoltam meg:D)


Szóval mit lehetne tenni ellenük elvileg? Vagy mi lenne, vagy lesz erre a megoldás? Vagy a jövőben magyar ország már cigány lakta ország lesz teljesen? Érdemes egyáltalán itt laknunk, itt élnünk?


2010. szept. 19. 17:05
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/72 anonim ***** válasza:
+1 : be kell lépni valamelyik gárda jellegű szervezetbe, küzdősportot kell tanulni pl baranta, és jogot, pontosan a jogos önvédelem szabályait s azok értelmezését megtanulni.
2013. febr. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/72 ULTRAGOKU4 válasza:
100%
most ez lehet hogy gyerekesnek fog tűnni de jó lenne ha létezne egy olyan "szuperhős" mint IGAZSÁGOSZTÓ! tehát , JOLVAN TUDOM HOGY EGY KICSIT BÉNÁN HANGZIK de akkor is ha valaki szembeszállna velük és folyamatosan tenné el öket láb alól!!!!!! ez a véleményem!!!!!!!!!!!!
2013. márc. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/72 anonim ***** válasza:
95%

ha a cigány öl vagy lop vagy ilyenek 3 lehetőséget adnék neki amiből választhat:

1.ki az Északi sarkra (a jegesmedvéknek ugysincs mit enni)

2.karóba húzás

3.szereznék pár homi cigót aki jól seggbetoszná aztán giotin

2013. ápr. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/72 19gal_balazs97 ***** válasza:
89%
A telepeken végigvonulni 200-300 fős csapatoknak AK-47-el éles lőszerrel megtöltve, aki nem bír magával figyelmeztető lövést leadni felé, ha ebből se tanul lábon lőni legvégső esetben likvidálni. Persze el kell különíteni a rendes normális cigányokat a telepi antiszociálisaktól. Vagy még olyan telepeket létrehozni mint Szlovákiában a Lunik IX. Rögtön rend lenne. Meg aki ezeket a mocsok senki fajtákat védi az a Rózsadombon lakik és nem tudja mi folyik ott, azt az embert be kell zárni egy hétre valamelyik cigánytelepre.
2013. ápr. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/72 anonim válasza:
100%
Velem is hasonló dolog törtènt a mai napom :/ van egy taknyos cigány akit sajnos régóta ismerek és rámhívta a haverjait elégcsúnyán lealáztak és köpköttek és rugdostak ráadásul 5-ten voltak én meg egyedül :(
2013. jún. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/72 anonim válasza:
100%
Szegyen,hogy ez megtortenhet. Ezek tenyleg semmi torvenytol nem tartanak. Ha meg nem hagyod magad siman leszurnak es el sem kapjak oket.
2013. júl. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/72 Akos003 válasza:
100%

A jó Magyar termőföldnek nincsen párja, nincsen párja,

El is venné tőlünk a sok szemétláda, szemétláda!

Tábor, kémény, kemence, égjen a cigány!Egészségünkre!

2013. júl. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/72 anonim válasza:
fogni pár nagy repülőt mindet rárakni és azt a repülőt véletlen a levegőben valami baleset éri. vagy egységesen minden utcára "minden" utcára ismétlem minden utcára kamerákat szerelni hogy ne merjenek érvényesülni ( mert az ő erejük a többségükben van ) mert ugye csoportban járnak+a kamerák mellé hangfelvétlt is vegyen
2013. okt. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/72 anonim válasza:
100%

Nem mostani a kérdés, de azért nekem is van elég bajom ezekkel a majmokkal. Sajnos olyan faluban élek, ahol rengeteg a cigány (nem mondom azt, hogy roma, mert tudtommal a roma cigányt jelent cigányul...). Mikor alapsuliba jártam, durván a 70% cigány volt, most már simán meg van a 80% is, alig van normál fehér gyerek, ott ami mindennapos volt az az, hogy oda jönnek hozzád 10-en, elkezdenek kötözködni, lökdösni, ha nem szólsz vissza nekik az a bajuk, ha vissza szólsz akkor meg elkezdenek fenyegetni a sok nyomorult hülyeségükkel (de hát azt akarják elérni, hogy vissza szólj, alap cigánylogika), hogy suli után így verünk szét úgy verünk szét... Lassan az ember nem mehet ki az utcára az ilyen indiai tetvek végett a lábát. Persze van az a nagyon kevés kivétel, aki normális cigány, velük semmi bajom. De az ilyen korcsokon csak a kiírtás segíthet, vagy 5-10 év múlva egész Európát ''átveszik'', mert mi nem vagyunk képesek semmit sem csinálni, a rendőrök is bevannak sz*rva tőlük, meg mindenki. Szóval vagy mi pusztulunk ki végettük, vagy csinálunk valamit, lehetőleg minél hamarabb.


Arról meg nem is beszélek, hogy azért is ők pofáznak, hogy nem kapnak pénzt. Minden hónapban kapják a segélyt (A MI FIZETÉSÜNKBŐL, AKIK !!MEGDOLGOZNAK!! A PÉNZÜKÉRT), kb. olyan összeget kapnak, amit normál fehér ember kemény munkával sem kap meg.

Nem azért, de aki akar, az tud munkát szerezni, a normál embernek is ugyan olyan nehéz, hiába próbálják meg kibeszélni magukat... Arról meg, hogy mennyi eszük van és nem tudnak írni olvasni sem, arról nem tehetünk, ez már legyen az ő bajuk.


Az emberiség szégyenei, sőt embernek sem lehet őket nevezni.

2013. okt. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/72 anonim válasza:
83%
megkéne ölni a sok mocskos tetves rodhadt cigányokat . gázkamrába velük . büdöss román gennyes cigányok.
2013. dec. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!