Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Lefeküdtem egy 13 évessel,...

Lefeküdtem egy 13 évessel, lehet ebből bajom?

Figyelt kérdés

Elmentem egy szórakozóhelyre és ittam is, találkoztam a csajjal és felvittem magamhoz. A helyre (elméletben) nem engednek be 18 év alattit, látszott rajta, hogy nem annyi, de kinézett 16nak.


Reggel megadta az instáját, hogy legyen majd folytatás, ekkor tudtam meg. Nagyon félek, mert a munkámat tönkrevághatja egy pedofilbotrány. És abban se vagyok biztos, hogy védekeztünk és nem terhes.

20F



2023. febr. 15. 07:21
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/100 A kérdező kommentje:
Szerintem akármilxen gyakori nem normális, hogy 12 évesen 20on evesekkel összefekszenek. Szerencsére én megúsztam, de azóta is szarul érzem magam miatta
2023. júl. 19. 09:17
 92/100 anonim ***** válasza:
84%

Én simán hazavittem a csajokat a szülői házba. A szüzességemet úgy vesztettem el, hogy másnap reggel, mikor kijöttem a szobából, a fater csak annyit kérdezett: "Fiam, ugye védekeztetek, mert még nem akarok nagyapa lenni?!"

Ja, és akkor is tudtam csajozni, mikor még nem volt kocsim és busszal járkáltam a csajhoz. Mondjuk az is igaz, hogy sosem ilyen egyéjszakás ribiket szedtem fel.

2023. júl. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/100 anonim ***** válasza:
0%

Rendes baratnovel más. úgy nálunk is voltak párok suliban.

Hazavitte a pasija ottaludtak együtt. mindegyik szülő tudta hol a gyereke.

Oke volt ez a 30 % fiú aki tudott érvényesülni 18 év alatt is.


Aztán vannak az őrök szüzek mint unokatesom 21 éves és szűz és van vagy 3 ilyen haverom .

Nemtudnak felszedni senkit de nincs is semilyuk én mindig mondom unokatesomnak hogy a csajoknak az kell hogy tud felrevinni valahova kettesben aztán már lehet is leszedni a nedves bugyit róluk.


En fiatalon nemtudtam csajozni ezért 15 évesen elmentem prostizni már ott kezdtem a szabalyszegest aztán évente 1 prosti volt ameg el nem kezdtem dolgozni és lám csodák csodája már tudtam szerezni lányt.

2023. júl. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/100 anonim ***** válasza:
100%

hát azért nem hiszem, hogy a dolgozástól függnek a dolgok. ha így lenne, akkor pl a legnagyobb szexelő helyeken nem lennének mindennaposak a szexkalandok, mint pl nyéri táborok, fesztiválok stb, a végre már azt se tudja, hács csávóval feküdt le. a srác meg főleg nem.


meg mi az h a 30% tuid érvényesülni 18 alatt? nekem is ez furának tűnik, amikor látom, hallom, tapasztalom, hogy a 16 évesek döntő része abszolút rendszeres szexuális életet él, sőt ... már lejjebb is. nyilván vannak az örökszüzek igen, de ott általában nem a kinézettel van a baj, hanem valami személyiségbeli problémával, amivel elijeszti a csajokat, srácokat.


de amíg ilyen idiótaságokat hallanak, hogy tanfolyamokra kell járni és majd ott megtanulnak csajozni, addig nem is csoda. ezzel is csak elültetik benne, hogy természetes módon már nem is megy, hanem ehhez sok tanfolyam kell :) agyrém na ...

2023. júl. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/100 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy 21 évesen szűz, nem biztos, hogy az is marad. Én 24 évesen vesztettem el. Prostizás meg sem fordult a fejemben.


Különben meg ha szülőkhöz nem lehet menni, még mindig ki lehet venni egy szobát egy motelben.

2023. júl. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/100 anonim ***** válasza:
49%

Szobát ki lehet venni ha 1 1 alkalomrol van szó.


Vagy tényleg táborban vagy fesztiválon szinten lehet szexelni fiatalkent de tartós szexuális kapcsolatot saját hely nélkül nehéz.


Enis sokat szenvedtem 20 évesen mikor barátnőmmel voltunk ő is ilyen korú volt mint amiről szól a kérdés. nem vihetem haza .megoltek volna Anyámék hogy ilyen fiatal csajjal kavarok .


Mindig Suzuki hátsó ülésen szexeltunk heti 2 szer .télen meg cuki volt osszebujni egy paplan alatt .

De nyáron eszméletlenül szenvedtünk a legkondi nélküli kocsiban szét izzadtam magam a kocsiban csatak víz lett tőlem minden .


Azóta is foltos a hátsó ülés 😀

A 2001 es swiftben. Annyiszor ment mellé mikor kihuztam 😃



Fiatalon szerintem ez nagy gond hogy rendszeresen helyet találjanak.

Szülők rohadtul útba vannak sokszor 😀 én állig vártam hogy nyaralni menjenek akor át is hoztam 1 hétre egyből a csajt .

Nyáron volt 2 szer ilyen dugos hetünk

meg egyszer szilveszterkor 2017 rol 18 ra atszexeltuk a tűzijátékot aztán akor aludtam először nővel.

2023. júl. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/100 anonim ***** válasza:
100%

Én elintéztem ezt annyival, hogy vettem zárat a szobám ajtajára, az ősöknek meg megmondtam, hogy ha látják a "ne zavarj" táblát a kilincsen, akkor legyenek szívesek be se kopogtassanak.

De később már elég volt, ha tudták, hogy itt van a barátnőm és nem zavartak.


Mondjuk azért volt olyan, hogy apám lepattant a zárt ajtóról és nem akarta megérteni, mikor kiabáltam neki, hogy "most nem jó, majd később", mert tövig a csajban voltam éppen. :D

2023. júl. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/100 anonim ***** válasza:
12%

Bárcsak műszakban dolgoztak volna a szüleim akor megtudtam volna oldani .a csajok szülei akiket felszedtem úgy dolgoztak így pl volt hogy este 10 ig is raert kocsis talira .


A műszakban dolgozó szülők gyerekei szabadabbak.

Sajnos en Hazajottem suliból ezzek már fel 4 fel 5 körül otthon voltak minden áldott nap.


És nálunk ez nem úgy ment hogy akárkit lehet hozni anyám egy narcisztikus diktátor

Akármilyen szakadt gombóc vegyes származású lányt nem lehet hazavinni ő szent lakásába.

És ameg az ő kenyeret eszem azt csinálom amit ő mond.fuh hányszor hallottam.

És mikor visszaszoltam jött a pofon meg a nagy bográcsba való fakanál a fejemnek meg mindenhova

14 után már azért kaptam rendesen 18 ig


Ilyen anya mellet nemcsoda hogy kicsit efebofil lettem 😀

2023. júl. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/100 anonim ***** válasza:
88%

Uh... hát az gáz.


"Akármilyen szakadt gombóc vegyes származású lányt nem lehet hazavinni ő szent lakásába."

Anyám totál jámbor lélek, sose szólt bele ilyenekbe. Az első barátnőim egyike konkrétan félvér cigány volt.


"És ameg az ő kenyeret eszem azt csinálom amit ő mond.fuh hányszor hallottam."

Nekem ezt nemigen mondták, minthogy 16 éves koromtól csináltam a diákmunkát, de már előtte is besegítettem apám vállalkozásába.

2023. júl. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/100 anonim ***** válasza:
0%

Enyém negyed cigo volt és annyi eszem volt még fel is csináltam ebben a folyamatos szexben .


És azóta szívok csaj sehol gyerek a nyakamon .anyamekkal meg együtt kell működjek.

Szabad ido nula

Szexuális szabadsagom tartott 3 évig. 😀 a 9 hónapot is beleszamitva.

21 évesen már újra vége úgy 18 évig

Csoda hogy ki vagyok éhezve a tini puncira?

Volt 1 és kész.


Azóta csak prostizom újra mint a régi szepidokben és várom megnojon a gyerek aztán újra legyen időm vadaszgatni.


De amugy idegileg meg kicsinalnak a tini csajok már nem bírom őket hisztis akaratos mind.

Csak ne lenne ilyen jó testük. 😀

2023. júl. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!